Aynalar ve cinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Aynalara bakınca cinlerin ve paranormal varlıkların gözlemlenebildiğin söyleniyor bu konuda bilgisi olanlar lütfen bilgilerini ve uygulamaları bizimlede paylaşsınlar.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Buna ben inanıyorum şahsen çok küçük yaşlarda yaşadığım birşeyi anlatmak istiyorum.Gece geç saatlerde aynalı vitrinimiz vardı kuşlarımızın kafesi onun üstündeydi.Kuşumu severken kolumun arkasında gülen erkek suratı gördüm.Göz yanılması mı bilmem ama ben gördüğüm şeye dair eminim..

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bunu ben de çok merak ediyorum. Bir dönem yalnız kaldığımda aynalara bakamıyordum şimdi aklıma geldi birden korktum.. Gören, gözleyen ya da bu nasıl oluyor bilen birileri varsa ve anlatırsa çok iyi olur :/

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Buna ben inanıyorum şahsen çok küçük yaşlarda yaşadığım birşeyi anlatmak istiyorum.Gece geç saatlerde aynalı vitrinimiz vardı kuşlarımızın kafesi onun üstündeydi.Kuşumu severken kolumun arkasında gülen erkek suratı gördüm.Göz yanılması mı bilmem ama ben gördüğüm şeye dair eminim..

Karanlıksa belki gölge gibi bişeydir, bazen karanlık yanıltabilir, ama gördüğüm şeyden eminim diyosun hmmm.. :/

Elfangel

Kayıtlı Üye
Aynalara bakınca cinlerin ve paranormal varlıkların gözlemlenebildiğin söyleniyor bu konuda bilgisi olanlar lütfen bilgilerini ve uygulamaları bizimlede paylaşsınlar.

Sorduğunuz soru forumda daha önce bir kaç kez sorulmuştu. Bu konuları incelerseniz hem bilgi bulabilirsiniz hem de tecrübelerini paylaşan üyelerimizin paylaşımlarını okuyabilirsiniz. İstediğiniz bilgileri bu konularda bulabileceğinizi düşünüyorum.

Ancak kısaca şunu söyleyebilirim, aynalar konusu hassas bir konudur ve özellikle tecrübesiz kişilerin aynalarla uygulama yapmaması gerekir. Ayrıntıları zaten konularda okuyacaksınız. İyi forumlar...

darkangels

Banlı Kullanıcı
Hayır karanlık değildi.O günden sonra hala gece aynalara bakamıyorum.Sanki bişiler görücekmişim gbi hissediyorum.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Sorduğunuz soru forumda daha önce bir kaç kez sorulmuştu. Bu konuları incelerseniz hem bilgi bulabilirsiniz hem de tecrübelerini paylaşan üyelerimizin paylaşımlarını okuyabilirsiniz. İstediğiniz bilgileri bu konularda bulabileceğinizi düşünüyorum.

Ancak kısaca şunu söyleyebilirim, aynalar konusu hassas bir konudur ve özellikle tecrübesiz kişilerin aynalarla uygulama yapmaması gerekir. Ayrıntıları zaten konularda okuyacaksınız. İyi forumlar...
Özür dilerim yeterince iyi araştıramamışım konuları :)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Sitede araştırdım bu konu dışında sadece 1 konu var ondada uygulamayla ilgili bişey bulamadım uygulamaları bilen arkadaşlar lütfen paylaşsın bu konudan

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Aynalarla yapılan uygulamalar tehlikeli ve korkunç olabiliyor.
Genelleme yapamayacağım ama bende durum tam da bu şekilde oluyor.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Aynalarla uygulama yapabilmek için çok iyi bir seviyede olmak gerekiyor.Kesinlikle kolay ve basit bir iş değil ...

gümüş

Kayıtlı Üye

Ayna konusunda bilgim zayıf.İlk bu sitede okudum. Şimdi yazılanlar üzere,

Uzakdoğu'da irili ufaklı pek cok ayna iç ve dış mekanlara asılıyor.Hatta elbiselerde , aksesuarlarda bile kullanılıyor Hiç farklı düşünmemiştim ama şimdi... Bunun herhangi bir uygulama ile alakası var mı , biliyor musunuz acaba ? Teşekkürler

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Ben geceleri sürekli aynaya bakarım. Çalışma masamda ayna vardır sürekli olarak yansımamı seyrederim bu güne kadar çok şükür bişiy görmedim. Üstümde muska taşıyorum belkide bu yüzdendir . Ama aynayla ilgili uygulamalar neler merak ettim uygulamak isterim bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sitede araştırdım bu konu dışında sadece 1 konu var ondada uygulamayla ilgili bişey bulamadım uygulamaları bilen arkadaşlar lütfen paylaşsın bu konudan

Aynalar ile ilgili sitede bulunan uygulama örnekleri:
Çemberi Tamamlamak İçin Ayna Meditasyonu
Aynaya Davet
Aynadaki Canlılık

Ancak sadece konuları değil, altındaki uyarıları da iyice okumanızı tavsiye ediyorum. Aynalar gerçekten bu konularda ilerlememiş kişilerin kullanmaması gereken araçlardır. Aynadaki Canlılık konusunda bu uygulamayı yapmak için yeterli kişiler de belirtilmiş zaten.
İyi forumlar...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
ben hiç sadece aynaya bakarak göremedim doğrusu ya kendime yada ayneye bir işlem yapmam gerekti lakin insanın göz bebeği ayne gibi yansıtıcıdır bilirsiniz eğer aynadan göz bebeğinizdeki yansımalara bakarsanız odadaki varlıkları görebilirsiiz =) şahsi tecrübemdir :)

schutze07

Kayıtlı Üye
Ayna konusunda bilgim zayıf.İlk bu sitede okudum. Şimdi yazılanlar üzere,

Uzakdoğu'da irili ufaklı pek cok ayna iç ve dış mekanlara asılıyor.Hatta elbiselerde , aksesuarlarda bile kullanılıyor Hiç farklı düşünmemiştim ama şimdi... Bunun herhangi bir uygulama ile alakası var mı , biliyor musunuz acaba ? Teşekkürler

Bu dediğimizin uygulamalarla ilgisi yok sadece negatif enerji akışını önlemek için elbise yada aksesuarlarda kullanılır hatta ayna kolye olarak günlük yaşamda herzaman takılamıyorsa enerji savaşına girilceği zaman negatif veya kötü bir varlıkla takılmasının iyi olduğunu biliyorum çünkü ayna negatif enerjiyi geri yansıtır.

Mouse

Kayıtlı Üye

link vereblirmisiniz acaba ?

Mouse

Kayıtlı Üye
özür dileerim linkleri fark etmedim...

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
evet bunla ilgili büyü okumuştum hayvan kanı gerekiyodu uzun ve zahmetli işti. sonucunda bir cini aynaya hapsedebiliyodun onu görüyodun.

adige-_-sura

Kayıtlı Üye
valla ben bi tek burda gördüm aynadan bu kadar etkilenenleri aynalardan korkarım amam bu güne kadar bi olay dışında(ondanda emin değilim .:D .) aynada hiç değişik bişi görmedim ...

nazom

Kayıtlı Üye
benimde yaşadığım bi olay var anneannemin kapısının önünde ailece oturuyrduk annem evden birşey almamı istedi bizim ev tam karşıdaydı evde kimse yoktu ve geceydi benim karanlık korkum vardır kendimi bildim bileli yenmem için yollamışlar güya eve çıktım ağlayarak oturma odamızda yatak odasına bakan bir pencere vardı içerden bi ses geldi perdeyi araladığımda elbise dolabının aynasında hayatımda hiç görmediğim kıvırcık elektiklenmiş uzun saçlı kocaman bir yüz gördüm ismimi söylüyordu aşağıya nasıl indim 3. kattan annemin yanına nasıl geldim hatırlamıyorum otuz yaşındayım hala karanlıktan korkarım gece aynaya bakamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...