Durusezi Hakkında Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba,

Durusezi yeteneği olan ve bunun hakkında çalışmalar yapmış ya da hala çalışmalarını sürdüren birileri var mı? Yeteneğim var ama hala tam olarak hissettiğim şeyleri ayırt edemiyorum, yani bir şey olacağını çok net hissediyorum ama iyi mi kötü mü hala tam anlayamıyorum bu konuda nasıl bir çalışma yapabilirim?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapıyor musunuz? Günde belirli bir süreyi bu yeteneğinize ayırıp birtakım çalışmalar yapmalısınız. Öncelikle meditasyonla farkındalık düzeyinizi ve enerji seviyenizi arttırmaya çalışın. Eğer çevrenizde aynı konuyla ilgilenen güvenebileceğiniz arkadaşlarınız varsa onlarla birlikte de çalışmalar yapabilirsiniz. Belirli bir süre meditasyon yapıp yeteneğinizin üzerine düşerseniz, geliştiğinizi göreceksiniz. İyi forumlar.

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet bir süredir meditasyon yapıyorum, birkaç arkadaşım var ama şu an onlarla çalışma yapmam mümkün değil çok uzakta yaşıyorum onlardan :(

O zaman aynen devam, çok teşekkürler. :)

Geçen gün dışarı çıkmak için hazırlandığım sırada, pek de hoşlanmadığım bir arkadaşımla konuşuyordum. Sıradan bir konuşmaydı ama birisi hakkında bir şey söyledi ve birden burnuma hindistan cevizi kokusu geldi. Biraz araştırdım ama bunun nasıl bir işaret olabileceğine dair bir şey bulamadım :/ sizce ne olabilir?

beko52

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende bu siteye yeni üye oldum denilenlere uydum bir çok test yaptım ve yaptığım her test yeteneğimin olduğunu gösterdi.Araştırdım ve yazılan her şey tutuyor fakat ne işe yarıyor pek bilemiyorum beni aydınlatacak olanlar varsa mesaj atsın

beko52

Kayıtlı Üye
bendede oluyor burnuma bazen belirli belirsiz hoş kokular geliyor ve bu durusezi, yeteneğinin gelişmiş olduğunu gösteriyor sanırım

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Arkadaşlar bende bu siteye yeni üye oldum denilenlere uydum bir çok test yaptım ve yaptığım her test yeteneğimin olduğunu gösterdi.Araştırdım ve yazılan her şey tutuyor fakat ne işe yarıyor pek bilemiyorum beni aydınlatacak olanlar varsa mesaj atsın

Hangi testleri denedin ve cevap aldın , yeteneklerin neler mesela ? Biraz bilgi verirsen bizde yardımcı olmaya çalışırız ( Trübünlere oynamıyorum , yürüyorum resmen ) .

beko52

Kayıtlı Üye
ben daha çok telekinezi testleri çıkınca yazılan testlere girdim fakat beni hangi duru yeteneğinin gelişmiş olduğunu gösteren testler açıldı

beko52

Kayıtlı Üye
ve biri bana rehber olursa sevinirim daha yeniyim

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
En önce "bilme"ye hazır olup olmadığınıza emin olun. Bazı şeyleri sezmek sizi huzursuz edebilir. Hatta ileri aşamalarda habersiz kalmanız gereken şeylerin farkına varmanız acı çekmenize bile neden olabilir. Huzurlu bir hayatın yolu kimi şeyleri "bilmemek"ten geçebilir. Hazırsanız dayanıklı olmalısınız.

pako_

Kayıtlı Üye
bende kotü bişey olacağı zaman hissediyorum,bunun için herhangi bi çalışmaya ihtiyaç duymadım.hissetmek bazen iyi bazense kötü.tam karar ver bence sonra çalışmana başla.

beko52

Kayıtlı Üye
Bu aralar böyle olaylar çok sık olmaya başladı dersteydim karnıma ağrılar girdi alnım gerildi arkadaşıma kötü bişeyler olacak dedim dalga geçip ölü taklidi yaptı yaklaşık 10 dk sonra müdür yardımcısı geldi ve 4 sınıf arkadaşım sınıftan atıldı :willy_nilly:

canmert196

Kayıtlı Üye
Bu aralar böyle olaylar çok sık olmaya başladı dersteydim karnıma ağrılar girdi alnım gerildi arkadaşıma kötü bişeyler olacak dedim dalga geçip ölü taklidi yaptı yaklaşık 10 dk sonra müdür yardımcısı geldi ve 4 sınıf arkadaşım sınıftan atıldı :willy_nilly:
Pek bi alakali durum gibi gelmedi bana kendini kotu hissetme acikcasi cok daha kotu cocuklarda olur anlamdiramaz bu kotu hissetmeyi orta yetiskin birine rehberi soyler siniftan atilmadan sus der mesela dedikten biraz sonra bi kac kisi atilir.Yada kalp cakrasinin uzerinde negatif enerjiyi hisseder kotu bir sey oncesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...