aclya

aclya

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
ben dün gece rüyamda çilek tarlasındaydım çilekler suyun altındaymış ışık vurunca görülüyormuş,biraz topladım ama çok değil,etrafımda arkadaşlarım var onlar topladı.Büyük büyük çilekler vardı bikaç tanesini aldım sanırım.Sonra başka bir çilek tarlasındayız yanımda erkek aradaşım vardı( bizim köyümüzde babaannemin evindekine benzer bir bahçe) orada hiç çilek bulamadık,heryer yemyeşildi ama çilek yoktu erkek arkadaşım buraları daha önce toplamışlar heralde gibilerinden bişeyler söyledi.Daha sonra babamı gördüm bir kasa içerisinde bana salatalık topluyordu kasada açık yeşil biberler vardı büyüklerinden.Daha sonra okul gibi biryere gidiyorum böyle harabee çok kötü,tadilat ediyorlarmış ben içine giriyorum bakıyorum filan sonra çıkıyorum babama soruyorum bizim okul nereye taşındı diye o da bana bir bina gösteriyor orada diye. Oraya gidip tersa çıkıyorum aşşağıdaki bir arkadaşa sesleniyorum hava çok güzel denize gireriz benimde mayomu getir diye.Öyle bir rüyaydı işte...

aclya

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim konuyu açtıktan sonra farkettim.Yeterli paylaşıma ulaştıktan sonra görüşmek üzere hoşçakalın:)