Bu neydi ?

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
İyi günler öncelikle;
Arkadaşlar bu tarz konular için hep yardım aldım sizden.Dün gece odamda tek başıma yatıyordum saatte gece yarısını geçmişti.Eşimde yan odada kapısı kapalı televizyon izliyordu.Her zamanki gibi ben yine yüz üstü yatıyordum gece gözlerimi açtım etraf kapkaranlıklı ben bu sefer sol tarafa yüzüm dönük yan şekilde yatmışım etraf kapkaranlıklı gözümü açtım tekrar yattım yine ayın şekilde yatıyordum sol tarafta yüzüm dönük yan şekildeydim birden yanıma hızlıca bir çocuk yaklaştı ben korktum kortuğum zaman her zaman yaptığım gibi besmele çektim sonra bağırmaya çalıştım anne diye ama ben korktuğum zaman kesinlikle bağırmam besmele çeker uyumaya çalışırım bu sefer anne demeye çalıştım diyemedim kaldırdım kafamı anne demeye çalışıyorum ama bir türlü diyemiyorum sesim çekmıyo biri beni yatağa uzanmam için zorluyo gibiydi sonra gözümü açtım bu sefer kapkaranlık olan ev gibi değildi yine uyumadan önceki gibiydi yan odanın ışığı açıktı eşim televizyonunu izliyordu ve ben daha öncede çocuk gördüm evde ama o bu kadar yanıma yaklaşmamıştı karşımda duruyodu ve bu tür olaylar olunca hep kulağımda bi uğuldu vücudumda karıncalanmalar oluyor.

• Beğendim
Tepkiler: Psi

whitedemon

Kayıtlı Üye
Konuyla ilgili pek yorum yapamayacağım ancak evde çocuk görmek heralde pek kötü bişey olmasa gerek belki biri sizi uyarmaya çalışıyordur.Hayra yorun.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Hmm bilemiyorum ama korkuyorum yani ilk defa bu kadar yanıma yaklaştı.