hangi islem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf77

Kayıtlı Üye
selam

karim beni terk etiyinden pisman olsun gözlerine uyku girmesin istiyorum, veya kendisi amcasinin oglu ile kavga etsin konsumasin istiyorum cünkü amcasinin oglu ona cok etki yapiyor o ne dersr onu yapiyor. artik sabrim biti ne yapsam tutmuyor inanninki herseyi denedim artik tahamülüm kalmadi. yalvardim gelmedi dualar okudum gelmedi cok gözyaslari döktüm, vefkler kurtarmadi. artik ne yapacagimi bilemiyorum. sanirim amca oglu araya karismasa belki biraz bizi düsünür sanirim. onlarin aralarini tam kavga ile düsmanlik gibi aralarini ayirmak icin ne yapabilirim??? kuvvetli bir büyü gerek lüüüüüütfen yardim edin bana cokularima kavusmak istiyorum

_evr_

Banlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm açıkçası..Eşinizin amcasının oğlu için dil bağlama ile ilgili bir uygulama yapsanız..

Ben "şunu yapın,bunu yapın" diyemem kesinlikle herhangi kötü bir şeye vesile olmak istemem.Fikir vermek amacı ile yorum yapmak istedim.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Sitede işinize yarayacak bolca uygulama var ama ben yol göstermiş olmayayım ararsanız çok rahat bulursunuz zaten.

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
bırak yeni bi hayat kur kendine geçmişine bi çizgi çek.Sen kaybbetmessin seni kaybederler seven her zamn değer kaybeder bunu unutma umrunda olmasın hiç bişey ilerde çocuklarınla konuşur durumu anlatırsın seni anlayacak yaşa geldiklerinde

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben de derimki Sevgili wolf77 ,öncelikle kendinizi ve eşinizi önünüze koyun ve tarafsız olarak dışarıdan evliliğinizi bir gözden geçirin.Kendinizde gördüğünüz yanlışlar varsa bunları telafi etme yoluna gidin .Yok eğer ,bende hiç hata göremiyorum diyorsanız ,bir de eşinizin size dediklerini ,yaptığı suçlamaları bir değerlendirin.Yaptığı suçlamalar da asılsız diyorsanız ,gerçekten elimden geleni yaptım ama olmuyor diyorsanız ,zaten yapılabilecek birşey yok demektir.Büyüyle sihirle ne kadar oldurabilirsiniz ki?Siz Yüce Allah'tan bıkmadan usanmadan en hayırlısını dilemeye devam edin göreceksiniz en hayırlı zamanda en güzeli olacaktır,buna inanın.Allah yardımcınız olsun ,sevgiyle kalın .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...