Büyü mü var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliv

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hangi kızı sevsem sevgim karşılıksız çıkıyo:eek:fftopic:kızlar beni görünce ıyyyy diyo ama bendende tipsiz erkekleri görünce öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar.Sitede Şahmeran duası aşk güzellik dualarını okudum ama tık yok rüyada cezp etmeyide denedim bende büyü mü var lütfen yardım edin...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu iş birazda sana bağlı kız meseleleri kızlar tipe çokta önem vermes karizma yapmanlazım bulunduğun ortamda banada hiç bakmazlardı hani yakışıklı olduğum için bakarlardı ama karizmam olmadığı için pek uzamazdı ilişki hiç sevgili olmaslardı sonra bi karizma yaptım yürüyüşüm,konuşmam,farkındalığım sonrada kızlardan kurtulamas oldum şimdi gene kendi halimdeyim :)

gizliv

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim..başka yorum yazacak yok mu?

özözöz

Kayıtlı Üye
Belki de kızların dilinden anlamıyorsunuzdur. Erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun bizi çekicek ruhumuzu okşayacak bir kişiliği yoksa hiç şansı yok. Büyü olduğunu düşünmek yerine öncelikle kendinizde hissettiğiz eksik konuları tespit edip kendinizi geliştirmeye ve düzeltmeye çalışın o şekilde şansınızı deneyin :)

gizliv

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim anlattıklarınızı uygulamaya çalışacağım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...