Gideni geri getirmek için

_kelebek_

Kayıtlı Üye
Güzel bi şekilde boy abdesti alırız 2 rekat sessiz bir yerde namazımızı şu şekilde kılarız. hacet namazı diye niyet edilir. 1.rekatta 1fatiha 1 amenerrasulu 2. rekatta 1fatiha 3 ihlası şerifi arka arkaya okunur.

ikinci niyeti şöyle yaparız yarabbi şu arzu etmiş olduğum kişinin muhabbeti geri gelmesi..vs. deriz

ondan sonra
1 ayetel kürsi
3 ihlası şerif
3 salavatı şerife okuruz
sonra yasine suresine başlarız 1. mübine gelince aşağıda yazılan duayı 3 kere, mübn duasını 3 kere ve neml suresinin 39. ayetini 114 kere okuruz sonra yasine devam ederiz 7. mübine kadar aynı işlemi tekrar ederiz..

dua şudur
Bismillarrahmanirahim
Men yeşfa' şefâaten haseneten yekünlehû nasibün minha. Ve men yeşfa' şefâaten seyyieten yekün lehü kiflû^n minha. Vekanallahû ala külli şeyin mukıtâ. Veiz huyyitüm bi tehiyyetün fe heyyû bi âhsene minha. evruddu hâ, innallahe kâne ala külli şeyin hasibâ. Allâhû lâilahe illa hûve lâ yecme anneküm ilâ yevmil kıyameti lâ reybe fiyh ve men esdek minallâhû hadisa.

yasin suresi bittikten sonra bu duayı arka arkaya 40 defa daha okuruz
Böylece işlem bitmiş olur
Binzillah bu işlem neticesinde o kimsenin o şahsı görmeden sabrı ve kararı kalmaz hemen görmek istermiş.

zalim

Kayıtlı Üye
neml suresi 39. ayet budur

Kale ifritüm minel cinni ene etike bihi kable en tekume mim mekaamik ve inni aleyhi le kaviyyül eminn

fot

Kayıtlı Üye
neml suresi 39. ayet budur

Kale ifritüm minel cinni ene etike bihi kable en tekume mim mekaamik ve inni aleyhi le kaviyyül eminn
anlamını da bi zahmet yazarmısın.Bu ayeti okumak biraz sakıncalı gibi geldi bana....

_kelebek_

Kayıtlı Üye
neml 39. Cinlerden bir ifrit, ”Sen yerinden kalkmadan ben onu sana getiririm ve şüphesiz ben, buna güç yetirecek güvenilir biriyim” dedi.

evet sakıncalı gibi sanki urum bir açıklama yaparmısın bu uygulamanın doğruluğu konusunda?

zalim

Kayıtlı Üye
arkadaslar anlamina bakarak sakincali oldugunu dusunmeyin bir cok celb formulunde hic alakasi olmayan ayetler de olabilir
mesala yasin suresindeki iki ayetle celb yapiliyor ama ayetlerin celb le alakasi bile yok

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu uygulamalar tamamen allah rızası alınarak yapılan uygulamalardır. okumalar o yüzden öyle bir ceşit dua okuyup istemek gibi. zorlayucu bir etkisi olmaz bence uygun değil

büyücü

Kayıtlı Üye
ne kadr zaman okunur bu dua ben her cuma okuyorum cevırgel 7 cuma okunyor bu kac kere okunur 7 cuma okusam olurmu yada her cuma okunsa hangısı uygundur

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
urumhamatahayil olurmu olmazmı kafam karıştı.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Olmuyor ayrıca tehlikeli bir uygulamadır da..saygılar..

selenim

Banlı Kullanıcı
Aslında olur ama ifrit cinlerin en tehlikelisidir. Musallat olur o açıdan urum sizi uyarmak istemiş olabilir.

nita

Kayıtlı Üye
Çevirgeli bende çok okudum her seferinde oldu geldi ama tekrar gitti.

mabetli

Kayıtlı Üye
slm.Amene Rasülünü bilmiyorsak ne okumalıyız...namazda da KURAN-I KERİMİ okumayız...BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

DNZ33

Kayıtlı Üye
Ezberle, Bu bahaneyle bir sure daha katmış olursun hafızana ne güzel... giden sevgilin bir işe yarar.:party:

şakird

Kayıtlı Üye
BU UYGULAMA KEISNLIKLE TEHLIKELIDIR ...SONRASI ICIN YAPANIN GUCU YETEMEYEBILIR...SONUNUDA DUSUNMEK LASIM ARKADASLAR BOYLE DURUMLARDA MANTIKSAL YAKLASALIM...:smash:

psikopat

Kayıtlı Üye
şimdi ben bunun nesi tehlikeli anlamadım büyü değil bişi değil cinlerden filanda yardım istemiyosunuz ALLAH tan istiyosunuz herşey ayetler yardımıyla tehlikesi nerde bunun söylermisiniz?