bana yardim edene... para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf77

Kayıtlı Üye
slm millet,
bana yardim edene 500€ para vericem, inaninki ne yapdiysam tuttmadi, vefk,dua hersey tuttmadi karim kacti cocuklari 5 aydan beri göremedim karim sözde enistesi ile kacmis ama buna inanamam. simdiye kadar kacti ve hic aramiyor. sebebi????? kimse bilmiyor tek söylediyi bana onu mutlu etmemisim ve 4 sene önce karimi baska kadin ile aldatim ama bunu af etmisti buna eminim!!
bana karimi ve cocuklarimi kim geri getirirse ona 500€ benden nefret etigini söylüyor ama kacmadan önce hersey iyi idi ve enistesi cok karisti onun kafasini yikadi buna eminim. karim bana geri dönsün pisman olsun kim büyü yapar karimi bana geri getirirse ona 500€

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun.. Bir kadin aldatilmayi asla af etmez,kabul etmis gibi görünsede etmez.
Cocuklar icin belki öyle olmayi denemsitir, ama demekki olmamis.. Yazik etmissiniz...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Böyle bir miktar para atıp büyü yaptırmaya çalışırsanız dolandırılırsınız illaki tek çare büyümü diye bir sorun kendinize sonrada sonuca bağlı olarak güvenilir bir medyum arayabilirsiniz ki 500€ bu iş için uygun bir paramı bilemycem milyarlar istenen işlemler var.

origanum

Yönetici
Sitede bu tarz taleplerde bulunmak yasaktır. Bir üyenin başka bir üyeye para karşılığı veya hiçbir şey almadan bile bir işlem yapması kesinlikle yasaktır. Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...