Hozen_angel

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Merhaba, rüyamı yorumlayabilir misin buradan yazsam?
Dün gece gördüm bu rüyayı, çok net hatırlamamakla birlikte anımsadıklarımı yazıcam. Bir kabalık vardı, bir evdeydik ama orası neresi bilmiyorum. Kokteyl gibi bir kutlamaydı.Sonra sözde eski sevgilimin annesi ve babasıymış, bana kıyafet hediye ediyorlar. Beyaz pantolon, beyaz ceket, içinde de inci beyazı bir bluz, dantelli. Onları giyiyorum. Yine eski sevgilimin evindeymişiz, annesi bana onun 14-15 yaşlarındaki halindeyken fotoğrafı varmış, onu gösteriyor. Aslında iyi bir insan diyor. başka bir şey hatırlamıyorum. (bu arada ben erkek arkadaşımla ayrıldım. Kötü bir sebeple ve annesini ve babasını hayatımda görmedim.) Lütfen bunu yorumlayın.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir fırsat ya da yenilik kapınızda… Geçmişin kırgınlık ve ah işlerini ahrete bırakıp önünüze, geleceğinize bakın.

Büyük ve sevinçli bir haberle mutlu olacaksınız. Yalnız aynı zaman diliminde çevrenizde oluşacak skandal ve dedikodulara karşı temkinli ve olaylara da mesafeli olmanızda yarar var.

Hem geçmişteki insanları bağışlayacak hem de hayırlı gelişmelere tanıklık edeceksiniz. Arzularınıza kavuşacak, sevdiğiniz biriyle evleneceksiniz. Hatta hayır üstüne hayırlı gelişmeler, rüyada hissetmenize neden olabilir :)

Memuriyet ya da iş hususunda terfi veya kazanç artışı gündeme gelebilir.

Eski sevgilinizin başı dertte veya bir rahatsızlık içinde bulunuyor olabilir. Sizin hakkınızda vicdan azabı çekiyor olması da olası…

Sevgiler…

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Çok ama çok teşekkür ederim yorumunuz için :) Yorumunuzu o kadar uzun zamandır bekliyordum ki :) Tekrar aramıza hoşgeldiniz. Bir daha lütfen gitmeyin :) Vicdan azabı çekmesi haricinde inşallah başka kötü bir şey yaşamaz :(

Sevgiler Duman Lekesi

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Dün sabah ezanında uyandım. Tekrar uyumuşum. Sonrası gördüğüm bir rüya bu. Yine çok net değil, ki çokta rüya görmüyorum aslında. Rüyamda bir evdeymişim, bizim evmiş, çok çocuk var, küçük çocuk. Akrabammış hepsi. Odaları karıştırıyorlar ben de görüyorum ve kapıları kilitliyorum. Zarar vermesinler diye. Sonra dışarıda, evin önü hani Arnavut kaldırımı yapımında kullanılan küçük taşlar var. Bunları döşenmesi gerekliymiş, abim yapmış ama hiçbirşeye benzememiş. Bir de kenarda duran eski bir halı var, sarılı, yerde rulo yapılmış duruyor. Onun içinde de yavru fareler varmış. Ama ben görmüyorum sadece öyle olduğunu biliyorum. Sonra çıkıyorum oradan. Tekrar geldiğimde o küçük taşlar yere muazzam döşenmiş. Çok güzel olmuşlar. Renkleri bire bir sırada. Yol gibi.
Çok garip belki de saçma bir rüya ama, bir anlamı vardır belki.

Yorumlarsanız çok mutlu olurum, sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir bayan için bir sır saklayacaksınız.

Ağabeyiniz eski işini değiştirebilir veya ek bir iş yapabilir. Zenginlik yolunda büyük bir atılım yapacak, ona destek olmanız büyük fayda sağlayacaktır.

Eski borçlar veya verilmiş sözlerden kurtulup feraha ereceksiniz.

Ayrıca size zararı dokunan birini de aileden veya ahbaplarınız arasından çıkaracaksınız.

Sevgiler…

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi;

Bugün sabaha karşı gördüm bu rüyayı. Gece 3-4 gibiymiş. Yoldan geçen bir araba varmış, gürültü yapıyorlar, müzik açmışlar. Kartal tipli eski bir araç bagajında da oturan erkekler var. Hırsız tipli erkekler. Sözde gürültü yapıyorlarmış ki uyanmayan kişi olursa o eve giriceklermiş. Bende kalkıp bütün ışkları yaktım.Camdan da dışarıya onlara bakıyordum. Sonra içlerinden biri diğerini bıçakladı.Kan görmedim. Sonrada sürükleyerek götürdü. Araba yolun aşağısına doğru devam etti. Salona geçtim oranın ışıklarınıda yaktım ki diğer yoldan geçerlerse ışığı görsünler. (Evimiz 2 yola da bakıyor) Gerisini hatırlamıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şu sıra çevrenizde birçok dedikodu ile karşılaşabilirsiniz. Muhitinizde gelişen acı bir olay nedeniyle etkilenip üzülebilirsiniz.

Uzaktan hayırlı bir haberiniz var. Bir takım sıkıntıların son bulup feraha ereceğiniz işaret görülüyor. Bunun arkasından bir tatil veya yolculuğa çıkabilirsiniz. Ömrünüz uzun olacak.

Bir süre masraf yapmaktan ve gereksiz harcamalardan kaçının. Tasarruf yapmanız şu dönem sizin için hayırlı olacak.

Sevgiler…

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Yorumunuz ve bizlere vakit ayırdığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır sanırım. Hep olun olur mu :) iyi gecelerr Duman Lekesi..Teşekkürler

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın Duman Lekesi

2 aydır ayrı olduğum eski sevgilimi gördüm rüyamda. Bir evdeyiz, onun eviymiş. Telefonum çalıyor, diğer odada masanın üzerinde.(Gerçekte o beni aradığında telefonumda farklı bir müzik çalıyor.) Ve öle çalıyormuş. Telefonu açıyor ve konuşuyor, neden arıosun gibi karşıdaki kişiyle. Sonra yatakda ayaklarını uzatmış oturuyor ve ben onun kucağına bacaklarına kafamı koyup yatıyorum uyumak için. Çok huzurlu oluyorum.

Yorumlayabilirmisiniz? Ayrıca bu sabah gerçekten çok huzurluyum. :)

Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız psikoanaliz gerektiren türden. Haberci değildir.

Sevgiler...

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Duman Lekesi... Site içerisinde psikoanaliz yapan varmıdır peki ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Maalesef, daha önce Sn. Panthea vardı fakat şu anda bu hizmeti veren bir uzmanımız yok.

İyi forumlar

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın...

Bu gece 2 kez farklı şekillerde annemin öldüğü ile ilgili rüyalar gördüm. 2.rüyamda çok ağladım, bağırdım, feryat ettim. Hastane gibi biryerde danışmanın önünde diz çökmüş, elimde de rulo halinde sarılı Türk bayrağına benzer birşey vardı. Uyandım.. Şükür Allah'ım rüyaymış dedim. Hemen koşup annemin odasına gidip baktım. Çok kötü ve çok gerçek yaşamış gibiydim. Hayır Olsun İnşallah...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Korkacak bir durum yok :) Ömrünüzün uzun olacağı işaret ediliyor.

Sevinçli bir müjdeniz var.

Ev halkından biri tarafından bir konuda ihtar alıp, biraz canınız sıkılabilir.

Talih ve şans konusunda iyi gelişmeler olacak.

Sevgiler…

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi;

Dün gece rüyamda hamile olduğumu gördüm.Çok gerçekçi bir şekilde sanki bebek karnımın içindeymiş ve benim kasıklarımı rahatsız edercesine ağrı veriyor.Çok net hatırlamıyorum ama rüyadan uyandığımda yine şükür rüyaymış dediğim bir garip rüya :)

Evli değilim.

Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Beklediğiniz, olmasını çok arzu ettiğiniz bir dileğiniz, biraz vadesi olsa da hakikat olacak.

Sevgiler...