hangi paranormalaktivite dalını denesem yapabiliyorum

blasphemous

Kayıtlı Üye
hangi paranormalaktivite dalını denesem yapabiliyorum telekinezi levitasyon astral seyahat pyrokinezi bunlar aklıma gelenler ama hepsini ilk denememde yapıyorum çok fazla olmasada bu sadece benim yaptığım bişey mi yoksa herkezdemi var merak edıyorum mesela örnek vermek gerekirse levitasyonu denedimde ilk yaptım sey pecete ucurmak oldu 5-6 cm havalandı

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Yeteneğin Olabilir Veya Yıllardır Urasıyorsundur

Anca Rüyanda Yaparsın Bunları İlk Deneyişte

blasphemous

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum hepsini gündüz yapıyorum bir de taş çatlasa bunlarla 4-4.5 aydır uğrasıyorumdur eksiği var fazlası yoktur ama ne bileyim ilk yaptığımda oluyor.

Bir de oraya astral seyahat yazmışım astral seyahati hiç denemedim internette araştırırken astral seyahate çıkınca semaya istemli veye istemsiz çıkılabiliniyormuş orda da dünyadaki gibi kötü ve iyi kişiler varmış kötü olanlar sizi kandırıp kölesi yapabiliyolarmış bu da ruhsal bozukluğa neden olabiliyomuş aynen böyle yazıyordu ben de o yüzden hiç denemedim ama doğru mudur bilmem.

vivalavida

Kayıtlı Üye
İlk mesajınız ile sonraki mesajlarınız arasında bariz bir çelişki var farkında mısınız?

"hangi paranormalaktivite dalını denesem yapabiliyorum telekinezi levitasyon astral seyahat pyrokinezi bunlar aklıma gelenler ama hepsini ilk denememde yapıyorum..."

"...astral seyahati hiç denemedim..."

Tutarsızlığınız benim için hiç önemli değil. Fakat burası bir parapsikoloji sitesi. Saydıklarınızı yapan, yapmaya çalışan insanlarla dolu bir yer. Bunları yapabilen tek kişi olmadığınızı bilmek sizi ne kadar tatmin eder bilemem ama hatırlatmakta yarar var sanırım.

Astral seyahat ile ilgili sitedeki yazılara bakmayı deneyin. Bildiklerinizin bilmedikleriniz yanında ne kadar küçük kaldığını göreceksiniz.

Sevgiler.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu çeşit yetenekler her insanda mevcuttur ama su yüzüne çıkmamıştır ve bunlar belirli çalışmalarla farkına varılır ki farkındalığı olmayan bir insan bunları yapamaz ben doğuştan özelim diyenler yalan söylüyordur tüm insanlar eşitti tek fark azimliler ve azimsizlerdir.

janet

Kayıtlı Üye
bunları videoda izlemek isterim, özellikle levitasyon ve telekinezi
levitasyon - nesnenin şeklini bozmadan havada haraket ettirmek
telekinesi - nesneye dokunmadan şeklini değiştirmek

blasphemous

Kayıtlı Üye
İlk mesajınız ile sonraki mesajlarınız arasında bariz bir çelişki var farkında mısınız?

"hangi paranormalaktivite dalını denesem yapabiliyorum telekinezi levitasyon astral seyahat pyrokinezi bunlar aklıma gelenler ama hepsini ilk denememde yapıyorum..."

"...astral seyahati hiç denemedim..."

Tutarsızlığınız benim için hiç önemli değil. Fakat burası bir parapsikoloji sitesi. Saydıklarınızı yapan, yapmaya çalışan insanlarla dolu bir yer. Bunları yapabilen tek kişi olmadığınızı bilmek sizi ne kadar tatmin eder bilemem ama hatırlatmakta yarar var sanırım.

Sevgiler.
Yazmışsın ama orada onu denemeye korktuğum için yapmadım hiç denemedim dedim ki daha eminim ki bunun gibi denemediğim bir sürü şey vardır.

Ayrıca o ara sitede astral seyahat ile ilgili araştırma yapıyordum dalgınlığıma gelmiş yoksa yazmazdım.

Söylemem gerekirse telekineziyle misalen ilk demir kaşık bükmeyi denemedim ilk plastik kaşığı kırmadan bükmeye çalıştım büktüm benim demek istediğim her ne yaparsam yapayım hani ilk zorunu kimse yapamaz. Kimi yazıların altında yazıyor ya ilk denemenizde birşey olmayabilir ama çalıştıkça ilerlersiniz gibi yazılar tam böyle yazmıyor ama diye ama bende o bekle çalış süresi olmuyor ben istediğimi tabi çok çok zor olmaması şartıyla hemen yapıyorum.

janet

Kayıtlı Üye
plastik kaşığı bükerken videosunu çek
ve levitasyon çalışmalarını, mesela peçeteyi kontrollü bir şekilde sağa sola döndür havada, odanın herhangi bir yerine kondur tekrar havalandır falan.... ve ya herhangi bir şey de olabilir.
burada hepimiz merakla bekliyoruz yeteneklerini görmek için

blasphemous

Kayıtlı Üye
Sanmam bunların videolarını cekebileceğimi ama bunları yaptıktan sonra neler hissettiğimi yazabilirim ki ben daha sitede +rep bile vermeyi bilmiyorum ayrıca bunları yapabildiğimi bunların garip mi doğal mı olduğunu sormak için bu siteye yazıyorum ve benden baskası bilmiyor bir ara annem görür gibi olmuştu ama yalan söyledim atlattım yalanda zaten çok kötüydü masanın üstünde buz oynatmaya çalısıyordum sürahi yerdeyken suyu döktüm demiştim ama sizin için bir videosunu cekip koymayı deneyebilirim ama yapabilir miyim bilmiyorum.

janet

Kayıtlı Üye
Sanmam bunların videolarını cekebileceğimi ama bunları yaptıktan sonra neler hissettiğimi yazabilirim ki ben daha sitede +rep bile vermeyi bilmiyorum ayrıca bunları yapabildiğimi bunların garip mi doğal mı olduğunu sormak için bu siteye yazıyorum ve benden baskası bilmiyor bir ara annem görür gibi olmuştu ama yalan söyledim atlattım yalanda zaten çok kötüydü masanın üstünde buz oynatmaya çalısıyordum sürahi yerdeyken suyu döktüm demiştim ama sizin için bir videosunu cekip koymayı deneyebilirim ama yapabilir miyim bilmiyorum.

:)
benim için değil, buradaki arkadaşların tümü için. bazen ufacık bir ayrıntı bile çok yardımcı olabiliyor. bunu yapmak isteyip yapamayan arkadaşlara örnek olsun diye. eğer bilgisayarında kamera varsa açık bırakıp, kaydedip yapabilirsin, ve ya cep telefonunla. mesela bende psikometri var, ama videoya alabileceğim birşey değil, anca yanımdaki insanlar bunu görebiliyor. ve psikometriyi çok kullandım önceleri, profesyonel astrolog olduğum zamanlarda. belirli bir süre sonra vicut hastalıklara direncini kaybetmeye başlıyor ve ben bıraktım. Yani bunları yapmak hep benden götürdüğünü öğrendim. Yine de dediğim gibi eğer diğer insanlardan farklı birşey yapabilip buraya yazabiliyorsan, öğrenmek isteyen insanlara yardımcı olabilirsin.
:)