yağmurlu havalarda astral seyahat yapılmalı mı?

glsn19

Kayıtlı Üye
sizlere sormak istediğim şey yağmurlu havalarda astral seyehat yapılıp yapılmayacağı,bir arkadaşım bana yağmurlu havalarda bu tür denemelerde bulunmamam gerektiğini söyledi.ne kadar doğru yardımcı olursanız sevinirim.

Bonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
hiçbir bilgim yok şimdi bende merak etttim

whitedemon

Kayıtlı Üye
Astral seyahatlerde bir iklimin etkisinde kalınırmı yani mesela astral seyahat yaptığında kar yada yağmur gören oldumu eğer cevap hayırsa belkide astral seyahat gerçek dünya değil kafamızdaki dünyadır?

mega_boy

Kayıtlı Üye
Astral seyahatlerde bir iklimin etkisinde kalınırmı yani mesela astral seyahat yaptığında kar yada yağmur gören oldumu eğer cevap hayırsa belkide astral seyahat gerçek dünya değil kafamızdaki dünyadır?

Hayır astral seyehat şimdiki zamanda olur. Yani anda olur. Bilincimizdeki zamansız dünya rüyalardır.

:D iklim şartlarının etki ettiğini hiç duymadım. Ne alakası varki ya xD

schutze07

Kayıtlı Üye

Normal rüyalarımda bile rüzgarı hissedebiliyorken astralde neden iklimin etkisinde kalınmasınki?Cevap evet ya da hayır olsa da astral seyahat gerçek dünya kesinlikle.Hiç kafanızda olmayan imaje etmeden astral seyahata çıkabiliniyor iklimin etkisindede kalınır yani.

glsn19

Kayıtlı Üye
iklimin etkisinde kalınır mı bilmiyorum fakat arkadaşım yağmurlu havalarda dünyanın negatif enerjisini boşaltığından bahsetti.bu yüzden bu konuyu açmıştım.ne kadar doğru onu öğrenebilmek için

schutze07

Kayıtlı Üye
iklimin etkisinde kalınır mı bilmiyorum fakat arkadaşım yağmurlu havalarda dünyanın negatif enerjisini boşaltığından bahsetti.bu yüzden bu konuyu açmıştım.ne kadar doğru onu öğrenebilmek için

Whitedemon'a cevap vermiştim ben sonuçta astralle ilgili diye.Buarada sizin sorduğunuz soru çok düşündürücü eğer öyleyse yağmurlu havalarda yapılmayabilir ama istemdışı astralda yağmurluysa hava?:p

schutze07

Kayıtlı Üye

Whitedemon'a cevap vermiştim ben astralle ilgili olduğu için.Sizin sorduğunuzda çok düşündürücü doğruysa eğer çıkılmayabilir astrala ama istemdışı astralda ya yağmurluysa hava?:p

glsn19

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle fazla düşündürücü iki türlü de bir fikrim yok =)

Glady

Kayıtlı Üye
Ben 2 haftadan beri uğraşıyorum ve Yağmurla astralin hiçbir alakası yok yani hiçbir zararı olmaz hem artık astrale girmek için bir program bile yapmışlar hatta bu sitede de var adı I-Doser ilgilenen arkadaşlar arasın bulurlar

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Normal rüyalarımda bile rüzgarı hissedebiliyorken astralde neden iklimin etkisinde kalınmasınki?Cevap evet ya da hayır olsa da astral seyahat gerçek dünya kesinlikle.Hiç kafanızda olmayan imaje etmeden astral seyahata çıkabiliniyor iklimin etkisindede kalınır yani.

Hava durumunu hissetmeniz için derinizdeki reseptörlere ihtiyacınız var. Onlar olmazsa isterse her yer buz tutsun siz soğuğu hissedemezsiniz. Rüyalar ve astral seyahatte bedenle bir işiniz yok sıcaklık soğukluk bakımından hava durumu etkilemez. Ancak negatif enerji konusu hakkında bir bilgim yok. Sadece bana pek mantıklı gelmediğini söyleyebilirim. Yağmur altında yürümek kadar beni rahatlatan hiç bir şey yok.