Aja

AJA

Elit Üye
Rüyamda teyzemin evindeyim ve kim oldugunu hatırlamıyorum ama biri, "bacagında karıncalar var dikkat et" diye uyarıyor. Aldırmıyorum önce, daha sonra ayagımda minik minik karıncaları yürürken görüyorum. Bacagımın üstünde bir sürü karıncanın, derimin altına girmiş, yukarı dogru yürüdüklerini görüyorum. Bir sürü idiler. Ben korkup aglamaya basladım. Büyük bir telaşla ve teyzemle hastaneye gitmeye çalışıyorduk. Olayların an ki korkusu ve acısıyla uyandım :(
Yorumlarsanız çok sevinirim. Gercekten merak ettim, hiç böyle bir rüya görmemiştim :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yakınlar ve akrabalarınız tarafından seviliyor, saygı ve destek görüyorsunuz. Kalabalık bir çevrede rakipler arasından sıyrılıp öne çıkabilme çabası yaşamanız olası. Sonuç; Korkularınızdan kurtulup zafer, başarı ve üstünlük elde edip bir takım imtiyazlar ele geçireceksiniz.;)

Sevgiler…

AJA

Elit Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yakınlar ve akrabalarınız tarafından seviliyor, saygı ve destek görüyorsunuz. Kalabalık bir çevrede rakipler arasından sıyrılıp öne çıkabilme çabası yaşamanız olası. Sonuç; Korkularınızdan kurtulup zafer, başarı ve üstünlük elde edip bir takım imtiyazlar ele geçireceksiniz.;)

Sevgiler…
Sayın Duman Lekesi çok teşekkür ediyorum :)

AJA

Elit Üye
Otantik bir şehirdeyim sanki Hindistana benziyordu, yatıyorum bir yatakta ve üzerimde tanımadıgım bir erkek var ama sadece üzerimde yatıyor her hangı bır cınseIIık hatırIamıyor yada hissetmiyorum, odaya sıyahIar ıcınde bır adam gırıyor ama o uzerımdeki erkegi öIdürmek için bir hışımIa içeri giriyor, bıçagı ona saplıyor, bıcak adama sapIanıyor bedenime degmiyor bıçagı görüyorum tam bende duruyor..AnIam veremedim bu rüyaya :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Geçmişin hayaletleri sanırım hala zihninizi meşgul ediyor. Karar vermekte ve bitirmekte zorlandığınız, kimseyle paylaşmadığınız bir takıntınızdan kurtulacaksınız. Yeni bir sayfa ve başlangıç için iyi bir dönem olacak.

Sevgiler…

• Beğendim
Tepkiler: AJA