Psişk Saldırılardan Korunma Büyüsü

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Bu büyü size yapılmaya çalışılan psişik büyüleri ve saldırıları engelleyecektir.

Malzemeler:
-3 mum (siyah, beyaz, kırmızı)

Mumları üçgen şekilde yerleştirin.

Mumları yakın ve üç mumun ortasında mavi bir enerji küresi imajine edin. Daha sonra her birine dokunurken aşağıdaki duayı yada kendi yazdığınız bir duayı okuyun.

“ Üçleme’nin tanrıçası,
Seni çağırıyorum!
Koru beni zarar vermek isteyenlerden,
Ve uzak tut enerjimi almak isteyenlerden
Kutlu olsun!

Tüm mumlara dokunmayı bitirdiğiniz zaman enerji küresinin patlayıp, şeritlere ayrıldığını imajine edin ve bu şeritler tüm bedeninizi sarsın.

Korunmak için iyi bir yöntemdir ancak kalıcı değildir. Dolunayda yapıldığında daha da etkili olur. Benim önerim haftada bir yapılması. Bu sayede korumanız daha uzun sürecektir.

Ori

Kayıtlı Üye
Mumları biz boyasak oluyor mu Pess? (Bu soruyu başka bir uygulamada sorduğumu hatırlıyorum cevap hayırdı) :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
ve cevap yine hayır malesef :) bu tür uygulamalarda hatta bütün majikal ve bu tür işlerde mum market mumu olmaz mumu kendiniz yapmalısınız veya bulabilirseniz doğal mum satın alın ama doğal mum bulmak zor gibi :)

schutze07

Kayıtlı Üye
Dejavu :) Urum'a sormuştum bir kez tabi ki yanıtı hayırdı onunda paylaşım için teşekkürler Pess peki sürekli korunmak için neler yapılabilir? Kesin saldırı olduğunu nasıl anlayabiliriz ki?

repece

Kayıtlı Üye
Uygulama tarifi için teşekkürler fakat siyah mum bulana aşkolsun tüm Ankarayı yıktım döktüm aylardır bir tane siyah mum bulamadım.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dejavu :) Urum'a sormuştum bir kez tabi ki yanıtı hayırdı onunda paylaşım için teşekkürler Pess peki sürekli korunmak için neler yapılabilir? Kesin saldırı olduğunu nasıl anlayabiliriz ki?
Bu tür ritüellerde hemen hemen böyle haftalık oluşturuluyor.Mesela ışık kulesi tekniğide belli sürelerle onarılması ve yapılması gerekiyor.Kalıcı olarak koruyucu muskalar var mesela onun gibi çalışmalar yapabilirsiniz veya yaptırabilirsiniz.
Saldırı olduğunu vücudunuzdaki anlık enerji ve hal değişiminden anlayabilirsiniz.

Uygulama tarifi için teşekkürler fakat siyah mum bulana aşkolsun tüm Ankarayı yıktım döktüm aylardır bir tane siyah mum bulamadım.
Siyah gıda boyası alıp kendinizde yapabilirsiniz.Gıda boyası aktarlarda bulunabiliyor fakat zor bulunur siyah internet üzerinden online satış yapan firmalarda bulabilirsiniz.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bu tür ritüellerde hemen hemen böyle haftalık oluşturuluyor.Mesela ışık kulesi tekniğide belli sürelerle onarılması ve yapılması gerekiyor.Kalıcı olarak koruyucu muskalar var mesela onun gibi çalışmalar yapabilirsiniz veya yaptırabilirsiniz.
Saldırı olduğunu vücudunuzdaki anlık enerji ve hal değişiminden anlayabilirsiniz.

Siyah gıda boyası alıp kendinizde yapabilirsiniz.Gıda boyası aktarlarda bulunabiliyor fakat zor bulunur siyah internet üzerinden online satış yapan firmalarda bulabilirsiniz.

Evet,ben bulamamıştım.Kendim mum yapmaya çalıştım.Sonuç sizin o mum facianızdan daha beterdi emin olun:) Tekrar deneyeceğim.Umarım bu sefer başarırım.Teşekkürler...