astral seyahat zaman

minormemo

Kayıtlı Üye
selamlar. arkadaşlar astral seyahate çıkan insan hayal dünyasında mı geziyor , yoksa gerçek zamanda mı seyahat yapıyor ? yani gördükleri gerçek mi yoksa hayal mi? saygılar... :willy_nilly::willy_nilly:

~~Estrella~~

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla gerçek oluyor astral seyahate çıkan kişinin gördükleri... Seyahate çıkılan an yaşanıyor diye biliyorum...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Evet bende gerçek oluyor diye biliyorum kendim hiç astrala çıkamadım fakat duyduğum kadarıyla astral da geçmişede gidilebiliyormuş yalnız geleceğe gitmek mümkün mü onu bilmiyorum.

~~Estrella~~

Kayıtlı Üye
Ben geçmişe veya geleceğe gidilemez sadece şimdiki zaman yaşanıyor diye biliyorum astral seyahatte...(Tabi bunu ancak astrale çıkan biri bilebilir...:) )

BattleFury

Kayıtlı Üye
Gercektir tabikide , ben arkadaşımın evine kadar girmeyi denedim ; bulanıktı ortalık ancak arkadasımın nasıl yattıgını gordum yani ne sekilde ve ertesi gun ona "bu aksam nasıl uyudun" diye sorunca!! *Olum sapıttınmı lan , sapık* cevabını aldım tabikide :D ama evet soruyu sordum ve kucuk bi tatsızlık sonrasında gozlerimi hastanede actım , bedenim komple alçıdaydı :p şaka yapıyorum tabikide , ortam yumusadıysa arkadasımda uyandıgında aynı sekilde , zaten herzaman aynı sekilde ayttıgını soyledi. ;D

BattleFury

Kayıtlı Üye
yani evet gerçektir ancak kendi hayal dunyanız içinde , enerjinizi kullanarak sahip oldugunuz anılara goz atabilirsiniz.

Aybars

Kayıtlı Üye
Gerçek zaman ve mekanda dolaşıyoruz benim bildiğim ilk çıktığım zamanlarda hatırlıyorum sokaktaki arabaları görmüştüm ve gerçektende oradaydılar. Ancak tepkisizlikte izlemek lazım farkındalığı bozmamak lazım eğer yorum katalırsa lucid rüya oluyor.. Bu da anda kalmayı gerektiriyor.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Merhaba,

cok ilgimi cekmeye basladi bu konu.. ama anliyamadigim taraflari var

1. Rüya degil deniyor, o halde istedigim her insanin yanina astral seyahat ederek gidebilirim - peki bunu nasil kontrol ediyorum?
yani "Simdi Fatmanin evine gitmek istiyorum" diyipte gidilmez herhalde.

2. Ve gündüz yapilsa.. Örnek: Baskasinin evine gittiniz o kisi oturmus kahve iciyor. Benim varligimi hissedermi. Yada illede gecemi yapilmasi gerek.

Aybars

Kayıtlı Üye
1. AP yaptığında gitmek istediğin kişiyi düşün orada olursun zaten..
2. Merak etmeyin Fatma sizi görmez, hissedemez. :) Ama istisnai durumlar olabilir. Nasıl olabilir bunu bende bilmiyorum ama psişik olarak gelişmisse hissedebilir.. Uykunu kontrol edebilirsen gece denesende olur ancak sabaha karşı uykunu aldığın için uyuyamazsın bu zaman diliminde deneme yapabilirsin..