Başmelek Haniel'den ayın gücünü kullanma ve zerafer üzerine mesajlar...

lightworker

Kayıtlı Üye
Mailimie gelen aylık mesajlardan...

BAŞMELEK HANİEL’DEN AYIN GÜCÜNÜ KULLANMA VE ZARAFET ÜZERİNE…

Merhaba,
Dün sabaha karsi dolunaydi, belki de bu yüzden bugün kalemi elime aldigimda bu ayin mesajini yazmak icin, ayin evreleri ile cok ilgili olan Basmelek Haniel seslendi bizlere.
Basmelek Haniel’in adi “Allah’in zerafeti” anlamina gelir. Nezaket, ani onurlandirma gibi vasiflar zerafetin icine giriyor Haniel icin. bunun disinda Haniel ayin ve ayin enerjilerinin, bilincalti ve duygilarin da basmelegi…Haniel’i hayatinizin her anina zerafet katmak icin cagirabilirsiniz – is toplantilari, önemli konusmalar ya da verdiginiz prezentasyonlar icin örnegin. Iste sevgili Haniel’in bize mesaji: (benim notlarim parantez icinde, italik yazili)
“Merhaba sevgili Beki, bu mesaji yazdigin icin tesekkürler.
Ben Basmelek Haniel’im, bilincaltinin, duygularin, hislerin ve ayin basmelegi. Ayin duygularinizla cok yakin bir baglantisi oldugu dogrudur, cünkü sizler, fiziksel varliklarsiniz ve gökyüzündeki cisimler, sizin vücudunuzu etkiler – size en yakin gökcismi de ay. Ayin evrelerini ve etkilerini kucaklayin sevgili arkadaslarim ve ayin, duygularinizi nasil etkilediginin farkinda olun. Bu enerjiden yararlanin, cünkü bu enerji cok özeldir ve bunu yaparsaniz, o enerji, sizin icin calisacaktir.”
(Bunu nasil yapariz diye düsündügümde söyle dedi Haniel) – “Beki, senin uyguladigin basit prensip ise yarar: artik ihtiyaciniz olmayan seyleri dolunay zamani birakip, yeni ayda da yeniliklere kucak acmak. Evet bu basit dolunay ritüeli, tabaginizda biraz yer acmaya benzer: hayatinizda istediginiz yeniliklere yer acmak icin istemediklerinizi birakmak.”
(Benim dolunay ritüelim cok basit: istemediklerimi – süpheler, stres, endiseler, korkular vs…her ne varsa bir kagida yazip dolunay zamani onlari yakmak ve külleri dogaya birakmak. Nisantasi’nda bu isi 6. kattan yapiyorum ve tamamen sönmüs olan küller asagiya inerkenki hafiflemeyi hissetmemek imkansiz oluyor!!)

“Sevgili arkadaslarim, insanlar binlerce yildir ayin güclerinden yararlanmislardir. Siz de simdi yüreginizin istediklerini elde etmek icin, yüksek amaciniz icin bunu kullanin. Dolunayda psisik gücünüzün zirvesine ulasirsiniz, büyüme arayanlariniz icin bu zaman derine inmek ve ruhunuza bakmak icin harika bir zamandir.
Duygularinizi onurlandirin (onlara saygi duyun) sevgili arkadaslarim, inis cikislarinizin farkinda olun, bunlar cok dogal seylerdir. Onlara ayak uydurun, vucudunuzu onurlandirin ve dorukta oldugunuz zamanlari iyi degerlendirin. Ayin sizi nasil etkiledigini gözlemledikce, ayin muhtesem gücünün de farkinda olabilecek, ondan nasil yararlanacaginizi da bileceksiniz.”
(Haniel – zarafet, anin güzelligini yasamak, yumusaklik/nezaket (Ingilizce’de gentleness) anlanima geliyor diye düsündugumde Haniel söyle dedi) –

“Evet, bu benim özümdür. Yumusaklik/nezaket ve “olani onurlandirmak/olana saygi duymak”. O ani, ve o anin icindeki herseyi onurlandirmak. O anin size getirdigi herseyi. O andaki insanlari, olaylari, sevdiginiz ve sevmediginiz herseyi onurlandirmak…Siz “yumusaklik/nezaket” (gentleness) durumunda kalabildiginizde etrafinizda olup biten herseyi onurlandirabileceksiniz. Bu, sizi güclü yapar sevgili arkadaslarim – o zaman etrafinizda olana karsi bagisiklik kazanirsiniz. O zaman “yumusak” bir isik olursunuz, etrafinizdakilerin ne olursa olsun baktigi, yöneldigi.
Bilin ki sevgili arkadaslarim, bu sizin özünüzdür. Gercekte oldugunuz insana saygi gösterdiginizde, duygularinizi onurlandirdiginizda ve kendi “zarafetinizde” durabildiginizde hayatinizin her aninda asil oldugunuz kisi olarak yasarsiniz.
(Basmelek Haniel’e son olarak ayin gücünü nasil kullanabilecegimizi sordum, bana, “Yeni ayi yeni islere baslamak, dolunayi da birakmak icin kullan” dedi. “Ay büyüdükce büyümesini istedigin seylere yönelmen son derece mantikli)
Meleklerin isigiyla kalin sevgili arkadaslarim,
Basmelek Haniel.”

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bu tür celselerin doğruluğuna kimse inanmaz özelliklede kaynak belirtmediyseniz...

AC DC

Kayıtlı Üye
Size Katılıyorum BeLiaL dostum kaynak gösterilmeyen bilgilerin okurlar yalan yanlış olduğunu bilmediği için hatalara düşebilir hatta kendine zarar dahi verebilir

lightworker

Kayıtlı Üye
Bu tür celselerin doğruluğuna kimse inanmaz özelliklede kaynak belirtmediyseniz...

Daha önceki yazılarımda kaynak belirtmiştim. Meleklerle iletişim kurabilen ve bunun eğitimini veren bir bayanın aylık yazıları. Kitap olarak verebileceğim kaynak: Beki İkala Erikli "meleklerle yaşamak"
internet adresi vermek site kurallarına aykırı olduğu için veremiyorum.
Ayrıca bu gibi şeyler inanç meslesidir. İnanıp inanmamak kişinin kendisini ilgilendirir. Biz sadece paylaşırız...
sevgiler

DreamDuality

Kayıtlı Üye

Kanal mesajları olarak tabir edilir bunlar.
Varlık tarafından medyuma gelen bilgiler yazıya dökülür.

Açık bir zihinle okuyun. Hislerinize hitap ediyor mu?
Bir de akıl yönünden tartın. Mantığınıza uygun geliyor mu?
Eğer hitap etmiyorsa anlayın ki o mesaj size uygun değildir;
size göre yanlış, tehlikelidir.

Gabrielin,Mikail in,Kryon,Ramtha,Kirael,Solaris gibi varlıkların
adlarını kullanarak yanlış bilgi aktaran insanların yazıları da var nette.

Bu göreve atanmış medyumun bile adını kullanarak
gene anti görüşleri sunup çarpıtabiliyorlar.

Dediğim yöntemi birkaç kanal medyumu kitaplarında gördüm.
Varlıklar da asla sizi zor duruma düşürüp,içsel mücadele başlatacak
hiçbir bilgiyi almayın, test edin der gene doğru aktarılmış bilgilerde.

Üstteki medyum için değildir sözlerim.
Kendisini tanımıyorum; kalben çekilmediğim için de okumayacağım.
İşte bu kadar basit; çünkü ruhunuz eğriyi doğruyu bilecek bilinçtedir.

lightworker

Kayıtlı Üye
Meleklerin bize arkadaşlarım diyeceğini hiç zannetmiyorum,sanki melek değilde bir insan yazmış gibi.

Bu sizin fikriniz, saygı duyuyorum.. Ben meleklerin bizden daha üstün varlıklar olduğunu düşünmüyorum.. Sadece farklı boyutlarda, farklı enerjilere sahip, farklı görevler için Allah tarafından yaratılan varlıklar olduğuna inanıyorum. Üstte arkadaşımızın da belirttiği gibi onlardan gelen mesajlara eğer sizin işinize yarıyorsa ve faydalı olduğunu düşünüyorsanız inanırsınız, eğer saçma geliyorsa inanmazsınız.. Ayrıca bu mesajları ileten kişi bir medyum değil, melek koçluğu yapıyor.. Bunlar size saçma geliyorsa, inanmayın. Ama saygı sınırlarını da aşmayalım..
sevgiler...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bu sizin fikriniz, saygı duyuyorum.. Ben meleklerin bizden daha üstün varlıklar olduğunu düşünmüyorum.. Sadece farklı boyutlarda, farklı enerjilere sahip, farklı görevler için Allah tarafından yaratılan varlıklar olduğuna inanıyorum. Üstte arkadaşımızın da belirttiği gibi onlardan gelen mesajlara eğer sizin işinize yarıyorsa ve faydalı olduğunu düşünüyorsanız inanırsınız, eğer saçma geliyorsa inanmazsınız.. Ayrıca bu mesajları ileten kişi bir medyum değil, melek koçluğu yapıyor.. Bunlar size saçma geliyorsa, inanmayın. Ama saygı sınırlarını da aşmayalım..
sevgiler...
Kusura bakmayın saygısızlık yapmak istemedim sadece fikrimi belirttim.
İyi forumlar...