Karabasan gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

motherlode

Kayıtlı Üye
Hayatımda ilk defa oldu gece 01:50 sıralarında yaşadım hala uyanığım. Saat 00:00 da girdim yatağıma ama son derece rahatsız ediliyordum durmadan sağa sola dönüyordum en sonunda birden çok yüksek bir ses geldi gelen ses "Muhammedi rahat bırak" sesiydi sonra çok şiddetli kulak çınlaması oldu arkadaşımın yüzünü 1 saniyeliğine gördüm hemen aklıma cin olacağı geldi sonra siyah bir duman geldi ama o siyah dumanın yüzünü gördüm sonra vücudum felç kesildi hemen bağırarak dua okumaya çalıştım okurken Allah'ü Ekber diyordum vücudum felçti ama sağ kolumu oynatarak elimi yumruk yaptım karabasanı itmeye çalışıyordum sonra içerden babamın sesi geldi ve gitti.Ayak ve bacaklarımın arasında duruyordu küçük bir şeydi.

Şimdi sorum olacak, internette okuduğum kadarı ile herkesin vücudu felç kesilirken ben sağ kolumu oynattım elimi yumruk yaptım sağ kolumda çok fazla güç hissettim ve karabasanı itmeye başladım.Ve uykusu çok derin olan babamın uykusu (yanında davul çalsanız duymaz) benim bağırmama uyandı.Ettiğim dua ve Allah'ı zikretmem ile mi alakası var?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Çok ilginç banada bu güne kadar oldukça fazla karabasan geldi ama hiçbirisinde şeklini falan görmedim sesinide duymadım.
Bazıları gördüğünü söylüyor ben hiç göremedim.

yalan

Kayıtlı Üye
o gördügün arkadasinin yüzü ile bi alakasi olabilirmi belki?
muhammed o arkadasinimizmi oluyor ?
yatmadan önce dua okuyunuz ve abdestsiz yatmayiniz

AC DC

Kayıtlı Üye
Karabasan bütün vücudunuza felç verir ve bütün vücudunuzun gücünü tek bir organda birleştirir bu genelde sağ ayak parmağı olur ve kollar.Bu konuda ayetler var ayetleri kendiniz bir kağıda yaz sonra o kağıdı yastığının altına koy ve sana tekrar şöyle seslenirler: "Dul ve ezza aşkına bu evin sahibi kimse ezza'ya yemin ederim bir daha evinin yakınlarına bile gelmeyeceğim" dediği söylenir bu ayet peygamber efendimiz (s.a.v) in komşunun başına gelmiş ve bu yöntemi önermiştir gerçeklik oranı var.

Meruh99

Kayıtlı Üye
Bu Peygamber efendimizin Duasini nerden bulabiliriz Forumda arastirdim ama bulamadim. Birde Hazreti Süleyman in yazmis oldugu bi Agit varmis onu nerde bulabiliriz bu Forumda var mi acaba! Cünkü bende yaklasik 2 seneden beri rahtsiz ediliyorum yalniz benimkilerin tespiti yapildi diger varliklar oldugu ile alakali... Yardima büyük ihtiyacim var bu konuda.... Yardim edenlerden ALLAH razi olsun simdiden.... Sevgilerle

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun, Muhammed kimacaba ?

Birde tavsiyem sirt üstü yatma aliskanliginiz var ise bu aliskanliktan vazgecin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...