gözde

gözde

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Dün gece gördüğüm rüyadan nedense çok etkilendim... Rüyamda evimizdeyiz ve ev çok kalabalık. Saçımda bir ıslaklık var. Aynaya bakıyorum saçlarım sarı.(normalde siyahtır saçım)sözlüm, annem, kardeşim çok yakıştığını söylüyorlar. Bende beğeniyorum. Aradan çok geçiyor tekrar aynaya bakıyorum. Bu kez saçım ıslak ve kestane rengi. Üzülüyorum neden böyle oldu diye. Daha sonra bir hastaneye gidiyoruz ve hemşire bana serum takıyor. Ani bir hareketle acıtıyorum kolumu. Kolum sararmaya başlıyor. Hemşire bişey olmaz diyor ama benim canım çok yanıyor. Ve çıkarttırıyorum. Ama iğnesi kolumun içinde kalıyor. Ve kimse çıkaramıyor. Devamını hatırlayamıyorum.

Yorum için şimdiden teşekkür ederim..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İhanete uğramak üzere olabilirsiniz. Uyanık olun! Bu ailenizin sizi korumak adına bilerek birlik olup, koruma amaçlı bir yönlendirmesi de olabilir. Daha sonra bunu öğrenebilir ve onlara hak verebilirsiniz.

Sevdikleriniz daima sizin iyiliğinizi düşünüyor ve yanınızdalar.

Bir terfi ya da sınıf atlama yaşayabilirsiniz. Bir başarıya imza atmanız da söz konusu. Bu yeni bir iş fırsatı elde edeceğinizi gösteriyor. Büyük bir kısmet ve yardım göreceksiniz. Kısa zamanda kazanç elde edebilirsiniz.

Halinizde düzelme olacak ve dilekleriniz gerçekleşecek.

Sevgiler…

gözde

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sayın Duman Lekesi...
Bu aralar çok karışık rüyalar görüyorum. Birbirinden çok kopuk. Dün gece rüyamda hamile olduğumu gördüm. Ama çok korkuyordum. Çünkü evli değilim. Ama karnımda giderek büyüyordu. Annemin suçlayıcı bakışları hep üzerimdeydi. Dediğim gibi hatırlayamıyorum sonrasını.

gözde

Kayıtlı Üye
Birkaç gecedir ilginç rüyalar görüyorum ve etkisinde tüm gün kalıyorum. Aslında basit gibiler.

Önceki akşam rüyamda düğünümü gördüm. Ama çalgı, çengi yoktu. Birkaç kişi küçük küçük ortalarında nazar boncukları olan altın taktılar. Babam ise koluma yine ortasında kocaman nazar boncuğu olan, altın bir bilezik taktı. Ama hiç mutlu değildim. Düğünüm olmasına rağmen.

Dün akşam da bir hastaneydim ve birden ellerinde silah olan adamlar bastı hastaneyi. Ortalık savaş alanı. Öleceğimi düşündüm kaçış yolu bulmaya çalıştım. O ara 3 tane kurşun sırtıma saplandı ama canım acımıyordu. Saklanmaya çalıştım hep o adamlardan. En sonunda pencereden kaçtım. Hastanenin bahçesi çok kalabalıktı. İçerde yakınları olan herkesi gelmişti.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu bir üstteki rüyanızın yorumudur.

Rüyanız hayır olsun…

Beklediğiniz büyük bir işin hakikat olacağı veya müjdeli bir haber alacağınız işaret ediliyor.

Hayatta başarılı olacaksınız. Annenizle daha fazla zaman geçirip, arkadaşça sohbet etmeye zaman ayırın. Bu onu mutlu edip, sizin için daha anlayışlı olmasına sebep olacaktır.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayırlı ve büyük sevinçler yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Endişeleriniz var ve bunları büyütmemeniz gerektiği, bunların sizin için bir aşama taşı olduğu hususu işaret edilmiş.

Babanız ise size çok değer verip seviyor. Mürüvvetinizi görmeyi düşlüyor. Bilemiyorum kendisi bu konuda üst üste müjdeli haberler de alabilir.:)

Size uygun olmayan çevreler içinde duruşunuz ve kişiliğinizle göz dolduruyorsunuz ancak, burada dikkat etmeniz gereken şey, değmeyecek kişilere vaadlerde bulunmaktan kaçınmanız. Bu kişiler sizden sözlerinizi tutmanız konusunda tatsızlığa varacak şekilde tavırlar sergileyip, işi amacından saptıracak boyutlara vardırabilirler.

Kendinize yakın bulduğunuz bir ahbabınızla sırlarınız hakkında konuşup önerilerini almak isteyeceksiniz. Bu kişi ise, kendi menfaatlerini biraz daha önde tutan biri. Yani almadan vermiyor.

İşleyeceğiniz gayri ihtiyari bir kusur nedeniyle, çevrenizde itibar kaybı yaşamanız olası. Bu konuya ayrıca önem verip temkinli olmanızda yarar var.

Sevgiler…

gözde

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Dün gece rüyamda denizdeydim:) Açık mavi dalgalıydı.çok güzel taşlar çıkardım denizden. Hatta bir taşın üstünde benim, diğerinin üstünde sözlümün adı yazıyordu...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sözlünüzle bu dönem iletişim sorunları veya anlaşılma problemleri yaşayabilirsiniz. Size karşı bir hatası nedeniyle özür dileyip, affettirmek amacıyla ufak tefek hediyeler verebilir. Ona olan inancınız, kendisi için oldukça önemli görünüyor.

Sevgiler…

gözde

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Dün gece yine etkisinde kaldığım bir rüya bu. Büyük bir sarayın önündeyim. En üst kapısı mor ve iki yana açılıyor. Oradan birini attıklarını görüyorum. Kafası üstüne çakılıyor ve vücudu ayaklarından başlayarak yok oluyor. Daha sonra o saraya giriyorum. En üst kata çıkıyorum. İçerisi loş. Önümde kocaman bir sandık var ve içinde mavi, küçük kağıtlar var. Birini çekiyorum, dua yazıyor. Arkamda bir kişi var ve bana, o duanın anlamını, kaç kere okunduğunda neye iyi geldiğini söylüyor. En son hatırladğım 'kazım' ismiydi. Bunu bilmem kaç kez okuduğunda, ne dileğin varsa gerçek oluyor diyor. Sonra uyanıyorum...

Yorum için şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dikkat etmezseniz işleriniz kötüye gidecek, rakip ve kıskananlara da gün doğacak bilesiniz.

Yaşadığınız ilişki seyrini değiştirip aşama atlayabilir veya siz yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yaptığınız işlerde güç sahibisiniz fakat siz verdiğiniz değer kadar çaba gösteriyorsunuz. İleride zenginlik ve saadet işaret ediliyor.

Çok çabuk hayır ve nimete kavuşacağınız, bir büyüğün desteğini alacağınız da görülüyor. Eş adayınız ileride büyük bir iş adamı olabilir. Mevkice yüksek bir yerde olacak, şu an bulunduğunuz durumdan kat kat yükselecek, herkesin dikkatini çekeceksiniz.

Şu sıra heyecan verici anlaşmalara imza atabilirsiniz. Çevrenizde oldukça beğeniliyorsunuz.

Bazı işlerinizi yapabilmek için formüller arıyorsunuz, çözüme ulaşıp işleri rayına oturtmanız yakın. Bu başarınız size güven ve olgunluk verecek. Bağışlamanız gereken bir kişi var. Bunu başarabilirseniz, evrenin size büyük bir armağanı olacak.

Sevgiler…

gözde

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın Duman Lekesi,

Rüyamda pek de harabe olmayan ama, eski bir binadaydık. Çok fazla odaları var ve kapılarında o odalarda eskiden ne tür işkencelerin yapıldığı yazıyordu.

Yanımızdaki rehber de bunları daha detaylı anlatıyordu. Çok meraklı ve heyecanlıydım. Sanki ben de bu konuda çok bilgiliymişim gibi, kapıdaki yazılara bakarak ben de anlatıyordum.

Derken büyük bir kütüphaneye girdik. İçinde bir mekanizma olan, elips şeklinde dönen bir odaydı bu. Birden, dengemi kaybedip düştüm ve üstüme doğru kocaman, kitap dolu bir kitaplık düşüyordu. Sadece bacaklarımı acıtmıştı ama.

gözde

Kayıtlı Üye
Ve devamı şöyle..oradan kalkar kalkmaz mağaza gibi bir yere dönüşüyor orası.büyükçe bir poşet bulup içine beğendiğim herşeyi dolduruyorum.çalıyorum yani :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir konuda veya iş hususunda zorluk ve engelle karşılaşabilirsiniz. Ya da yapacağınız bir yolculuk bir takım pürüzlerle gecikebilir, ertelenebilir.

Bir akademik eğitim için hazırlık yapabilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

Sırlarla dolu, birçok konuya vakıf biriyle tanışıp, ondan menfaatler elde edeceksiniz.

Aile fertlerinden birinin yanlış yatırımı veya harcaması nedeniyle, sıkıntı çekebilirsiniz.

Sevgiler…

gözde

Kayıtlı Üye
Merhabalar.

Bu aralar rüyamda sürekli yeşil elbise giyiyorum. Ama böyle giyinmemin sebebi hep düğünüm oluyor. Mesela dün gece... Evde çeyizimin çıktığını gördüm. Kapının önünde, konvoy halinde bir sürü, sarı arabalar vardı. Kardeşim yeşil bir elbise giydirdi bana.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir başka yere tayin, taşınma ve bunun bir yükselme mertebe atlama ile ilgili olması sözkonusu. Muradınız ve arzularınıza kavuşacağınız, bereket, ferah ve sevinç yaşayacağınız işaret ediliyor.

Yükselmek ve ilerlemek adına yapılacak teşebbüslerinizin, iyi sonuçlanacağı görülüyor. Bir miras işi de gündeme gelebilir fakat bu oldukça sıkıntılı ve taraflarca karışık sonuçları olacak, çetrefilli bir süreç yaşatabilir.

Sevgiler…

gözde

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Bu aralar gördüğüm rüyaları hatırlayamıyorum, ama sabahları çok yorgun uyanıyorum. Dün geceki rüyama geçelim. Denizle karşı karşıya bir evin camından bakarken aniden, denizde tam da kıyıda 3 tane yunus görüyorum. Çok heyecanlanıyorum. Kardeşime telefonu getirmesini ve eniştesini çağırmasını söylüyorum. Yunusların resimlerini çekmek istiyorum. Ve ben saydıkça çoğalıyorlar. Kimi suyun üstünde taklalar atıyor, kimi de dipte yüzüyor. Hemen hemen 10 tane falan saydım. Yerimde duramayıp denize gitmeyi düşündüm.

Gittim de ama yunusları ararken küçük bir kız çocuğu gördüm. Babasının geldiğini sayıklıyordu ve üstüne giymeye birşeyler arıyordu. Babası ona bikiniyle gezmemesi konusunda tembihlemiş güya. Biraz ileride yaşlı bir amca gördüm. Kız kardeşim ona ters şeyler söyledi. Adam üzüldü. Benimde içim el vermedi ve yanına gidip elini öptüm. Kardeşimin kusuruna bakma gibi şeyler söyledim. Adam beni sevdi. Muhabbet ederken sözlümün denize atladığını gördüm. Derinlerde ve kafasını çıkarmadan, harika yüzüyordu. Ben onun gibi yüzemem dedim. O anda yaşlı amca bana, "eğer onun gibi yüzseydin ve karşına büyük bir balık çıksaydı, ne yapardın?" dedi. Cevap veremedim.

Denizden çıktık. Eve doğru gidiyoruz. Arabayı ben kullanıyorum, derken önümüzde bir kalabalık farkettik, durduk. Bir tabur asker vardı. Dışarda şenlik yapacaklarmış. İlginç ama, ipleri germişler, deniz kabukları, taşlar ve boş mermilerden, o iplerin üzerine süs yapıyorlar. Sonra bana da 2 tane deniz kabuğu verdiler. Eve gelip onlarla uyudum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ailenizde askeriye ile bağlantılı mesleği olan var mı bilemiyorum. Fakat devlete bağlı bir kurum görünüyor. Siz yeni bir dönemin başında bulunuyorsunuz. Bu dönemde; korkularınız sona erecek, huzur ve sükunet içinde olacaksınız. Her şeyden önce bir kademe atlayacaksınız. Borçlarınız da yok ise, gelirinizde birikim yapmanız sözkonusu. Kısacası, arzunuzun yerine gelmesi için gerekli ne varsa, aşamalarıyla birlikte engellerden arınacak.

Bir konuda ufkunuz açılıp, onun ilerisini görebileceksiniz. Bu hususta kısa bir yolculuk da yapabilirsiniz. Bir dostunuzun öğüdünü dinleyecek, bunun büyük faydasını göreceksiniz. Şöyle ki; bu konuda yapacağınız atılım, çevrenizde tanınmanız ve itibar kazanmanızı sağlayacak. İyi yürekli olmanız sevenlerinizin sayısında artış da sağlamakta.

Zenginlik hatta büyük ganimet işaret ediliyor. Taşınmaz mülkler edineceğiniz, paranızın artacağı görülüyor. Gelecek varlığı, sorumluluk ve devlete bağlı kaynaktan gelmesi sebebiyle ürkerek ve çekinerek karşılayabilirsiniz. İşleriniz kolaylaşacak, uzun vadeye yaydığınız işleri öne alacak, bazı önemli sır ve bilgilere kavuşacak, belki mirastan olan bir mala kavuşacaksınız.

Sözlünüz işinde çalışkan, kazancı da azmi nisbetinde artacak, her atılımı ise başarılı biri. Hatalarından ders alıyor, pay çıkarıyor, dürüst ve adaletli. Onun da geleceği devlet kurumunda görünüyor. Ya da bağlantıda olduğu kişiler devlete bağlı olan, nüfuzlu kimseler olabilir. Şu an içinde bulunduğu bir sorundan kurtulmanın çözüm yollarını arıyor. Başarması da an meselesi.

Canlı ve hareketli bir yıl geçireceksiniz, işleriniz tahmininizden daha iyi olabilir, arkadaşlarınız arasında da itibarınız artacak. Hayatınız bundan sonra intizam ve varlık içinde geçecek, gelecek için yaptığınız proje ise başarıyla sonuçlanacak. Size kefil olacak kadar güvenen kimseler var, destekleniyorsunuz.

Sevgiler

gözde

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sayın Duman Lekesi,

Dün sabaha karşı öyle bir rüya gördüm ki :S Yanımda kim olduğunu hatırlamadığım bi bayan var. tozlu topraklı kenarlarında kimi yeşil kimi sararmış yapraklı ağaçlar olan bi yolda ilerliyoruz. Önümüze köpekler çıkıyor. Ama korkmuyorum, yolun alt tarafından geçelim diyorum ama köpekler üstümüze koşuyorlar. Elimde çanta gibi bişey var savuruyorum rast gele, hiç bir hamle köpeğe değmiyor fakat ürküp kaçıyorlar.. Evime gidiyorum, yalnızım.. Ama şuan oturduğum ev değil başka bi ev. anahtarımı çıkarıyorum anahtarımın kilide giren ucu kırılmış. Başka bir anahtar koyduğumuz gizli bir bölme varmış, onu açarken birden kapı açılıyor. Merdivende yan komşularımız varmış. İçerden ilk okul arkadaşım açıyor kapıyı. Nedense şaşırmıyorum. İçeri giriyorum, elimde kırılmış olan anahtarım var ve onu masanın üstüne bırakmak üzereyken birde bakıyorum anahtar sapasağlam..o an kapıyı açanın bir cin olduğunu anlıyorum. Arkama dönmemle üstüme anlaması bir oluyor. Ve birden eşime dönüşüyor. sadece kollarımdan tutuyor ama ben boğuluyorum. Gözlerimi açamıyorum bir türlü. Ayetel Kürsiyi okumaya başlıyorum.. Okudukça üstümden çekiliyor. Bir hamleyle çıkıyorum evden. Kocaman bir işhanının içine giriyorum. Hangi kapıdan çıkmaya çalışsam ya kilitli yada biri tutuyor geçmeme izin vermiyor.. İşin garibi tüm kapılar mavi.. Onun peşimde olduğunu hissediyorum. Camdan atlayıp ölmek istiyorum. Gözlerimi kapatıp atlıyorum. O ürpetriyi hissediyorum ama düşmüyorum. Gözlerimi açıyorum hala camdayım.. Tekrar içeri giriyorum. Aklımda hep tek şey var.. Abdest almam lazım.. Bir komşumuz beni bi odaya kapatıyor. ve Kuran getiriyor.. Yalnız Kuran bildiğimiz gibi değil kapağı sayfaları ağaç figürü şeklinde kesilmiş. Ondanda şürheleniyorum ama belli etmiyorum. Kimseye abdestimin olmadığını söyleyemiyorum. Utanıyorum çünkü gusül abdestim yok diye. İki küçük kız geliyor ve onlarda Kuran getiriyor bana. Nedense onlara güveniyorum ve Kuranı alıp sarılıyorum. Sanırım kardeşimdi, ondan evdeki Kuranımı getirmesini istiyorum. Derken uyandım..

gözde

Kayıtlı Üye
Bu arada özür dilerim. Duman Lekesi yok sanıırım Mally.. Yorumlarınızı bekliyorum..

alin

Kayıtlı Üye
Sitemizde şu an rüya yorumu yapılmamaktadır sayın gözde.Bilginize...