Beni Korkutmaya Başladı !!!

Sennin

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.
Yaklaşık iki üç senedir,dışarıda gezerken,evde otururken falan bi anda farklı kelimemler söylemeye başlıyorum.İnternette bi yazı okumuştum yazıda gün içerisinde duyduğumuz kelimeler,cümleler biz birşey düşünürken bilinç altında karışır ve ortaya çıkabilir yazıyordu.Yada bunun gibi birşey :).Bu yüzden daha önce fazla önemsememiştim.Ama şu son zamanlarda siteye üye olduğumdan beri,bundan korkmaya başladım.Hatta bi ara içimden büyü sözleri söylediğimi bile düşündüm.Lütfen yardım edin kötü bişey olup olmadığını merak ediyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşkkürler.

Ori

Kayıtlı Üye
Banada oluyordu bi aralar ama kendiliğinden geçti.

Ehl-i Keyf

Kayıtlı Üye
Sayın !.ATES.! açtığın konuları yakından takip ettim ve başına birsürü olay geldiğini iddia ediyorsun. İlginçtir...

Sennin

Kayıtlı Üye
Sayın [SIZE=2,5]GizliHis[/SIZE],
Eğer beni takip ediyorsanız sitede en çok psişik yetenekler,ezoterizm ve farkındalık bölümlerine girdiğimi bilirsiniz.Ben kendimi keşfetemeye çaılışıyorum.Sitedeki bazı konu ve mesajları okuduğumda "bu bendede oluyormu ?" diye düşünüyorum.Allah razı olsun site sayesinde bi çok yeteneğim olduğunun farkına vardım.Şimdide yaşadığım olayların nedenlerini merak ediyorum.Konudada söylediğim gibi bunlar olurken hiç kafama takılmamıştı.İlk kez merak edip baktığımda bilinçaltı ile ilgili bi sitede o bilgiye rastladım.İkinci seferdeyse burdayım.
Sizi benim hakkımdaki şüphelerden kurtarabilmişsem ne mutlu.

Sayın [SIZE=2,5]DARKKING011[/SIZE].
Kelimeler her zaman gelmiyor.Bazen sürekli geliyorlar,bazense tüm gün hiç gelmedikleri oluyor.Kelimeleri söylemeye başlarsam bir yere not alıp hemen buraya yazarım.

Sennin

Kayıtlı Üye
Alse umbe oldan sorasmi ibsen tiel antra kenpu mekse teknamen tiel tefsutek fiteranteks ibe kante umasten kitram tispendu imes kiramen tu istemin satum latentu fiberante iel enturas kentes imbe ater iyal asek...

Biraz önce bi oyun kurulumu yaparken söylemeye başladım.