auk__12

auk__12

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 5 aydır bir ingilizce kursuna gidiyorum,rüyamda yine kurstaydım, hoca kursun bir hafta sonra biteceğini söyledi bende çok sinirlendim, sonra elimdeki torbaların birinden bir alabalık fırladı :) canlı gibiydi ama değilmiş. Sonra kendimi eski bir harabenin içinde buldum eski zamanlardan birindeydim sanki oldukça genç bir adam vardı adının çoban imam olduğunu söyledi ve o harebenin aslında cami olduğunu söyledi ve ben ordaki kişilerle iletişime geçmeye çalışıyordum çoban imam hakkında.. Böyle ilginç bir rüyaydı bir anlam çıkarılabilir mi bilmiyorum ama yine de yazmak istedim..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ferahlık ve sevinç yaşayacağınız bir haber müjdeleniyor.

Yalnız bazı işlerinizi halletme konusunda ihmalkar olmanız nedeniyle bir süre iki ayağınız bir pabuca sığacak gibi de görünüyor.

Para biriktirmeniz gerekiyor, ileride bunun çok gerekli olacağı bir fırsat yakalayacaksınız. Bir yatırımınızın karşılığını yeterince alamadığınızı düşünüp agresif davranabilirsiniz.

Devletle bağlantısı olan bir memuriyet veya iş olanağına kavuşacak, oldukça faydalı ve kazançlı olmasının yanısıra, şan ve rütbeye de kavuşacaksınız.

Sevgiler…

auk__12

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok güzel bir yorum,çok teşekkür ederim,çok mutlu ettiniz beni :)