Zihin okuma

minormemo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir insanın zihnini okumak, düşüncelerini okumak mümkün müdür? Ya da onunla bedenleri değşimek? Eğer mümkünlerse nasıl yapılıyorlar, yardım eder misiniz? Teşekkürler...
:hurray::hurray::hurray:

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bedenleri değişmek mi?Yok artık..

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Düşünce aktarımı oldukça kolaydır aslında. Beden değişimini ise 30 saniyeliğine başarmıştım, bir arkadaşımın gözlerinden görmüştüm.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
peki nasıl yaptın bunu? anlatırsan çok seviniriz.:beta1:

Benim o kişi ile aramda özellikle kurduğum bir bağ vardı, zaten bu yüzden her odaklanışımda, elimi oynattığımda o kişinin de aynı şekilde elini oynattığını görebiliyordum. Birlikte yaptığımız meditasyonlar ve uygulamalar sırasında, bedenleri değiştirmiyorduk, tek beden oluyorduk aynı şeyleri hissedip, aynı hareketleri yapıyorduk, beyinlerimiz bile aynı şekilde çalışıyordu. O ve ben olmaktan tamamen çıkıp biz oluyorduk yani.

Bu oldukça uzun ve karmaşık bir işlem anlayacağınız.

baltor90

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir insanın zihnini okumak düşüncelerini okumak mümkün müdür? ua da onunla bedenleri değşimek? eğer mümkünlerse nasıl yapılıyorlar yardım eder misiniz? teşekkürler...
:hurray::hurray::hurray:
Zihnini okumak mümkündür.. Beden değiştirmek de mümkündür..Beden değiştirmek için iki tarafında astrala çıkması ve fiziki bedenlerinde ki bağlarını zayıflatması gerekir. Bundan sonra da birbirinin bedenine girilebilinir..Onun dışında birinin bedenine girmek isterseniz de yine aynı yöntem uygulanabilir..Ayrıca kişi hala bedenindeyken bedenine girmek tehlikelidir. Eğer kişi zihin olarak güçlüyse, sizi zihninde bastırıp içine hapsedebilir..ve her iki durumda da bedeniniz koma halinde kalır ta ki siz dönene kadar..
Kişinin zihnine girmekse, telepati bilgisi gerekir..benzer şekillerde işler ama zihin çok karmaşıktır..Anlık düşüncelere öğrenmek en kolayıdır ama anlık düşünceler değişir ve çoğu zaman gerçek düşüncelerden uzaktır..O nedenle kişinin zihninin, daha derinlerine inmek gerekir..Bilinç altına kadar inmeyi düşünürseniz de rüyalarına girmeyi veya hipnozu öneririm..