Kalp gözü için.(Zikir)

mega_boy

Kayıtlı Üye
[El Kuddüs]

Manası: O'nun Zat'ı celilesi,sıfatları ve isimleri bütün ayıp ve noksanlardan arınmıştır.

Esrarı:

[ Ya Kuddusüttahiru min külli afetin fela şey'e yüadilühu min halkıhı ]

Kim tenha bir yerde kırk gün 1000'er defa bu mübarek sözleri okumaya devam ederse kalp gözü açılır.

alıntıdır.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
[El Kuddüs]

Manası: O'nun Zat'ı celilesi,sıfatları ve isimleri bütün ayıp ve noksanlardan arınmıştır.

Esrarı:

[ Ya Kuddusüttahiru min külli afetin fela şey'e yüadilühu min halkıhı ]

Kim tenha bir yerde kırk gün 1000'er defa bu mübarek sözleri okumaya devam ederse kalp gözü açılır.

alıntıdır.

Kaynak belirtin. Pamuk yayıncılık bazı konularda yanlış ve/veya eksik bilgi verebiliyor...

mega_boy

Kayıtlı Üye
Güvenilir yerden alıntı yaptım. Pamuk yayıncılıktan değil sanırım.

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Bakın bu tehlikeli olmayabilir ya ..... diye geçenler genelde bazı varlıklara söyleniyor. Mesela bu tip zikirlerle ilgili fazla şekilde bilgi verildi çok kötü yan etkileri de olabiliyor. Tavsiyem ise bilmeden paylaşmayınız örn: ya şahmeranla başlayan duaların, kötü yan etkileri vardı.

La-edri

Kayıtlı Üye
Hiç bir zararı olmaz, yani Allah’ın ismini zikir ettiği için, ne delirene ne de zarar görmüş bir insana rastlayacağınızı düşünemiyorum çünkü Allah "ister Allah deyin ister Rahman bütün güzel isimler onundur zikir edin" der...
Tehlikeli olmuş olsa idi mutlaka uyarırdı öyle değil mi.. Bir çok tehlikeden uyarıyor en nihayetinde...

Ama önemli olan niyettir, şu esmayı zikir edeyim karşılığında şu nimeti alayım...
Bilmiyorum ne kadar doğru..
Saygılar...

baltor90

Kayıtlı Üye
Ya zahir ya batın esmalarını sürekli tekrarlamakla da kalp gözü açılabilir..