Bilgisi Olanlar Yazabilir mi?

egeela

Kayıtlı Üye
Uzanıyorum güneşli bir tepede. 3 melek geliyor başımın üstüne. Birisi görüyor birisi söylüyor.üçüncüsü.........verir benim. metni yanlış yazmış olabilirim.perşembeyi cumaya bağlayan geceyarısından sonra boşluk gelen yere doğru kelimeyi bulup bunu okursak dileğimiz oluyormuş....bu konuda bilgisi olan herkesten yardım bekliyorum.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Uzanıyorum güneşli bir tepede. 3 melek geliyor başımın üstüne. Birisi görüyor birisi söylüyor.üçüncüsü hayat/güç verir bana. bumuydu tam metin?

BattleFury

Kayıtlı Üye
galiba her ikimizde yanlış yazdık :D

Uzanırım güneşli bir tepede. 3 melek gelir başımın üstüne. Birisi görür birisi söyler .üçüncüsü hayat/güç verir bana.

Artık beyin gucuyle bukadar :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
Enochian ile ilgili bazı şeyler okurken boyle bişi gordugumu hatırlıyorum .. Ayrıca Bible.de de yazıyor olması lazım

BattleFury

Kayıtlı Üye
B uarada belirtmek isterim , o 3 melekler de Belial-Azazel-Lucifer olması gerek .. yoksa Uriel-Gabriel-Lucifer miydi :p tam bilmiyorum ancak 3.ncu Lucifer.di galiba. :D

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Lucifer olur mu hiç :) gerçi lucifer ışığın bekçisi demek ama bilemem :)

egeela

Kayıtlı Üye
bunu bir arkadaşım başka bir sitede okumuş 2 yıl önce.çok etkiliymiş.bu bilgiyi yazan arkadaş kötü niyetle kullanılmasın diye eksik yazmış galiba.ne saçma bir mantık.ya yazma....................neyse ilginiz için teşekkürler.