Tütsü Tarifleri

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
İmbolc (Candlemas)
1 çay kaşığı ejder kanı, 1 çay kaşığı frankincense(buhur)u dövün ve beş damla misk yağı ekleyin.

Ostara (bahar ekinoksu)

1 çay kaşığı aselbent, bir çay kaşığı ejderha kanı, 2 çay kaşığı adaçayı ve 1 çay kaşığı naneyi birlikte döverek hazırlayın.

Beltane
2 çay kaşığı sandal, bir avuç kuru gül yaprağı, 1 çay kaşığı zencefil tozu, 1 çay kaşığı tarçın ve 6 damla portakal çiçeği yağını birlikte ezerek karıştırın.

Litha (Midsummer)
2 çay kaşığı lavanta, 2 çay kaşığı mine çiçeği, 2 çay kaşığı sandal, 1 avuç gardenya yaprağı ve 3 damla buhur yağını birlikte ezerek karıştırın.

Lughasadh (Lammas)
3 çay kaşığı sandal, 1 çay kaşığı şerbetçiotu ve 5 damla gül yağını ezerek karıştırın.

Mabon (sonbahar ekinoksu)
2 çay kaşığı buhur, 1 çay kaşığı sandal, 7 damla selvi yağı, 2 damla paçuli yağını ezerek karıştırın.

Samhain
2 çay kaşığı paçuli yaprağı, 1 çay kaşığı mür, ve 3 damla hindistancevizi yağını ezerek karıştırın.

Yule
2 çay kaşığı çam ağacı kabuğu, 2 çay kaşığı buhur, yarım çayy kaşığı toz tarçın, 3 damla sedir yağı ve 2 damla zencefil yağını ezerek karıştırın.

Saygılar...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
çok güzel bir çalışma olmuş teşekkür ederim

konusunu açmayı düşünüyordum buradan sorayım daha uygun olur
ejderha kanını getirtemedim bir türlü bu bitkiyi nasıl temin edebileceğim hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

gerek kalacağını sanmıyorum lakin olurda gerekirse bütün ağacı bile alabilirim arazi sorunum olmaz sera etkisinide aratabilirim

origanum

Yönetici
Aktarlarda var. Diğer adı da kardeş kanı.