PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sarkaç (Pandül) Arındırma ve Programlanmasıembriyo
29.04.2011, 01:01
Sarkacın ucu; kristal, yarı değerli taş veya metal olur. Ahşap olanları da vardır. Sarkacın kullanılmadan önce mutlaka arındırılması ve programlanması gerekir.

Arındırma işlemi

Sarkacın bizim ile uyumlu programlama yapabilmesi için dünya üzerinde var olduğu andan elimize gelene dek geçirdiği evrede toplamış olduğu negatif bilgilerden arındırılması için bu işlem mutlaka yapılmalıdır.

Bulunabildiğince saf alkol alınır. Sarkaç zinciri ile birlikte, tümü alkolün içinde olmak üzere alkole batırılır. Saf alkolde bir saat beklemesi yeterlidir. Mümkün ise deniz tuzu, yok ise normal tuz kullanılır. Alkolden alınan sarkaç tuza koyulur, ve sarkacın her yanı tuz ile ovulur.

Bir mücevher kutusu veya güzel bir torbanın içi ada çayı tütsüsüne tutulur. Sarkaç tuzdan alınıp, soğuk suyun altında iyice yıkandıktan sonra kurulanıp bu kutunun veya torbanın içine konulur.

Sarkacın programlanması

Sarkaç alınıp sakin bir yere çekilinir. Reiki kanalı açılır. Torbadaki taş elimizde veya önümüzdedir. Reiki elimizden akmaya başladıktan sonra, elimize sırası ile 3 ' 2 ' 1 sembolleri çizilir. Sarkaç avucumuz ile iyice kapatılır. Konsantre bir biçimde sarkaç ile muhabbet etmeye başlanır. Sarkaca bize göre neyin evet, neyin hayır olduğu iyice anlatılmalıdır. Örneğin: Dikey salınım evet; yatay salınım hayır veya soldan sağa daire şeklinde dönüş evet, sağdan sola daire şeklinde dönüş hayır gibi.

Sarkaç bu şekilde programlandıktan sonra bizim enerji alanımızla tam uyum sağlayabilmesi için yedi gün - yedi gece, gün içerisinde üzerimizde, gece yastığımızın altında olmak üzere bizimle olmalıdır.

Nerede kullanılır

* Çakra kontrolunda: Herhangi bir çakrada tıkanıklık olup olmadığını anlamak üzere çakranın üzerinde tutularak bakılır. Evet programımıza uygun salınımda çakra açıktır, tersi durumunda kapalıdır.

* Kaybolan bir eşyanın bulunması için kullanılabilir Evin içinde mi kayboldu diye sorulabilir. Evet diyor ise elimizde sarkaçla odaları dolaşabilir, dolaplara tutabilir, burada mı diye sorabiliriz.

* İnsan anatomisi gösteren bir resim alınarak o resmin üzerinde sarkaç çeşitli yerlere tutulmak suretiyle herhangi bir kişinin sağlık sorunu hakkında bilgiler almak üzere sorular sorulabilir.

* Herhangi bir gıda maddesinin veya herhangi bir rengin üzerine tutularak, bunun bizim için yararlı olup olmadığı sorulabilir.

* Bir insanın bizimle ilgili düşüncelerinin pozitif veya negatif mi olduğu yolunda sorular sorulabilir.

* Bir mülk alırken veya kiralarken onun olumlu veya olumsuz mu olduğu, orada huzur bulup bulamıyacağımız, oranın negatif ya da pozitif bir ortam mı olduğunu anlamak üzere sorular sorulabilir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar

* Sarkacımızı birinin kullandığı yolunda kuşkuya kapılır isek; sarkacı yeniden arıtmamız ve programlamamız gerekir.
* Sarkaca abuk subuk sorular sorarak kötü ve anlamsız konularla uğraşmamız doğru değildir.
* Aynı soruyu defalarca, değişik cümlelerle sormayıp, sarkaç gerekli ve anlamlı yerlerde kullanılmalıdır.


Alıntı

AJA
29.04.2011, 01:41
Buna ihtiyacım vardı şuanda çok teşekkür ederim Embriyo :)

ZindaNkaLe__
02.06.2011, 10:53
peki biz bu soruları sorarken ki konumumuz nasıl olacak, yani sarkaçı elimizde sabit tutup sonra o kendisimi sallanıyor bilgi verirmisnz

bişey daha sormak istiyorum, sarkaç için alkol yok bulamam deniz tuzuda yok ama benim bulunduğum yerde musluk suları denizden arıtılmış olarak geliyor yani tuzlu içilemiyor bu su olurmu acaba

embriyo
02.06.2011, 15:38
Yukarda yazanı kopyalıyorum:Sarkaca bize göre neyin evet, neyin hayır olduğu iyice anlatılmalıdır. Örneğin: Dikey salınım evet; yatay salınım hayır veya soldan sağa daire şeklinde dönüş evet, sağdan sola daire şeklinde dönüş hayır gibi.
Bunu niyetinizle yapacaksınız. Sarkaç bu şekilde programlandıktan sonra bizim enerji alanımızla tam uyum sağlayabilmesi için yedi gün - yedi gece, gün içerisinde üzerimizde, gece yastığımızın altında olmak üzere bizimle olmalıdır.
Sonra zinciriyle sarkaçı tutarken, herhangi onu yönlendirecek bir şey aklınızdan geçirmemeye çalışıp, sadece sorunuzu sorun. Siz sadece havada tutun,kendi hareket edecektir.Önceden programladığınız şekilde hareketlerine göre cevabı belirlersiniz.

Deniz tuzu yoksa normal tuzda olur. Bu arada sarkaç olarak kullanacağınız taşta önemli,eğer ametist gibi bir taş ise alkol taşa zarar verir. Pamuğa sarıp, toprakta hatta saksınızın toprağında 7-8 saat bekletebilirsiniz. Sonra da akan suda yıkayın denir, ama kaynamış soğumuş sudan geçirseniz daha iyi olur.
Tuzlu suda 5-10 dakikadan fazla bekletilen birçok taşın yapısı bozulabilir. Denizlerde oluşmuş mercan, sedef gibi organik taşlarla, yanardağ ifrazatının okyanuslarla karşılaşması sonucu oluşan lav taşları dışındaki taşlar tuzlu suda bekletilirse zarar görebilir.

Sevgi ve ışıkla kalın :)

ZindaNkaLe__
02.06.2011, 17:23
Ben bu ametist taşını kolye olrak kullanmıştım 2 ay falan hiç çıkarmamıştım bu arındırma işleminden sonra, 1 hafta beklemek şartmı yani hemen bugün arındırıp programlayıp soru sorabilirmiyim ?

embriyo
02.06.2011, 18:34
İki ay hiç çıkartmadım diyorsunuz, en az ayda bir arındırmanız gerekirdi.Tekrar programlamak için en azından 7-8 saat toprakta bekletmelisiniz.Yani yarına kadar beklemelisiniz.
Ancak yeniden ve bu sefer sarkaç olarak programlayacaksınız eğer başkası dokunmadıysa sarkaç olarak deneyebilirsiniz,ama yarını bekleyin.
Önemli bir nokta da,eğer başkası dokunursa tekrar programlamak gerekir.

ZindaNkaLe__
02.06.2011, 19:46
Çok teşkr ederim cevaplarınız için. birde şunu öğrenebilirmiyim benim bulunduğum şehirde musluk suları içilmiyor sadece kullanımlık denizden arıtılmış gelen su akıyor biraz tuzlu bir tadı var ben bu suyla bir bardak içinde beklettim 2 3 saat falan bilmiyordum şimdi nolacak peki taşın yapısı bozulmşmudur yada toprak a gerek varmı ?

embriyo
02.06.2011, 23:57
Dikkatli okuduysanız deniz suyu değil,deniz tuzu yoksa normal tuz yazıyor. Ancak 2 ay arındırmamışsınız acele etmeyin,bence pamuğa sarıp birde toprakta 7-8 saat bekletin, sonra kaynatılıp soğutulmuş suda yıkayın.Programladıktan sonra da en az 1 gün üstünüzde taşıyın, eğer kullandığınız müddetçe başkası dokunmadıysa.Yoksa yukarda yazılan şekilde 1 hafta sizin enerjinize uyumlanması gerekir.
Acele etmezseniz daha iyi sonuçlar alırsınız.

ZindaNkaLe__
03.06.2011, 00:34
anladım peki bişiy daha sormak istiyorum ben dayanamadım soru sordum bu sarkaça bir süre konsantre olduktan sonra. Sarkaç kendi kendine sallanmaya başladı bana göre evet anlamında bu mümkünmü yani her durumda sallanırmı yoksa yöntem işe yaramış olabilirmi

embriyo
03.06.2011, 00:48
Siz zannedersem yukardaki yazıyı tam olarak okumadan soruları soruyorsunuz.

Yukardaki yazıdan alıntı yaptım,lütfen dikkatlice okuyun.

Sarkaç alınıp sakin bir yere çekilinir. Reiki kanalı açılır. Torbadaki taş elimizde veya önümüzdedir. Reiki elimizden akmaya başladıktan sonra, elimize sırası ile 3 ' 2 ' 1 sembolleri çizilir. Sarkaç avucumuz ile iyice kapatılır. Konsantre bir biçimde sarkaç ile muhabbet etmeye başlanır. Sarkaca bize göre neyin evet, neyin hayır olduğu iyice anlatılmalıdır. Örneğin: Dikey salınım evet; yatay salınım hayır veya soldan sağa daire şeklinde dönüş evet, sağdan sola daire şeklinde dönüş hayır gibi.
Eğer böyle yaptıysanız öncelikle cevabını bildiğiniz, yada bulabileceğiniz bir soru sorun ve deneyin. Her zaman aynı hareketi yapmayacaktır.
Ama sorunuzu doğru sormanız da önemlidir.Çok seçenekli bir şey sormamalısınız.
Cevabının evet olduğunu bildiğiniz bir soru yöneltin ve deneyin, sonra cevabın hayır olduğunu bildiğiniz bir soru sorun ancak cevabı zihninizden geçirmeyin,sarkaçı etkilersiniz.
Birde cevabın evet mi hayır mı şeklinde de sormamalısınız.Yani çoktan seçmeli gibi olmaz.
Tek net bir soru olmalı.
Arındırma yeterli olmasa bile hareket edecektir ancak cevaplar ne kadar doğru olur bilemem.
Unutmayın eğer biri dokunacak olursa her seferinde aynı arındırma ve programlamayı yapmalısınız.

ZindaNkaLe__
03.06.2011, 01:00
Çok teşekkür ederim sabırlı davranışlarınız için yardımseverliğiniz için sayın embriyo. dedikleriniiz harfiyen uygulamaya çalışacağım selametle...

şu an çok heyecanlıyım sarkaçıma cevabını kesin bildiğim sorular sordum yazılanları uygulayarak, 5 soruda 5 doğru cevap verdi ümit varmı acaba ?

embriyo
03.06.2011, 18:22
Cevabı siz vermişsiniz zaten :)

AJA
03.06.2011, 19:49
:) BiImediginiz soruIarı sormanız gerekir çünki enerjiniz ve biIinç aItınızIa etkiIiyorsunuz :) Birde öyIe deneyin :) Dediginiz gibi oImaz, sarkaçta bir çok yoI vardır bazıIarının rehber varIıgı bazıIarının başka varlıklar bazısıda kendi enerjisiyIe hareket verir.. ZamanIa bu konu da araştırma ve deneyimIe çözersiniz ben yaptım arada da yapıyorum..
İyi forumIar :)

embriyo
03.06.2011, 22:32
Zaten bilinen cevaplar için soru sorulması, alışana kadar deneme maksatlıdır.

Salick
29.01.2012, 19:57
Tesaduf degil kesinlikle butun bu yaziyi okumam bugun. Kizim gecen sene bana amethyst uclu bir sarkac hediye etmisti.Simdi nasil arindirip, kullanacagimi da ogrenmis oldum.Hemen uygulamaya basliyacagim. Tesekkurler Embriyo....

bendekiben
16.03.2012, 17:44
Sayın embriyo çok açıklayıcı olmuş teşekkürler.Ayrıca benim kullandığım pandülde 1 den fazla farklı taştan oluşuyor buna rağmen sorduğum soruların cevabını alabiliyorum.

yare-i yarim
13.03.2013, 14:57
Enteresan bir bilgi gerçekten çok şaşırdım
arındırma ve programlama aşamasından sonra taşlardan bu gibi başka ne gibi faydalar edinebiliriz acaba bilgisi olan varsa paylaşabilirlermi

embriyo
13.03.2013, 15:35
Taşlar kötülüğü geri gönderen, tembelliğin üstesinden gelen ve hareketlilik, enerjiklik sağlama gibi güçleri ve etkiler içlerinde barındırırlar.
Hastalığı yok etmeye, zihni ve aklı güçlendirmeye ve takan kişiyi cesaret ve azim aşılamaya yardımcı olurlar.
Fiziksel enerjiyi arttırmak, şansı çekmek ve başarıyı getirmek için kullanılırlar.
Sakinleştirici, içe dönük ve manyetiktirler. Huzur oluştururlar.
Majikal olarak da ritüelin gücünü arttırıcı yönde kullanılabilirler.
Taşlar ve mineraller iki temel yolda kullanılırlar, istenmeyeni uzaklaştırmak negatiften kurtulmak, ya da bir objeye veya kişiye istenen enerjiyi yüklemek için.
Taş sadece enerji vermenin yanı sıra istenmeyen enerjiyi de uzaklaştırır. Mekanlarda da aynı amaçla kullanılır.
Genel sorularınızın cevapları için ya da şifa için programlayarak sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz, çakraları dengeleyebilirsiniz.
Bütün sır açık bir şekilde imajinasyonda, niyet ve programlamada yatar.

yare-i yarim
13.03.2013, 15:51
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim ebriyo
bir sorum olucaktı taşlar şifa içinde kullanılırmış benim son 1 senede sağ gözüm çok bulanıklaştı 7/24 gözlük takmam gerekiyor artık, acaba taşlarla bu konuda düzeltebilirmiyim gözümü

Ulusoyist
13.03.2013, 18:54
Peki bu sarkacın kullanılması İslam dinine göre günah mıdır ? Bu sarkacın kullanılmasında 3 harflilerin parmağı var mı ? Bu arada İlk mesajım bu he :D

bendekiben
13.03.2013, 20:15
Peki bu sarkacın kullanılması İslam dinine göre günah mıdır ? Bu sarkacın kullanılmasında 3 harflilerin parmağı var mı ? Bu arada İlk mesajım bu he :D

İslam dinine göre günah olan şeylerden biride Allah'a şirk koşmaktır.Siz eğer sarkacı bu niyetle kullanırsanız; evet , günah işlemiş olursunuz. Bu konunun cinlerle bir alakası yok .Sevgiyle...

Piraldyne
04.04.2013, 16:58
Reiki elimizden akmaya başladıktan sonra, elimize sırası ile 3 ' 2 ' 1 sembolleri çizilir. Sarkaç avucumuz ile iyice kapatılır. Konsantre bir biçimde sarkaç ile muhabbet etmeye başlanır. Sarkaca bize göre neyin evet, neyin hayır olduğu iyice anlatılmalıdır. Örneğin: Dikey salınım evet; yatay salınım hayır veya soldan sağa daire şeklinde dönüş evet, sağdan sola daire şeklinde dönüş hayır gibi.'' Bu reiki elimiz , 3 2 1 sembolleri ? bu sembollerı bıraz daha anlatrmsnz ve muhabbet faslını ..

embriyo
05.04.2013, 01:27
Reikide ki 3 tane sembolden bahsediliyor, reikiye uyumlanmış kişiler haricindekilere öğretilmez. Reiki tekniğini kullanmanız şart değildir.
Muhabbet derken, yazının devamını okuyun. Evet ve hayırı programlamak için komutları sarkaca söyleyeceksiniz

lotus
05.04.2013, 13:32
Ben bir aralar bir ipe ya da zincire bağlanmış yüzük kullanıyordum sarkaç olarak. Bu da oldukça işimi görüyordu. Bilmiyorum bu yöntemin başka adı var mı? Ya da ne kadar doğru bir yöntem. Ama sanırım eskiler bunu kullanıyormuş.

Piraldyne
10.04.2013, 18:30
Alkol yerine sirke kullanabilirmyiz? birde burda adaçayı tütsüsü yok, adaçayının kendisi var yaksak olurmu :D

biri cevap verebilirmii?

Heavenly_kind
04.08.2013, 21:02
Yazilarinizi okudum ve merak sardi icimi...sarkacla calisiyormusunuz hala...sevgiyle))

embriyo
04.08.2013, 22:16
Alkol yerine sirke kullanabilirmyiz? birde burda adaçayı tütsüsü yok, adaçayının kendisi var yaksak olurmu :D

biri cevap verebilirmii?

Adaçayının bitkisini eski bir tavada yaktığınızda zaten tütsü yapmış olursunuz. Suyun içine elma sirkesi ve tuz kullanabilirsiniz. Ancak doğal taşları 24 saat bu karışımda bekletebilirsiniz dense de taşın doğal yapısına zarar verebilir. Çabuk arındırma için 1 saat yeterlidir.

http://www.gizlimabet.com/threads/13202-Do%C4%9Fal-Ta%C5%9Flar%C4%B1-Ar%C4%B1nd%C4%B1rma-Y%C3%B6ntemleri


Yazilarinizi okudum ve merak sardi icimi...sarkacla calisiyormusunuz hala...sevgiyle))

Sorunuzu kime sorduğunuz anlaşılamıyor, eğer bana sorduysanız iki ayrı sarkaç kullanıyorum. Birini şifa için diğerini de farklı sorular için kullanıyorum.

anildnmz
12.08.2013, 19:20
Merhaba ben bu konuda yeniyim.
Sarkaca cevabı evet hayır olan her soru sorulabilir mi acaba? Ne türlü sorular sorulabilir, aydınlatırsanız sevinirim?
Örneğin;
Fenerbahçe-Galatasaray maçını Fenerbahçe kazanır mı? sorusu sorulabilir mi?

bendekiben
12.08.2013, 19:36
Sarkaca sorulacak soruların net cevaplarının olması gerekir evet yada hayır olarak muallakta kalan sorular ya cevaplanmaz yada yanlış cevaplar alırsınız.

anildnmz
12.08.2013, 22:30
Örneğin
Fenerbahçe-Galatasaray maçını Fenerbahçe mi kazanacak? sorusu uygun mudur?

Eğer öyleyse olay biraz falcılığa mı giriyor? Konu derinleşince kafam karışmaya başlıyor sanki.

Yoksa geleceğe dair değil. Anlık olan ve bizim bilmediğimiz sorular mı sorulur. Mesela, Ayşe beni seviyor mu?

Keira
14.08.2013, 09:41
Geleceğe dair sorular da sorabilirsiniz ancak unutmayın, yaptığımız seçimler geleceği etkiler ve gelecekle ilgili potansiyeller sürekli değişir. O yüzden gelecekle ilgili cevaplar değişebilir.

Piraldyne
13.10.2013, 21:57
Ya bu sarkaca matematık sorusu felan sorsak cevaplarmı? bundan zıyade dogru cevaplarmı :D

bendekiben
13.10.2013, 22:06
Ya bu sarkaca matematık sorusu felan sorsak cevaplarmı? bundan zıyade dogru cevaplarmı :D

Sarkacı basit , gündelik sorunlarınız için kullanmanızı tavsiye etmem bir süre sonra sizi yanıltmaya başlar.Zaten yüksek benliğinizle bağlantıya geçip egonuzu bertaraf etmek için uğraşacağınız bu yöntemde bu gibi sorular için sizde kendinizi yormanın anlamsızlığını fark edeceksiniz.Sarkaçla soru-cevap alacağınız yanıtların doğruluğu için titiz bir çalışma ve meditatif bir hal gerektirir.

xice
09.12.2013, 11:28
sarkaçı kullanara belirli bir bölgenin haritası üzerinde hangi bölgede su olduğunu gösteriyo sonra o bölgeye gidip demir çubuklarla suyu daha rahat bulabiliyorum koca araziyi gezmeme gerek kalmıyo ama 1 2 kere define gömü için denedim ve bana yanlış bilgi verdi kazdığım yerlerde hiçbir sey bulamadım ama suda %100 hiç ıskalamadı neden

bendekiben
09.12.2013, 18:45
sarkaçı kullanara belirli bir bölgenin haritası üzerinde hangi bölgede su olduğunu gösteriyo sonra o bölgeye gidip demir çubuklarla suyu daha rahat bulabiliyorum koca araziyi gezmeme gerek kalmıyo ama 1 2 kere define gömü için denedim ve bana yanlış bilgi verdi kazdığım yerlerde hiçbir sey bulamadım ama suda %100 hiç ıskalamadı neden

Doğada bulunan saf elementler birbirleriyle etkileşim halinde olurlar, içeriklerindeki az miktarda olsa su nedeniyle enerji frekansları rezonansa girer birbirlerine yaklaştıklarında taş titreşimine başlar.

Selenit
13.08.2015, 17:55
Sürekli arındırdığım ve hep taktığım gece gündüz boynumda olan damla şeklinde bir pembe kuvars taşını sarkaç yapabilir miyim? Fakat ipi deri gümüş değil olur mu?

fox07
19.03.2016, 18:42
Ben de geçenlerde adıma uyumlanmıs bir sarkac sahibi oldum ve duzgun programladıgımı dusunuyorum. Bazen yaniltici cevaplar alsam da, genel anlamda aldigim cevaplar saglikliydi diyebilirim. Ama bir ouijaboard daveti, ya da diger davetler sonucunda varlıkları cekmek ne derece tehlikeli ise, bu yontemi de o derece tehlikeli buldum kendimce. Forumda bir miktar arastirma yaptim, parazit varlık v.s. bahsedilyordu. Bu konuda genis bir bilgilendirme yapabilecek olan varsa cok sevinirim.

lasinkay
05.11.2017, 21:28
Ben de sarkaç kullanımından sonra gece yoğun kabuslar gördüm ve o sarkacı bir daha kullanamadım. Bu işin çok da üst benlikle alakalı olmadığı kanısı oluştu. Sağlıklı bir yöntem olmayabilir. Madem üst benlik cevaplıyor sorularımızı, o halde derin meditasyon sırasında da bu cevapları bulabiliriz. Nasıl ki, başka varlıkları çağıranlar fincan hareketleri ile cevaplar alıyorlar bunun farkı nedir?

origanum
06.11.2017, 01:10
Sarkaçla alakası yok. Bilinçaltınızın bilinmeyenlere karşı duyduğunuz endişe ve korkunun karşılığında yansıması bu. Yani negatif hisler duyarsanız negatif durumlar yaşarsınız.
Dediğiniz gibi derin meditasyonla bulunuyor cevaplar, örneğin ben sarkaç kullanmam, onun yerine transta istediğim cevabı alırım. Bazı insanlar bazı şeyleri yapabilmek için yardımcı elementlere ihtiyaç duyarlar bazıları ise duymaz, direk enerjileri kullanabilir. Örneğin büyüde de böyledir bu durum, kimi gereken enerjiyi tutturabilmek için tonla malzeme kullanır kimi onlara ihtiyaç duymaz. Her yiğidin yoğurt yiyişi ayrı yani.