Vefk yaptırma

cilek1

Kayıtlı Üye
sevgilim beni terk ettim.internette ne yapabileceğime bakarken bir medyum çıktı karşıma 400 tl karşılığında vefk büyüsü yapabilirmiş....öyle kötü durumdayımki.acaba bi bilgisi olan var mı bu büyüyle ilgili...bide bunu nereye yazcağımı bilemedim.eğer uygunsuz bir yere yazdıysam kusura bakmayın.

serfiraz

Kayıtlı Üye
bence öyle her bulduğunuz kişiye vefk felan yaptırması için para vermeyin arkadaşlar.uyduruk birşey yapar size vefk diye verir,sonra vefk tutmadı der tekrarlayalım isterseniz der,yine para vermek zorunda kalırsınız.başlar sizi sömürmeye.hele hele bazı medyumlar var internet siteleri her köşe bucaktan çıkıyor ama yaptıkları sadece insanları sömürmek.

origanum

Yönetici
sevgilim beni terk ettim.internette ne yapabileceğime bakarken bir medyum çıktı karşıma 400 tl karşılığında vefk büyüsü yapabilirmiş....öyle kötü durumdayımki.acaba bi bilgisi olan var mı bu büyüyle ilgili...bide bunu nereye yazcağımı bilemedim.eğer uygunsuz bir yere yazdıysam kusura bakmayın.

Evet yazdığınız yer kırmızı biber büyüsü başlığı idi, adından da anlaşılacağı ve tahmin ettiğiniz gibi sorunuz için uygunsuz bir yer. Maji ile ilgili sorularınız adlı bölüme taşıdım.
Sitede vefk yapımı detaylı olarak anlatılıyor ama bu yolda mürekkep yalamışlar için. Kendiniz yapamayacağınız için fiyatın ve yerin güvenilirliğini kontrol etmek adına site sahibimize özel mesaj atabilirsiniz.

medcez

Kayıtlı Üye
ben çok dolandırıldım arkadaşım. inanma bunlara, al o 400 tl ile havas kitapları kendin çalışıp yap.
dua okunması gerekiyor,zikirler var nasıl güveneceksin adamın okuyup okumadığına?
düzgün insan bulmak çok çok zor, şarlatanlar dolu internet

dilemna

Kayıtlı Üye
selamlar ben yeni üyeyim ve doğru yere mi yazıyorm bilmiyorum ama bir vefk ne zaman etkisini kaybeder? Mesela sevdiğim insan dönsün diye yaptırdım başarılı oldu diyelim. Ama bir süre sonra onla eskisi kadar mutlu olmadığımı gördüm . Bu durumda o vefkin etkisiyle beni bırakmak istemezse ne yapabilirim .

lugal

Kayıtlı Üye
selamlar ben yeni üyeyim ve doğru yere mi yazıyorm bilmiyorum ama bir vefk ne zaman etkisini kaybeder? Mesela sevdiğim insan dönsün diye yaptırdım başarılı oldu diyelim. Ama bir süre sonra onla eskisi kadar mutlu olmadığımı gördüm . Bu durumda o vefkin etkisiyle beni bırakmak istemezse ne yapabilirim .

bu sorunuzun cevabını bende merak ediyorum umarım en kısa zamanda cevap gelir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

O fiyata vefk olmaz, artık neyle karşılaştığınızı siz ölçüp tartınız.

Çalışmayı titizlikle iptal ettirirsiniz. Bu da yapmaktan daha zor olduğundan, size maddi ve manevi yük olur

medcez

Kayıtlı Üye
İşte bu durumda iş sizde btiyor. Hırs yapıp, süründürüp sonra sıkılacaksanız hiç ama hiç böyle işlere girmeyin. Gerçek bir sevginiz varsa zaten sıkılıp gitmezsiniz, mutlu mesut yaşarsınız.
İnsan egosu korkunçtur, sizi terketmiş ve onun yüzünden acı çektiğiniz için onun da acı çekmesini istiyorsanız aslen, zaten sevginiz yoktur, egonuzdur sıkıntı yaşayan...
Böyle bir işlem yaptırıp, sonra kişiden sıkılıp, onu terk ederseniz bunun sıkıntısını çekecek olan yine sizsinizdir ve haketmişsinizdir.

Sevgide intikam yoktur, hırs yoktur. Huzur vardır, sevdiğiniz size gelirse huzuru bulursunuz ve mutlu olursunuz.

Ben kişilerin gerçek niyetleri anlaşılmadan bu işlemlerin yapılmaması taraftarıyım aslında ama para için insanlar her türlü kötü işlemi bile yapabiliyorken, böyle birşey beklemem aptallık olur tabi

golgeler

Banlı Kullanıcı
o fiyata vefk olmaz demişsiniz peki pahalımı ucuzmu yani 400

medcez

Kayıtlı Üye
Ayrıca arkadaşın dediği gibi 400 tlye vefk olmaz, çünkü vefkte kullanılan malzemeler en fazla 50-60 tl eder.
Gerçekten vefk yapabilen insanlar zaten sizden durumunuza göre verdiği emeğin karşılığını isterler, durumunuz yoksa zaten şart koşmazlar...
İslamda da, insani yaşam kurallarında da kişinin alın teri soğumadan emeğin karşılığını vermek esastır zaten. O yüzden hiç, geçmişini bilmediğiniz, gözle görünen referansı olmayan kişilere güvenip, umudunuzu harcamayın

golgeler

Banlı Kullanıcı
benim kafam karıştı sitede bir konu vardı büyü fiyatları diye üyenin birisi fiyatlar çoklugunu sormuş herkes adminler ve üyeler bazı ürünlerin çok pahalı oldugunu milyarlarca lira yaptıgını söylemis büyününde emeginin paha biçilmez oldugunu yazmışlar hasta yapabiliyormuş insanı bu yüzden 30 milyara bile büyü olur demişler ama şimdi 400 pahalı denmiş ben anlamadım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
benim kafam karıştı sitede bir konu vardı büyü fiyatları diye üyenin birisi fiyatlar çoklugunu sormuş herkes adminler ve üyeler bazı ürünlerin çok pahalı oldugunu milyarlarca lira yaptıgını söylemis büyününde emeginin paha biçilmez oldugunu yazmışlar hasta yapabiliyormuş insanı bu yüzden 30 milyara bile büyü olur demişler ama şimdi 400 pahalı denmiş ben anlamadım

Pahalı değil, komik bir ücret.

medcez

Kayıtlı Üye
vefk başka, büyü başka.

bazı büyülerde bulunması çok zor olan malzemeler kullanılıyor.

vefklerde ise mükemmel bir havas bilgisi ve safran mürekkebi, gerekiyorsa tütsüsü o kadar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
vefk başka, büyü başka.

bazı büyülerde bulunması çok zor olan malzemeler kullanılıyor.

vefklerde ise mükemmel bir havas bilgisi ve safran mürekkebi, gerekiyorsa tütsüsü o kadar
Özel derileri ve aylarca süren okumaları, özel çalışmaları da ekleyelim.