İnsanlar arasında bağlantı tekniği

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi insanların çeşitli frekansları vardır bu frekanslar oturduğunda kişiler aynı şeyleri düşünür aynı şeyleri yaparlar ve hissederler.

Bu tıpkı bir eş diğerini anlattığında diğerinin hissetmesi ve anlaması gibidir yada aynı rüyayı görmeleri gibi

Dünya tarihinde kocasının çocukluğunu rüyasında gören kadınlara bile rastlanmıştır(tanışmalarından daha eski anılardan bahsediyorum)

Çocuğuna bir şey olacağı gün annenin kendini kötü hissetmesi de bu duruma bir örnektir.

Çok fazla örnek verdiğimi biliyorum lakin bu bağı tanımlamamın bir yolu olduğunu sanmıyorum o yüzden örnekler verdim bana sorarsanız bluetooth un insani versiyonu demek yeterli.

Bildiğiniz üzere bir insanla bakışmak bile bir iletişim şeklidir yolda yürürken biriyle göz göze gelirsiniz yolunuza devam edersiniz oda eder ama siz o anda onunla ilgili bir şey düşünmüşsünüzdür onun içinde aynı şey geçerlidir ve bu tip ufak bir an bile aranızda bir enerji akımı oluşturmaya yeterlidir.

Bir anahtara ihtiyacınız olacak bu anahtar size o kişiyi hatırlatan bir ses bir görüntü bir hayal ne olduğu hiç fark etmez.

Tek şart anahtarın size o kişi hatırlatması o kişiyle iken hissettiğiniz şeyi hissettirmesi onunla kafanızda bütünleştirdiğiniz bir şey olması yeterlidir.

Bu anahtarı aranızdaki enerji akışını hareketlendirmek de kullanacaksınız
o duyguyu yakaladığınızda iyice odaklanmanız gerekiyor gözünüzü kapattığınızda bulunduğunuz yerde sanki bir kapı varmış ve enerji akımları kapıdan geçerek bir yere gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz yada sadece vücudunuz da bir yerde bir şeyler değişmeye başlar belki kap ritminiz değişir belkide beyninizin arka kısmında bir hareketlilik hissedersiniz belkide vücudunuza bir şeyin dolduğunu hissedersiniz sadece...

Bu belirtilerden biri bile olsa bağlantınız tamamlanmış demektir
artık tek yapmanız gereken bağı nasıl kullanacağınızı keşfetmek.

Bir kişi ile bağlandığınızda telepatik bir gücünüzün olmasına gerek yoktur çeşitli imgeler göndermekle gelişmeye başlamanızı tavsiye ederim.

İlk zamanlarda iki tarafında aynı anda bağlanması yararlı olacaktır ve bir taraf imge gönderdiğinde diğer tarafın hayal gücü öne geçebilir bu yüzden başlarda antrenman yapılmalı kişi beklerken gördüğü şeyleri saymalı gönderen kişi şunu göndermiştim demelidir.

Daha sonralarda bu iş ilerledikçe biriniz gönderdiği zaman diğeriniz kendiliğinden o kişinin gönderdiği şeyi ayırmaya başlayacaktır.

Son olarak bu bağlar geçicidir kullanılmadığı zamanlarda gücünü kaybeder ve yok olur ayrıca anahtarınızı da zaman zaman değiştirme gereği duyabilirsiniz yaşadığınız şeyler o kişiye olan hislerinizi değiştirebilir size onu hatırlatan şeylerde aynı şekilde değişkendir =)

Şimdiden kolay gelsin arkadaşlar enerjiniz daim olsun...

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Anahtar beraber olduğumz bir yer veya paylaştığımız bir nesne yemek veya bir an olabilirmi?

descop

Kayıtlı Üye
İş
Anahtar beraber olduğumz bir yer veya paylaştığımız bir nesne yemek veya bir an olabilirmi?

ne olduğu hiç farketmez size onu hatırlatması aranızdaki enerji akımını titreştirmesi yeter

ben ilk tanıştığımız zamanlarlar bir profil resmi kullanmıştım onunla büütünleşmişti çünkü benim için bu daha sonra onun söylediği bir söz oldu daha sonralarda ise başka bir resmi size onu anımsatsın içinizde bir kıpırtı olduğunu hissedin anahtarın amacı budur izlemeniz gereken titreşimi harekete geçirmek

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler anladım.Söylediklerinizi yapıyordum ama bu bilinçle yapmıyordum özlemle yapıyordum şimdi daha bilinçli yapmaya çalışacağım.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Teşekkürler anladım.Söylediklerinizi yapıyordum ama bu bilinçle yapmıyordum özlemle yapıyordum şimdi daha bilinçli yapmaya çalışacağım.

Rica ederim
Tekniklerim yokluğu yenmek üzeredir genelde bu yüzden yanınızdayken hissettiğiniz duyguyu yakalamak gerekir.