bu olay nedir?

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Bu olayı yaşayalı dört beş seneden fazla oldu sürekli düşünüyorum fakat ne olduğunu bilmiyorum bugün sorma kararı aldım.

Bir pazar günü uyurken bir rüya görmüştüm.(hayatım boyunca hiç adam akıllı rüya görmemişimdir özümü kapatmamla açmam bir olur ve çoktan akşam olmuştur bile)

gül adında bir arkadaşım vardı o zamanlar
Rüyada bazı şeyler oldu bir süre sonra ben gülün yanında olmak istiyorum dedim
O anda kendimi başka bir yerde buldum gülün oturduğu semtteydim
bir baktım gül bakkaldan çıkmış elinde ekmek geliyor.

Beni gördü nasılsın dedi iyiyim sen dedim oda iyiyim dedi gayet sıradan bir sohbet oldu yani.
Sonra o evine gitti ve ben uyandım.
Ertesi gün gül ile konuştuğumda sohbet arasında dün bizim orada ne işin vardı dedi
Ben bozuntuya vermeyip arkadaşlarımla buluştum dedim. halen daha da öyle biliyor.

Neresinden bakarsam bakayım mantığımı zorluyor sizce nedir bu ?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Aynı şeyi ben bazen istemli olarak yaparım .. Benim yontemimle sizinki aynımı bilmiyorum ama bu bir çeşit ; olguyu/dusunceyi birisinin beynine koymakta denilebilir.. Yani korkulcak bir şey oldugunu sanmıyorum acıkcası hatta ustune dusulmesi gereken bişeydir bence :D yani siz bunu istemsiz yaptıysanız , istemli olarak benim gibi yaptıgınızı dusunsenize? :D

descop

Kayıtlı Üye
İş
Aynı şeyi ben bazen istemli olarak yaparım .. Benim yontemimle sizinki aynımı bilmiyorum ama bu bir çeşit ; olguyu/dusunceyi birisinin beynine koymakta denilebilir.. Yani korkulcak bir şey oldugunu sanmıyorum acıkcası hatta ustune dusulmesi gereken bişeydir bence :D yani siz bunu istemsiz yaptıysanız , istemli olarak benim gibi yaptıgınızı dusunsenize? :D

oh ne güzel :D bi ışınlanma eksikti ne kadar ışınlanma denirse artık
gerçi nasıl yaptığımı bilmiyorum neydi bu düşünce aktarımı gibi birşey mi ?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bir çeşit güçlü bir beyin ilüzyonu/hile .. Yani iş yine beyinde bitiyor mesela Deja Vu gibi bir şey vardır beynin algıladıgı hatta bilirsiniz :) Bunun biraz daha degişiği , sizin gordugunuz ancak orada bulunmadıgınız bir olay karsıdakinin beyni tarafından tıpkı deja vu'da oldugu gibi algılanmasıda denilebilir..

BattleFury

Kayıtlı Üye
ya aslında bu da benim ilmime dahil bile degil , ablam Psikologtur kendisi bu tur psikolojik işlere egimlidir .. e bende haliyle aynı evde oldugumuzdan bi goz atarım nasıl yapıyor ne yapıyor neler okuyor falaaan filaan :D Kardeşlere özgü ortalıgı karıştırma güdüsü işte :D

descop

Kayıtlı Üye
İş
Bir çeşit güçlü bir beyin ilüzyonu/hile .. Yani iş yine beyinde bitiyor mesela Deja Vu gibi bir şey vardır beynin algıladıgı hatta bilirsiniz :) Bunun biraz daha degişiği , sizin gordugunuz ancak orada bulunmadıgınız bir olay karsıdakinin beyni tarafından tıpkı deja vu'da oldugu gibi algılanmasıda denilebilir..

yani ben uyurken aslında hiçbir yere gitmedim o kişi beni gördüğünü mü zannetti ?

BattleFury

Kayıtlı Üye
İhtimaller arasında , yani illaki onun uyuması gerekmiyor mesela yolda giderken ondeki adamı tanıdıgınız birisine benzetebilirsiniz.. bunu nbiraz daha otesi gibi birşey , bazen illaki onun sizi gormeside gerekmez siz gorursunuz sadece .. Bunun biraz daha değişiğini ben uygulamıstım bu seferki ilmime dahildi.. içinize kurt dusurmek istemedigim için anlatmicam :) ve evet Cinlerle ilgiliydi ve o işi yapan 2 arkadasıma sordugumda "bir saniye sen nereden biliyorsun" cevabını almsıtım... mekana kadar sıraladım o derece :D

descop

Kayıtlı Üye
İş
İhtimaller arasında , yani illaki onun uyuması gerekmiyor mesela yolda giderken ondeki adamı tanıdıgınız birisine benzetebilirsiniz.. bunu nbiraz daha otesi gibi birşey , bazen illaki onun sizi gormeside gerekmez siz gorursunuz sadece .. Bunun biraz daha değişiğini ben uygulamıstım bu seferki ilmime dahildi.. içinize kurt dusurmek istemedigim için anlatmicam :) ve evet Cinlerle ilgiliydi ve o işi yapan 2 arkadasıma sordugumda "bir saniye sen nereden biliyorsun" cevabını almsıtım... mekana kadar sıraladım o derece :D

bak bu hoşuma gitmeye başladı iyice :D nasıl geliştirilebileceğini biliyormusun peki ?

BlackMussels

Kayıtlı Üye
Rüya sırasında astral yapmış olabilirsin aslında bu konu hakkında fazla bilgim yok fakat ilgimi cekti :D

seytansu

Kayıtlı Üye
konuyu nereye açacagımı bilemedim.iki gecedir uyunıkken kulagıma kendi ismimi fısıldarken yanımda yatn kişiye bakarken beni uyandıran kişinin o oldugunu düşündüm.ama dgeilmiş.2.gecede aynı şey oldu.aradn 2 dk geçti ve burnum kanamya başladı.bana bu konuda bana yardım edebilecek birilerini arıyorum.acil cvp yzarsanız çok sveinirim.

descop

Kayıtlı Üye
İş
seninkide amma karmaşıkmış doğrusu psişik yetenekleri ve varlıkların iletişim yollarını araştır derim akla gelen ilk iki ihtimal bunlar