Musallat ile ilgili sorunlar ve sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ken

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımın bana başından geçen bazı olaylardan ötürü medyuma gittiğini söylemişti. Bendeki bazı anormal durumlardan ötürü bana da hiç olmazsa görünmemi önerdi. Bende onun önerisiyle ve fark ettiğim bazı sebeplerden dolayı görünmek istedim ve gittim...

Bu medyum bana şunları söylemişti;

"Senin altıncı hissin çok kuvvetli. Sana musallat olan üç iblis var (Musallat oldukları mekanı ve benim o an içinde bulunduğum durumumu da söyledi ve bazı sırlarıma da vakıf birisiydi. Bende çok şaşırdım). Hayatına müdahaleleri var ve onlardan kurtulmalısın."

Ayrıntıları geçip, ana konuya gelmek istiyorum. Bu medyum bunları bana söyledikten sonra bir tütsü benzeri birşeyi bir kapta yakıp bana dualar okumaya başladı. Onları okumasıyla birlikte bende daha önce de yaşadığım bazı fiziksel tepkiler ortaya çıktı (Suratıma kan toplanması hissi, yüzümün kızarması vb...). Zorlandığımı gördükçe; "İyi misin?" diye sordu ama etkilenme ona da sıçramıştı (Odada 4 kişiydik. Medyum, eşi,ben ve benim arkadaşım). Ben ondaki rahatsızlığı sebepsiz olarak algılayabildiğimi fark ettim. Ayrıca hissettiğim varlıkların (Henüz görmediğim ama ses, duru görü ve benzeri görüntülerle yıllardır varlıklarını farkedebiliyordum) bir şekilde yanımızda olaya sadece orada bulunmak suretiyle katılanları da etkilemesinden endişelendim fakat sesimi çıkarmak istemedim. Sonuçta medyum, olayı yönlendiren kişiydi ve işine karışmak istemedim. Tuhaftır, ben aklımdan bunları geçirirken medyum onlara; "Bizi yalnız bırakın" dedi ve odadan çıkardı.

Okumaya devam ettikçe etkiler ağırlaştı ve bırakmak zorunda kaldı. Ona verdikleri baskı benimkinden fazlaydı. Bana onların çok güçlü olduklarını, kendisinin yetersiz kaldığını söyledi ve telefonla bir hocayı arayarak durumdan bahsetti. O hoca telefonu bana vermesini söylemiş ve hocayla bizzat telefonda görüştüm. Bana dualar okudu ve etkilerini sordu. Ancak ona da saldırdıklarını söyledi ve okuma işini yarıda kesmek zorunda kaldı. Medyum kısa bir görüşme yaptıktan sonra bu işi çözmem için o hocayla yüzyüze görüşmem gerektiğini, muska takıp takamayacağımı sordu.

Ancak benim okuduğum cin çıkarma ile ilgili kitaplarda, önce o cine müslüman olması telkin ediliyordu. Daha sonra da vücudu terketmesi isteniyordu. Müslümanlığı reddetse dahi çıkış için izin isteyen cine, bir daha insanlara musallat olmama sözü verdirildikten sonra çıkış yolu gösteriliyordu. Çıkmamaya direnç gösterenlere ise zayıflatıcı bazı işlemler yapılarak çıkmaya zorlanıyordu. Yani anlatmak istediğim, yakma/öldürme işi en son çare olarak uygulanıyordu.

Ancak, benim medyum ziyaretimde ben buna benzer şeyler görmedim ve kendimi rahatsız hissettim bu konuda. Yani bu varlıklar var, ve bana işitsel-görsel ve hissel uyarılarla telkinlerde bulunuyorlar ancak fiziksel zararlarını görmedim. İletişim kuramıyorum ancak kısıtlı şekilde bana birşey anlatmaya çalıştıklarını hissedebiliyorum. Mesela bu medyum olayından sonra onlara ne istediklerini sordum (Aslında kendi kendime konuştum ama bazen irtibatta olduğumda çok kısa süre de olsa diyaloglar oluyor). Bana şu cadı tahtası dediğimiz (Üzerine harfler, evet ve hayır yazılır. Daire şeklinde dizilir, bilirsiniz işte...) görüntülerden gösterdiler. Ben bu yaşıma kadar hep anlamsız şeyler görürdüm, ya da anlamını bulamıyordum ancak bu cadı tahtası benim sorumdan sonra gösterilince şaşırdım.

Benim amacım onlarla bir şekilde iletişimi geçip ne istediklerini anlamak. Ben onları çağırmadım, bir şekilde bana bağlanmışlar ancak onlara nedenini bilmeden saldırmak, zarar vermek ya da öldürmek istemiyorum. Sonuçta onlar da canlı varlıklar ve bir sebepten ötürü iletişimdeler. Hayatımda bulunmalarından etkilenmediğimi sanmayın, inanın zor zamanlar geçiriyorum ama ben cani bir insanmışım gibi hissetmek istemiyorum. Sonuçta bu benim hayatım ama bilmediğim birşeyler dönüyor! İnsanın ister istemez kafasını karıştırıyor bu durum.

Sizden önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, ve de yardımlarınızı. Fiziksel değil ama ruhsal olarak etkileri var ve bu konu yıllardır muallakta kaldı. Artık çözmek istiyorum...

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun, umarim en kisa zamanda sorun hal olur..

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Daha önce bu konu hakkında duyumlarım oldu fakat yanlış bilgi vermek istemem. Bildiğim kadarıyla bu varlıkların dişi veya erkek olanları var. İnsanlara karşı bazı duygular besleyebiliyorlar. Böyle olunca aşık oldukları kişilere bir başka karşı cinsten insanın yaklaşmasına müsade vermiyolar ve sizin bedeninizden ayrılmaları zor oluyor. Dediğim gibi yanlış bilgi vermek istemiyorum yanlız size bi önerim var bu işin bilirlerine danışın. İnşallah tüm sorunlarınız düzelir. Allah şifa versin.

Ken

Kayıtlı Üye
Daha önce bu konu hakkında duyumlarım oldu fakat yanlış bilgi vermek istemem. Bildiğim kadarıyla bu varlıkların dişi veya erkek olanları var. İnsanlara karşı bazı duygular besleyebiliyorlar. Böyle olunca aşık oldukları kişilere bir başka karşı cinsten insanın yaklaşmasına müsade vermiyolar ve sizin bedeninizden ayrılmaları zor oluyor. Dediğim gibi yanlış bilgi vermek istemiyorum yanlız size bi önerim var bu işin bilirlerine danışın. İnşallah tüm sorunlarınız düzelir. Allah şifa versin.

Medyuma gitme sebebim zaten karışık olan duygularımı anlamak içindi. Ayrıca musallat durumundan bahsedince bilgi danıştım tabii ki. Ancak, daha önce bahsettiğim gibi sanırım onlarla şu cadı tahtası dediğimiz yöntemle iletişime geçmeye çalışacağım. Başka birilerini karıştırmamak için tek başıma bir yerde denemeyi düşünüyorum. Ayrıca büyük ihtimal dışarıda olur çünkü evdekilere ya da eve musallat olmalarını istemiyorum.

Medyuma sadece iletişime geçmeyle ilgili birşey danışmamıştım. Malum insan şaşırıyor iblis lafını duyunca...

İyi dilekleirniz için teşekkürler.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@Ken
Açtığım konuda yardım istemişsiniz, buraya yazayım.
Varlıklar çeşit çeşit ve topluluklar halinde ayrılmıştır.

1. Öncelikle size musallat olan varlığın türünü öğrenmelisiniz.

İblis olduklarından eminseniz bu demonoloji ilimine girer.
Bu yola gönül vermiş- inisiye olmuş bir alimden yardım almalısınız.

2. Musallat olan varlığın ait olduğu aileyi öğrenin.
Böylece alim kişi onların büyükleriyle iletişime geçebilir.

3. Sonuncu ve en zor kısmı isimlerini öğrenin.
Kovma işleminde uygulamada bu isim kullanılır.
O yüzden çoğu zaman ya adlarını söylemezler;
ya da adlarını sadece bir kısmını söylerler.

Demon konusunda saldırılara bende uğradım.
O anda tamamen çaresiz kalıyorum.

Özetle; bir alime başvurmalısınız.
Site yöneticilerimize durumunuzu özelden anlatırsanız,
onlar size yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Ken

Kayıtlı Üye
@Ken

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Medyum bana onların 3 iblis olduğunu söylemişti. Sırf verdikleri etkiler yüzünden ailemden ayrı yaşamak için iş arıyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır size...

Ken

Kayıtlı Üye
@Ken

Yardımınız için çok teşekkürler. Sırf verdikleri etkiler yüzünden ailemden ayrı kalacağım bir iş arıyorum. Ne kadar teşekkür etsem az kalır minnetarlığımı anlatmak için...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ Ken
teşekkür etmenize layık olacak bir yardımım keşke olsaydı.

Durumunuzu tam olarak anlamadım.

Bu iblisler sizin mekanınıza sık sık mı geliyorlar?
Veya
Bu iblisler sizin mekanınızda sürekli mi varlar?
Ya da
Bu iblisler bir uzvunuza hapsolmuş,
her gittiğiniz yere gelen varlıklar mı?

Ken

Kayıtlı Üye
Açıkcası zaman zaman etkileri artıyor. Bazen de azalıyor. Sanki zayıflıyorlar gibi birşeyden ötürü. Ama hiç yokolmuyor. Gözümle hiç görmedim. İçlerinden biri kutsal değerlere küfür ediyor ve hayvanlara eziyet etmem için bazı telkinlerde bulunuyor. İntihar etmem için telkinlerde bulunan var. Aileme karşı bir öfke ve onları görünce sıkılma durumu oluyor (Sebepsiz yere ya da çok ufak şeylerden. Ayrıca ailem de çok iyidir, ilgilidirler). Aileme karşı sevgim yok ve yanlarında durmak istemiyorum (Aslında bana karşı yaptıkları birşey yok). İçime kapanıyorum, büyük depresyon oluyor. Sevgi, mutluluk, heyecan, korku gibi duygularım yok (özellikle mutluluk hiç yok) veya çok az oluyor. Sadece üzüntü ve öfke yerli yerinde duruyor. Özellikle o varlıkların geldiğini ya da etkilediğini hissettiğimde yüzümde kızarma, kan toplanması oluyor ama görmüyorum. Ayrıca garip tarifi mümkün olmayan garip bir his de hissederim bazen onlar yakınımdayken (Her zaman olmuyor nedense). Konuşmaları da içsel ses şeklinde yani kulağımla bir insanı duyar gibi duymuyorum. Özellikle banyo yaparken bana bazı görüntüler gösterirler. Ayrıca bazı geceler uyumak üzereyken hiç duymadığım müzikler duyarım. Bazısı Türkçe olur, bazısı başka bilemediğim bir dil. Yaşattıkları depresyon etkileri beni oldukça bitap düşürdü. Sabah kalktığımda halsizlik oluyor. Gün içinde uykum gelir ve sürekli uyumak istiyorum. Hayattan zevk almayı bırakın, yaşamak bile çok yorucu geliyor artık...

Mekanımda değil de benimle birlikteler sanırım çünkü sadece evde yaşadığım şeyler değil bunlar. Bir uzvuma yerleşip yerleşmediklerini de bilemiyorum çünkü dediğim gibi görmedim sadece içsel seslerle bazen konuşuyorum.

alin

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun inancınızı bilmiyorum ama bu durumun başlangıcından bu yana inanç sisteminiz de değişim oldu mu?Banyoda görüntüler demişsiniz çabuk çıkma isteği ya da isteseniz de çıkamama durumları oluyor mu? Maalesef iyi niyetli olmayan varlıkların çıkartılmasına şahit oldum.İşinin ehli birisi olmadan bir yol bulmanız zor olabilir.Bu kadar süre sizi etkileyen bir durumu şimdiye kadar çözümlememiş olmanız içsel telkinle onların izin vermemesine de dayanabilir.Bir kere temizlenirse ardından bazı uygulamalr vs hayatınızı değiştirebilirsiniz.Sizi etkilemelerine izin vermeyin gücünüze inanın yaradılan en değerli varlık insandır.Bir bilir kişiden asla ertelemeyeceğinz bir kararla mutlaka yardım alın tüm hayatınızı etkilerken özellikle.

Ken

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun inancınızı bilmiyorum ama bu durumun başlangıcından bu yana inanç sisteminiz de değişim oldu mu?Banyoda görüntüler demişsiniz çabuk çıkma isteği ya da isteseniz de çıkamama durumları oluyor mu? Maalesef iyi niyetli olmayan varlıkların çıkartılmasına şahit oldum.İşinin ehli birisi olmadan bir yol bulmanız zor olabilir.Bu kadar süre sizi etkileyen bir durumu şimdiye kadar çözümlememiş olmanız içsel telkinle onların izin vermemesine de dayanabilir.Bir kere temizlenirse ardından bazı uygulamalr vs hayatınızı değiştirebilirsiniz.Sizi etkilemelerine izin vermeyin gücünüze inanın yaradılan en değerli varlık insandır.Bir bilir kişiden asla ertelemeyeceğinz bir kararla mutlaka yardım alın tüm hayatınızı etkilerken özellikle.

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben müslümanım. İnanç sistemimle ilgili içsel ses olarak bana çok sorular soruyorlardı ama Allah'a şükür ki cevaplarını rahatlıkla verdim mantığım çerçevesinde. Ama şunu söylemeliyim ki dinden uzaklaştırmak için uğraşıyorlar, onu biliyorum (En azından içlerinden birisi). Çok uzun zamandır bu durumdayım ama daha önceleri açıkca söylemek gerekirse sapıttığımı düşündüğümden hep kendime yüklüyordum. "Ne biçim düşüncelerim var benim" diye üzülüyordum. İşin içine öldürme ve kutsal şeylere küfür telkinleri girince artık anladım ki bu düşünceler bana ait değil.

Onların depresif etkileri artı benim kendimi suçlamamla birlikte bazen bu depresyonum had safhalara ulaştı. O anlarda görme kabiliyetimin farklılaştığını hissediyordum. Sanki tv izlersiniz de pencereden gelen ışık yüzünden ekran çok net görünmez, koyu kalır ya. Ona benzer bir görüntü. Göz kararmasına benzer şeyler (Ama göz kararması değil çünkü göz kararmasında anlık halsizlik olur). Duru görü benzeri anlık görüntüler ve sesler de eklenince (ayrıca bazı olaylar da oldu ayrıntıya girmemek için atlıyorum) anladım ki tuhaf şeyler dönüyor. Arkadaşım medyuma gitmemi önerdi çünkü davranışlarımdaki dengesizlikleri, bendeki garip olayları biliyordu. Gittim ve sonunda sebepleri öğrendim.

Artık kendi fikirlerimle onların fikirlerini karıştırmaya başlıyorum arada. Ayrıca medyum 3 iblisin musallat olduğunu ve diğer ikisinin de açık kapıdan girmeye çalıştıklarını, yolda olduklarını söyledi. Sonunda beni alıp götüreceklerini, eğer onlardan kurtulmazsam sonumun ölüm olacağını söylemişti ama imanım beni bu günlere kadar getirdi. Ben vebalimin olmadığına kanaat getirmek istiyorum. Hiçbir varlığa zulmetmek istemiyorum. İletişime geçme isteğim bu yüzden. Ben musallat olan varlıklardan sebebini sormaya hakkım olduğunu düşünüyorum.

Sabah namazı kıldıktan sonra Allah'a yalvarmıştım bu dileklerle. Allah'a onlardan şikayetçi olduğumu ama onlara zarar gelmesini istemediğimi söyledim duamda. Daha sonra yattım ve rüyamda sarı iri bir kedinin bana kızgın ve sert bir şekilde baktığını daha sonra da saldırmak için üstüme doğru sıçradığını gördüm. Ama kedi normal sevimli değildi. Çok vahşi ve tuhaf görünümlüydü. Onun üzerime sıçramasıyla yatakta sıçradığımı farkettim ve uyandım.

alin

Kayıtlı Üye
Onlarla iletişim kurup niyet öğrenip zarar vermeme isteğiniz güzel ancak size zararı dokunan sizi hayatınızı bu denli etkileyen varlıklar için bu denli beklemeniz size anladığım zarar getiriyor ancak etkisi altında olduğunuzdan birtürlü çözüme odaklanamıyorsunuz.Bazen kötü yaradılışlı cinler için de iblis diyen kişileri olabiliyor.Şahsi önerim mutlak bir uzman yardımı işinin ehlini bulup bu siteden etrafınızdan size yardım edecek kişiler vardır mutlaka.O uzman hem onların belki de niyetlerini okuyup sizin merakınızı giderir cevap illa ki alınamayacaksa artık merakın ötesinde başınıza böyle bir sıkıntı geldi kurtulma aşamasına gitmelisiniz.Meraklarınız da giderilmiş olur ama en önemlisi kendi özgür hayatınıza kavuşmuş olursunuz.Neden niye ben ne yaptım da sorularının yanıtını o uzmandan alabilirsiniz etkinizin olup olmadığını anlarsınız.İhmal etmeyin derim.Bu yaşam sizin onu kendi iradenizle yaşamanız en hayırlısı.Kaldı ki iradeniz dışı olan ve size faydası dokunmayacak varlıklar iken...

taakuk

Banlı Kullanıcı
Değerli Ken, onlardan tamamen kurtulmanız yada onları lehinize çevirmeniz için 7 cuma günü abdestli olmak şartıyla 151 er tane Ayet_el kürsi okutursanız kendinize tamamen kurtulabilirsiniz. Ayrıca okuyacak kişi de her 151 Ayet_el Kürsi'den sonra kendine 7 tane Ayet_el Kürsi okumalıdır. Büyük geçmiş olsun.
Sevgi ve Işıkla kalın...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Sevgili Ken, öncelikle geçmiş olsun aynı durum bende de mevcut açıkça söylemek gerekirse, bu tür canlılar içimizdeki boşluktan yararlanıp bize saldırıyor veya vesvese veriyor. Benim başıma da seninkine benzer durumlar geldi ancak ben hiç bir zaman ibadetlerimden vazgeçmedim. Vesveseler dinden döndürmeye çalışmalar vs. bana da oldu ve inan bana namaz kılarak imanımı güçlendirerek kurtuldum! Hala oluyor ama eski sıklıkta değil ve etkisi gün geçtikçe azalarak gidiyor. Aile konusuna gelince evet aynı durum bende de vardı. Aile üyelerimden nefret ederdim sebepsiz yere, küçük kardeşimi hep aşağılar, görmek bile istemezdim.. Ancak kendimi toparladım yeni kararlar aldım, ibadet ettim ve daha iyiyim. Sana tavsiyem kendini onlara bırakma, medyuma falan da gitme derim bu benim görüşüm.. Öncelikle bazı şeyleri kendi içinde hallet, emin ol devamı gelecektir. Geçmiş olsun Sevgili Ken, umarım daha mutlu olduğunda ve hayattan zevk aldığında, aileni sevdiğinde belki bir gün görüşürüz kendine iyi bak..

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
İletişime geçmeye çalış.Önce bir konuş varlıklarla , sonra gerekeni yap.
Peygamber efendimizin, cinlerin zararlarından Müslümanları
korumak için Hazret-i Ali'ye yazdırdığı bir mektup varıdr. Üzerinde taşıyana
ve evinde bulundurana hiç bir kötü varlık zarar veremez.Hatta sizden af dilerler.

Birde İblis 1 tanedir.Şeytanlar çokdur.Medyum para için ne diyeceğini şaşırmıştır bence.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Bildiğim kadarıyla Oriju Tahtası onları daha da güçlendiriyor ve kalıcı olmasını sağlıyor, Yanlış biliyor olabilirim ancak bana göre tehlikeli..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
İbadetinizi yerine getirebildiğinize göre,
sizin olayınız ileri seviye olmayan bir musallat olayı.

Müslüman olduğunuz için size bu doğrultuda anlatayım.

Onlarla asla ve asla iletişime geçmeyin. Çünkü;

1. Bu iletişimlerin sonu hiç gelmez.
2. Onların istekleri asla bitmez.
3. Gidecekleri var ise de gitmezler.
4. Sizi inancınızı zedeler, sizi yolunuzdan uzaklaştırırlar.

Ne olursa olsun; bu sizin imtihan süreciniz.
Olaylar karşısındaki tutumunuz başarınız veya başarısızlığınız olacak.

Size yardımı olacak tavsiyem şu yönde;

Sizin inandığınız bir yaratıcınız ve dualarınız var.
Bu konuda çok şanslılardansınız.

Rabbe karşı sevginizin yüceliğini
ve sizi islami yoldan ayıramayacaklarını anladıklarında
bu olaydan kurtulmanız kolaylaşacaktır.

Öte alemlere karşı gene de bir iletişim kurmak isterseniz de
bunu bu süreçten kurtulduktan daha sonra yapın.

Evrende pek çok iyi varlık var.
Zamanı geldiğinde meleklerden, ruhsal rehberlerinizden,
iyi cin taifeleriyle iletişim sizin için daha hayırlıdır.

Gönlünü rabbe vermiş bir kulun,
iblislerle iletişime geçmek istemesi bence hoş değil.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
doğru kötünün napıcağı belli zaten

Ken

Kayıtlı Üye
@ DreamDuality; Benim onlarla iletişime geçme isteğimin sebebi onlara karşı okuyacağım duanın benden uzaklaştırmasını istiyorum sadece. Onlara zarar verip de vebalinin üzerime kalmasından korktuğumdandır, başka bir sebebi yok. Zaten başka amaçlarım olsa, bir sürü yol var. Ama dediklerinize göre bağlanmalarını artıracağından sanırım başka yol kalmıyor.

@ alin; Ben meraktan değil de üzerime bir vebal almamak için istiyordum. Ama söylediğin gibi o varlıkların düşüncelerime etkileri oluyor. Belki de bu yüzden tam olarak sağlıklı düşünemiyorum. :(

@ taakuk; Allah razı olsun. Dediğin uygulamayı yapacağım. Gerçekten ihtiyacım vardı, çok sağol.

@ kaansarp ; Çok sağol. Ne hissettiğimi en iyi anlayanlardansın o zaman. Allah'a şükür imanım galip Rahman'ın sayesinde ama tabii sorguluyorlar zaman zaman. Pes etme gibi bir lüksüm yok çünkü kendim için olmasa dahi etrafımdakiler için mücadele etmem gerekiyor. Bu da beni daha güçlü kılıyor (Her zorluğun yanındaki kolaylık gibi). İnşallah, mutlu ve huzurlu şekilde sevinçlerimizi paylaşarak görüşmek hepimizin en büyük temennisi. Ouija tahtasının başka varlıkları iletişime sokma riski de var. Ayrıca tek başıma değil de en az iki kişi olmalıymış. Ben yanımdakilerin bu işten etkilenmesinden korktuğumdan vazgeçmiştim bunu yapmaktan.

@ Ruh; Bende onların sebeplerini öğrenip helalleşerek uzaklaşmalarını sağlamak için istiyordum ama çoğu kimse buna sıcak bakmıyor ve işlerin daha da kötüye gideceğini söylüyorlar. Ben ise sadece üzerime vebal kalmasın diye bu yönde uğraş veriyordum. Cin mektubu diye bir paylaşım görmüştüm sitede ama ters etkilerden çekindiğimden pek birşeye kalkışmadım konuda bilgisiz olduğum için. Teşekkürler.

Zaten ben o varlıklarla iletişime geçmek için bir çaba sarf etmedim. Sadece vicdanen rahat olarak onları uzaklaştırmaktı amacım. Allah hepinizden razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...