Battlefury

BattleFury

Kayıtlı Üye
Merhabalar ,
Rüyamda büyü yapan bir Druid gördüm. Kurak, dev kumlu bir park gibi bir yerdeydi ve büyüsünü yapmaya başlayınca birden içimde bir enerji ve bu kurak yerde ağaçların çıktığını, yemyeşil çok güzel bir yere dönüştüğünü gördüm. Bulunduğu yer çöl gibiydi, ancak sanki bir park gibi sınırları belliydi. Daha doğrusu büyüsünü park gibi bir yerde yapıyordu, çöl düşünün, ortasında bir park var ve orada bir büyü yapıyor. Sesini net duyuyorum ve hiç bilmediğim bir dil. Enochian dili bile değil yada Arapça veya hiçbir Dünya dili olduğunu sanmıyorum :p

Evet umarım bilgili birileri bu rüyamı yorumlayabilir ;) :hurray: :hurray: :hurray:

schutze07

Kayıtlı Üye
Rüyaları Duman Lekesi ve Pantea yorumluyor bilgili birileri değil.İyi forumlar.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bilgili birileri olarak zaten Duman Lekesi ve Pantea'yı kastetmiştim :D

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkadaşlarınız tarafından bir hususta yanıltılıyorsunuz. Çelişkili beyanlara dikkat edip, aradaki ufak ama önemli ayrıntılardan gerçeği çözebilirsiniz.

Yalnızlık için yatırım yapmak, kendinizle başbaşa kalmak, hatta aile ve çevrenizden ayrı yaşama isteği duyabilirsiniz.

Pek iyi tanımadığınız bir topluluğa katılıp yeni ilgi alanları geliştireceksiniz. Önünüz açık ve geleceğinizin parlak olacağı işaret ediliyor. Dilekleriniz gerçekleşecek, dualarınız kabul oluyor. His hayatınızda da mutlu ve sevinçli günler sizi bekliyor.

Sevgiler…

BattleFury

Kayıtlı Üye
Merhabalar, gordugum ruyayı fazla geciktirmeden aktarmak istiyorum. Trans halinden sonra ruyaya yattım ve gordugum ruya da su sekilde:

Yıkıntılar içerisinde bir şehirdeyim ve yanımda, mabette tanıstıgım bir arkadasım var (aynı zamanda kendisiyle, parapsikoloji uzerine gorusmek icin bir grubumuz bile vardır). Biz yıkık, sanki savastan veya bir felaketten cıkmıs bir şehirdeyiz, sanki bulusmaya gelmiş, bulusmus ve ayrılıyoruz gibi ve bir anda yıkıntılar arasından asker giyinimli kişiler cıkıyor ve bize ates ediyorlar. O sırada kalbimin kut kut atmaya basladıgını hissettim ancak kursunlar bize isabet etmiyor, ya içimizden gecip gidiyor ya da sekiyor(!) Daha sonra biz, bize saldıran bu asker gorunumlu kişileri imha ediyoruz ve arkadasımla ayrılıyoruz.

Sonrasında ben bir eve gidiyorum, hayatım boyu gormedigim bir yer burası ve apartmanın kapısında bir kadın beni bekleyip ve karşılıyor. İçeri girdigimde bir odaya cıkıyorum ve o odada, kız arkadaşımı (sevgili degil) sanki yaralanmıs ve tedavi gorüyor gibi bir hal icerisinde goruyorum (serumlar falan takılı). Zar zor yataktan dogrulup "sen mi gelmiştin?" deyip selamlasıyoruz (opuserek) sonra "Afiyet olsun" deyip yatıyor.

Ben bu kadın hakkında bu gun bir arastırma yaptım ve hiç tanımadıgım o kadının, o kız arkadasımın annesi oldugunu ogrendim.

Yorumlarınızı merakla bekliyorum sevgili Duman Lekesi :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzaktan alacağınız bir haber veya uzaktaki bir yakınınızla kavuşma, nasihatine ihtiyaç duyduğunuz birinin özlemine ve isteklerinize kavuşacağınıza işaret edilmekte. Olumlu gelişmeler sizi motive edebilir.

Edineceğiniz yeni bir bilgi veya tecrübe kuvvetinizin artmasına, karşılaştığınız engelleri daha kolay aşmanıza neden olacak. Bu yılın bol yağışlı geçeceği de işaretler arasında :)

Şu sıra sırlarınızı ve projelerinizi koruyun ve çevrenizdekilere pek bahsetmeyin. Güvenilir kişilerin bile, şartları değişip bozulduğunda o dostça tavırlara boşverdiklerine şahit olacaksınız. İki ayrı yerden, biri yurt dışından ve beklemediğiniz birinden olmak üzere, elinize para geçecek.

Duygusal hassaslık veya özel hayatınızda yaşanan durgunluğun yansıması da denebilir yaşayacağınız bu dönem, dikkatli olmanızda fayda var. Agresif olmamaya ve kırıcı tavırlar sergilememeye dikkat edin.

Sevgiler…

BattleFury

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Edineceğiniz yeni bir bilgi veya tecrübe kuvvetinizin artmasına, karşılaştığınız engelleri daha kolay aşmanıza neden olacak.

Sevgiler…

Sadece bu kısmı bile aşırı derecede açıklayıcı oldu benim için... Eğerki sevgili Hfcy'de okuyorsa bunu neden bahsettigimin o da farkında :)
Teşekkürler..

BattleFury

Kayıtlı Üye
Evet sevgili Duman Lekesi, yeni ve hayatımdaki en manyakça ruyayı anlatmak uzereyim.

Aslında ruyam oldukca basit, bunu belirtmek isterim. Ruyada yaptıgım üç sey var; 1-evden cıkmak 2-markete gidip roketatar almak(!) 3-eve uçarak geri donmek.

Baştan anlatıyorum :)

İlk olarak evimde gozlerimi acıyorum. Ustum basım grand-tuvalet şık:D Bir yere cıkıyorum, ancak nereye cıktıgımı bilmiyorum. Yani gidecegim yer belli ama ismini bilmiyorum. Evden cıkar cıkmaz butun sokaklar karnaval alanı gibi olmus. Eglenceli gozukuyor ta ki, ucak balinayla(!) karşılaşana kadar:D Hiçbir tepki veremiyorum. Dev bir balina yaklasık bir gokdelen buyuklugunde havada suzuluyor.

Bu balinanın tepesine zıplayarak cıkıyorum. Buradaki zıplamam, tıpkı eski turk filimlerindeki gibi oluyor (Cuneyt Arkın:D ) Balinanın sırtına gelince, bas kısmına gidip "selam abi" diyorum ve balinanın verdigi cevap, "selam yeğenim" oluyor. Daha sonra balina birden 180 derece donuyor ve ben dusuyorum. Dustugum yer bir alısveriş merkezi gibi ama tıklım tıklım kalabalık. Girip ilerliyorum, meyve bolumune geliyorum. Burada *Javelin Roketatar tanesi 2 lira, el bombaları kilosu 4lira* gibi etiketler var. Her neyse, burada bir Javelin alıp sırtlıyorum ve evime donuyorum. Tam bu sırada karnaval geçişi gibi bir sey oluyor ve kalabalık beni resmen yutuyor. Tıklım tıklım sokaklarda "hay a.k." deyip ucmaya baslıyorum. Daha sonra odama camdan giriyor, yatıp uyuyorum.

Bu sırada uyandım :)
Aradan 6 saat gecti eve geldim ve yazdım.
Sevgi ile kalın.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili BattleFurry, rüyanız psikanaliz gerektirmektedir.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Evet yeni ruyam fırından yeni çıkmıştır huzurlarınıza arz ediyorum :D

Bir kuyu var içerisinden mavi bir ışık ve bu kuyunun basında bir tabela, tabelada dev bir yılanın resmi. Daha sornasında bir bayan bu kuyuya iniyor.

Sevgiyle kalın yorumunuzu merakla bekliyorum :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İki ayrı kadının, farklı bölümlerini yönettiği bir işyerinden teklif alabilir veya başvurabilirsiniz. Deniz aşırı bir yerde olabilir. Ama bu iş uzun vadede yaşanacak iki olayı da işaret etmekte. Bunlardan biri hayır diğeri şer olacak. İlim, meslek geliştirme açısından size büyük fayda ve tecrübe getirecek.

Çevrenizde aleyhinizde yapılan dedikodu ve iftiralara rağmen, şan ve şerefe ulaşacağınız görülüyor. Bir rakibiniz sayesinde yapacağınız değişiklikle, vasıf ve tecrübelerinizi değerlendirip başarı elde edeceğiniz daha iyi bir fırsatla karşılaşacaksınız.

Uzakta olan bir yakınınızdan haber alabilir veya kendisine kavuşabilirsiniz. İyi tanımadığınız bir ülkeye yolculuk da yapabilirsiniz.

Sevgiler

BattleFury

Kayıtlı Üye
okuduktan sonra dondum kaldım, Fransadaki bir dostumla konuşmuştur ve strasbourga gitmeyi planlıyodum. Çevremde hakkımda çok dedikodu var oda dogru cıktı, 2 olaya gelindece..... şer kısmı bitmek uzere hayır kısmı baslamak uzere gibi :)

Teşekkürler gerçekten bu ruya yorumlama işini biliyorsunuz!!!!! :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
tek kelime etmeden anlatmaya başlıyorum unutmadan veya ruya aklımdaki saflıgını bozmadan anlatmalıyım :D

Uzun sokakların bitmedigi bir yerdeyim, her sokagın sonu yeni sokaklara acılıyor ve burada tabela goruyorum. Tabelanın ustlerinde kısaca simgeler var tehlike-guven gibi ve bu tabelayı tutan beyaz giysili-yüzlü up uzun boylu şahsiyetler var ve her sokak bitiminde 3-4 tane baska sokak girişi ancak tabelanın gosterdigi tek bir sokak oluyo. Ben bu sokak yollarında tabelanın işaret etmedigi yere gitmeye yoneldigimde tabelatı tutan şahsiyetler panik yapıp gitme diyo ve bende tabelalara gore gidiyorum.

Sevgi ile kalın. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Rekabetin, yoğun çekişmelerin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Birçok avantaj ve koz elde edip, ileriye uzun vadeli yatırımlar yapacaksınız. Bu esnada kuralları çiğnemeden, ancak biraz esneterek yapacağınız bir hamle için, uyarı veya nasihat alabilirsiniz.

Sevgiler

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bu aralar çok fazla ruya goruyorum. Kısa kesip anlatmaya başlayayım. :)

4 veya 5 tane adanın bulundugu bir yer ve bu adaları birbirine bağlayan köprüler var... 5 adayı birbirine baglayan 4 kopru normal boyutlarda ancak bir tanesi devasa boyutlardaydı sanki 30seritli bir kopru gibi dusunun dev gibi.. :) Bir sure sonra ben ve yanımdaki 2 kişi ile birlikte bir adanın tepeli olan ust kısmına cıkıyoruz. Birden heryer yıkılıyor adalardaki evler yıkılmıs kopruler zar zor ayakta kalıyor. Ben ve yanımdaki 2 kişi (kim olduklarını bilmiyorum birisi erkek ancak digeri bayan) bulundugumuz adanın sahiline gidiyoruz. Sahil kesimine inerken zar zor ayakta duran evler yıkılmaya devam ediyor ve koprulerde yıkılıyor bunun etkisiyle dev dalgalar olusuyor ancak bunlar sahile vurmadan ortadan kalkıyor. Kumsallık bolume indigimizde o dev koprunun yıkılması ile dusen koprunun parcaları tusunami gibi diger dalgalarda dahada buyuk bir dalga olusturuyor ve butun adalar sular altında kalırken ben yanımdaki erkek olan kişiyi kaybediyorum. Bayan olan kişi bana tutundugu için ondan kopmuyorum. dalgalar durdugunda o indigimiz tepede yerde buluyorum kendimi. Etrafa bakıncada erkek olan kişi yokken bayan olan yanımda oluyor.

Sevgi ile... :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlişki veya gönül işlerinizde tehlike uyarısı alıyorsunuz. Öylesine arkadaşlık ettiğiniz veya önemsemediğiniz kişiler size tuzak kuruyor olabilir. Bu kişi veya kişiler bahsettikleri vasıfları aslen taşımıyor, söyledikleri veya iddia ettikleri şeylerin de aslı astarı yok.

Burada mühim olan şu; siz şu sıra, ne bir söz ne de bir vaadde bulunun. Aksi halde şu an çevrenizde bulunan kişi/ler le yapılacak ciddi bir ilişki için atılım, sizi ileride geriye dönülmesi zor, müşkül durumların içine düşürebilir.

Ciddi bir ilişki için vade var gibi görünüyor.

Sevgiler

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bu sefer rüyamda bir tren gördüm, iki yol vardı bu tren yollarının arasında kalıyordum, bana bir zarar gelmiyodu mesela trenin hızından oluşan o ruzgara kapılmıyordum. Daha sonra yavasca yerden yukseliyorum, bedenime baglı kanat yok ancak arkamda enerji gibi beyaz-mavi arası oluşmuş bir çift kanat var, bunları kullanarak ondeki trenin ustune cıkıyorum. Biraz ilerleyip bir vagondan içeri giriyorum orada çok sık takıldıgım sevdigim biri var. Tren son durağe geliyor ve iniyoruz, saray gibi bir yerin onunde.. Bu sarayın hemen karsısında Collesium gibi bir genişçe alan var oraya giriyoruz.
Sevgilerle değerli Duman Lekesi. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Seçim yapmanız gereken anın yaklaştığı işaret ediliyor. Kazanç için kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. İşinizle ilgili istikrarla ilerlemeye devam ve azmederseniz mevki elde edecek, güçleneceksiniz.

Bunun yanısıra bazı teşebbüslerde ise tereddüt ediyor, işi öteliyorsunuz. Rakipleriniz ise durmuyor, aleyhinizde çalışmaya devam ediyorlar. Dikkat etmezseniz o ertelediğiniz işlerde bozulma olacak.

Yeni bir proje için bilgi toplayacaksınız.

Sevgiler

BattleFury

Kayıtlı Üye
yüzyılın en kısa rüyasını gördüm :p minik minik yavru kedicikcikler gördüm ben onları seviyodum böyle felam :D sonra uyandım.
Sevgilerle ve Işıklı kedilerle kalın.. :D