Sarkaç yöntemi ile soru cevap.

AJA

Elit Üye
Merhaba herkese,kısaca bu sarkaç yöntemiyIe iIgiIi tecrübemi geçecegim ve sizIerinde bu konu hakkında ki biIgi ve fikirlerinizi ögrenmek istiyorum.
Kısa bir süre önce ametist biIekligimIe sarkaç denemeIeri yaparken farkına vardım birşeyin iIginç oIan soruIarıma evet yada hayır diye cevap vermesi degiIdi o anda bir varIıkla iIetişim kurdugumu fark ettim ve bu beni birazda tedirgin etti bu sayın Urum'un dedıgı gıbı parazit varIıkta oIabiIir rehber varlıkta kendi öz enerjimde.. GeIeIim o varIıgın adının zihnime söyIenmiş oImasına, burada yazmak istemiyorum ismini fakat eski osmanIıca da bir isim oIdugunu buIdum sadece.BiIinçaIıtımın bana oynadıgı bir oyun mu oIdugunu da düşünmedim degiI ama o ihtimaIi çürütecek kadar yogun bir enerji akımı var bu durumda..
Sonunda bu durumdan yani parazit bir varIık oImasından ve bu durumu kontroI edememekten çekindigim için ona artık buna devam etmek istemedigimi söyIedım ve tekrar denemek için eIime aIıp sarkacı yaptıgımda bir mm biIe oynamadı yerinden.
Bu konu da biIgi ve deneyimIerinize ihtiyacım var teşekkür ederim.HuzurIa kaIın..

janet

Kayıtlı Üye
gerçek sarkaçla deneyin, kristal kuvars ve ya gümüş
eğer kristal kuvars ve ya gümüş kolye ucunuz, anahtarlığınız varsa onunla da olabilir.
aynı şey yaşanacakmı merak ediyorum

AJA

Elit Üye
Aynı şey ametisth kristali iIe de oIuyor zaten.Başka taşIar kuIIanmıyorum.Fikriniz için teşekkür ederim fakat asıI konu bunun sadece enerjıyIe gercekleşmiyor oIması, biIiyorsunuzdur ki sarkaç yöntemiyIe davetIerde gerçekleştiriIiyor ve bir çok medyumIar bunu kullanıyorIar da.. Ben bu varIıgın nasıI hangi boyuttan yani nasıI bir varIık oIdugunu çözemedim :( Bugün tekrar deneyecegim vazgeçmeme ragmen oIacak mı yine biImiyorum en son ki denemem de oImamıştı :( Rehber bir varIıgı red etmişte oIabiIirim başka bir varIıgıda bunu biImek istiyorum tabi tedirginIik ve birazda korkum cabası :)

Yardımcı oIabıIecek modarotorlerımız yada arkadasIarımız yok mu bu konuda bıIgısı oIan :(

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sarkaçınızı programlamış mıydınız? Nasıl programlanacağını biliyor musunuz? Bunları soruyorum çünkü bilekliğimle yaptım diyorsunuz. Sarkaç önce temizlenir sonra programlanır ve kullanılmadığında özel bir kutu veya kesede saklanır.Eğer biri dokunursa tekrar temizleyip, programlamanız gerekir. Ne kadar sık kullanırsanız aranızdaki bağ o kadar kuvvetlenir ve yüksek benliğinizden doğru yanıtları almanız o kadar kolaylaşır.
Muhtemelen biliyorsunuzdur, bize yanıt veren sarkaç değil, yüksek benliğimizdir.Sarkaç yanıtı almamız için sadece bize elçilik yapar.
Sarkacı kullanırken içimizden sorumuzu sorup, düşüncelerimizle onu yönlendirmememiz gerekir. Doğru cevabı almak istiyorsanız, dikkatinizi ona vermeyin, beyninizi boşaltın.
Ve sarkaçınıza tek tek rehberimin mi ismini verdin gibi sorular sorun.Ancak önceden uygun şekilde programladınızsa doğru cevapları alacağınızı da unutmayın.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Ben bunu iIk defa yapıyorum sayın embriyo,yani programIama faIan yok.Bunu yaşadıktan ve tecrübe ettikten sonra araştırmaya başIadım, tuhaf biIiyorum ama böyIe.İsim bana söyIendi yani zihnimde duydum bu ismi daha önce hiç duymamıştım .BiIekligimi ise sadece positiv enerji için elime aIıyordum geneIde evde takmıyorum yani.
Az önce tekrar denedim ve oIdu . Size özeIden bir soru sormak istiyorum müsadenizIe. T.ederim.

Uzun zamandır yapmıyorum ve taşı programladıktan sonra yine denemek istiyorum.Gelişmeler oldugunda arkadaşlarla paylaşırım bilgi adına..

nsnnsn

Kayıtlı Üye
geçen gün yengem altın yüzükle sarkaç yapıp elimin içinde baktı. çocuk sayısını veriyormuş.. bu ne kadar doğrudur sizinde yaptığınız buna benzer birşeymi? anlayamadım

AJA

Elit Üye
Evet uzun süre sonra bu konuya biraz daha bilgi ile geldim yine :) Sarkacı arındırdım falan.Sorularıma muhakkak cevap ta alıyorum fakat her defasında yanıltıcı yani farz ediyorum şu olacakmı sorusuna evet cevabı aldıysam o hayır olarak gerçekleşiyor.Hatta bir ara benle dalga geçen bir varlık diye bile düşünmedim değil. Artık elime çok nadir alsam da sarkacı, o varlığın geldiğini hissetmeme rağmen inancımı yitirdim sanırım.Keşke kulağıma adını fısıldadığı gibi konuşsabilseydim ama bunun için yada bunu geliştirmek için pek cesarete sahip değilim..

gümüş

Kayıtlı Üye
Sarkacı bende denedim ve Sn AJA gibi sorulara mutlak yanıt almakla beraber tamamen yanıltıcı cevaplar aldım .
Bundan tabii kendimce bir takım sonuclar cıkardım
Bazı soruların yanıtlarının EVET, bazı soru yanıtlarının da HAYIR olmasını çok istiyordum
Yanıltıcı yanıtla almam da kendi etkim de olabileceğini düşündüm
Öyle ise de, değilse de sarkaça inancım kalmadı

**
Ama kısmen ilintili bir şey sormak istiyorum konuyu dağıtmazsam ve sn AJA nın da izniyle
Sarkaçta hissedilen varlık ya da varlığımsı, başka şeylerde de hissedilebilinir mi ?
Yani kartlar veya kehanet / maji vs gibi kullanılan değil de mesela sürekli taşınan bir objede ya da kitapta ?

AJA

Elit Üye
Sevgili Gümüş fikrimi söylemeden geçmek istemedim , bazı objelerde bu mümkün .Çünki ben bunu sadece sarkacım da değil bana ait 1 şeyle daha denedim ve aynı enerjiyi hissettim.

AJA

Elit Üye
Uzun zaman sonra bu konu da ki değişimleri paylaşmak istiyorum kısaca :)
Artık sorularıma net cevaplar alıyorum.Ayrıca farklı bir iletişim yolu buldum.Bunun yüksek benliğim değil bana rehber olan bir varlık.Olukça güzel gelişmeler yaşıyorum.
İyi forumlar :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sarkaçı eğer şifa için kullanacaksanız o yönde, farklı sorular için kullanacaksanız da o şekilde programlarsınız. Cevaplar zaten evrende ki boşluklarda olan akaşik kayıtlarında ve insan bedeninde olan boşluklarda kayıtlı olduğu için doğru şekilde programladıysanız ve de sorduysanız cevaba ulaşırsınız. Boşluk varken varlıklar neden objelerde yerleşsin, hapsetsin kendini. Objeler de bizler gibi enerjiden oluşuyor, auraları- yaşam enerjileri de var. Nasıl ki insan iki ruh taşımıyorsa onlarda aynı şekildedir. Ancak taşlarda başkalarının veya ortamın negatif enerjisi birikebilir, bu yüzden de ara sıra arındırmamız gerekir.
Not: Bazıları akaşik kayıtların DNA da olduğunu söyler, ancak DNA bozulabilir, bedende ki boşlukta bulunan bilgiler ise ölüm anında havadakilerle birleşir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Biraz alakalı biraz alakasız bir şey sormak istiyorum, yani konu açmak için çok lazım olmayan bir konu ve belki komik bile gelebilir.
Normalde çoklukla el çantamda cep boyu Kur'an taşırım ve estikçe rastgele okurum. Aynı şekilde yastığım, yatağımda bir tane de mutlaka bulunur, estikçe açar okurum. Yani demek istediğim Kitab ile ilgili bir problemim yok. Ayrıca senelerdir dua kasesi dedikleri bir kasem var onu çoklukla nereye gitsem beraberimde taşırım. Ayetl Kursi işlenmiş icine , demek ki bunla da problemim yok. Her neyse 2 sene evvel tanımadığım vefat etmiş bir beyefendinin kitaplarını satıyorlardı. Bir kısmını ben aldım ve aldığım kitaplar arasında geniş açıklamalı büyük boy bir Kur'an da vardı. Onu alırken şöyle düşündüm hem sadece tercüme değil tarihiyle beraber anlatıyor hem de bunu yatağımda saklı tıtarım çünkü ışık değişmelerinde görmem iyi değil, rahat okurum.
Belki bana geliyor diyeceğim ama ne zaman onu yanıma aldım geceleri uykum rahatsız oldu.
Genellikle uyku alemim oldukça hareketlidir ve farklıdır yani ama hep poztiftir ama ne zaman bu Kuran la okumasam ama yastığımın sağında solunda bıraksam bile hoş geçirmiyrum geceyi. Öyle ki uzun bir süre yatak odasında yatmaya tırstım salonda yattım ve şimdi daire değiştirdim pnu eski dairede bıraktım eve getirmedim.Belki sanrısal bcesaret edemedimelki değil ama diğerlerinden kesinlikle değil ama o Kitabtan kaçıyorum resmen oldum sonuç olarak. Mantıklı değil yani mantıklı gelmiyor ama Kitabın sahibinin enerjisi ile alakalı olabilir mi diye düşünüyorum hayli zamandır.
Bu akşam ( 2 daire de aynı bina da) alsam mı diye düşündüm ama cesaret edemedim.
Şimdi böyle bir enerji taşıyıcı olması mümkün mü kitabın Kuran bile olsa
Ve öyle olasılık varsa ya da yoksa sadece psikolojikse benim tepkim, yani bunu aşmak için ne yapmam lazım ?
Teşekkür ederim öneriler için +)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kuran’ı ayrı bir yere kaldırmalı, yastık altına koymamalı, üstüne yatmamalısınız. Kuran’ın üstüne basılmaz, enerjisi yüzünden rahatsız olunur. Bu genel bilgi size uymuyor olsa bile bilinçaltınızda olan bir bilgiye uymayıp, 1. ci kodunuzu oluşturursunuz.
Bir de üzerine ölü enerjiye ait diye farkında olmadan bilinçaltınız tarafından korku enerjisi yüklemiş, bu yüzden rahatsızlık çekiyor olabilirsiniz. Bu da 2. ci kod.
Yani problem muhtemelen Kuan'dan değil, bilinçaltınızdan kaynaklanıyordur.
Ayrıca içiniz rahatlayacaksa bilinçaltınızda oluşmuş, genel bilgileri ihlal etme kodlarının da temizlenmesinde faydası olacak arındırma yapabilirsiniz. Gül suyu, safran, sirke karışımı hazırlayıp, bu karışım ve üstünde birikmiş enerjiden arındırma niyetinizle Kuran’ın dışını temizleyebilirsiniz.
Kuran'ı temizledikten sonra isterseniz temiz bir kılıfla uygun bulduğunuz bir rafa kaldırabilirsiniz.