Şansınızı Yaratın

mally

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki sözleri sabah ve akşam birer defa okuyun. Mümkünse sabah kalktığımız zaman ve akşam yatmadan önce okuyalım.

1. Ben her zaman doğru yerde ve doğru zaman içinde bulunuyorum.
2. Ben .... (kendi isminiz), benim için en iyinin olmasını düşünürüm ve şimdi elde ediyorum.
3. Ben her zaman her şeyin benim en yüce hayrıma olanını alırım.
4. Bana her şey iyilikle, kolayca ve çaba sarf etmeden gelir.
5. Bana yaşamın, benim için en iyi olanı vereceğini düşünürüm.
6. Ben en iyiyi hak ediyorum ve iyilik ŞİMDİ bana geliyor.
7. Bu verimli evrende hepimize yetecek kadar bolluk ve bereket var.
8. Ben .... (kendi isminiz), şimdi benim için en büyük isteklerimin gerçekleşeceğini düşünüyorum.
9. Ben, şans ve kısmetin yaşantımın her anında benimle olacağını düşünüyorum.
10. Ben, Allahın yarattığı bolluk ve bereketini kabule açığım.
11. Ben sadece benim için en iyi olanı gözümün önüne getiririm.
12. Ben, benim için en hayırlı olanı şimdi görüyorum.
13. Gelen iyilikleri kabul ediyorum, Yaradan'a ve Evren'e teşekkürlerimi sunuyorum.

ikbal1505

Guest
Hemen bu geceden itibaren deneyeceğim. Peki sonuç almak için ne kadar süre devam etmeliyiz ? Sevgi ve ışıkla.

mally

Kayıtlı Üye
Hemen bu geceden itibaren deneyeceğim. Peki sonuç almak için ne kadar süre devam etmeliyiz ? Sevgi ve ışıkla.

Beynimizin dönüşümü ve yeni DNA oluşumu 21 gün sürer. Bu yüzden en az 21 gün devam etmeliyiz. Sabah ve akşam veya günün istediğiniz vakti okuyun. Ama 21 gün diye şartlanmayıp hayatımızın kalanında bunun gibi olumlamaları her gün okumak en iyisi. Böylece beynimizi olumsuzluklardan korur ve kendimizi bolluk ve şansa açarız.

Sevgi ve ışıkla

bendekiben

Elit Üye
Vermeden almanın bencillik olabileceği görüşünü savunan kişiler için aşağıdaki uygulama da bu olumlamalara katılabilirmi genelde ben bu şekilde olumlama yapıyorum ve imgeliyorum daha rahatlamış hissediyorum.

-Bütün evrene sevgilerimi gönderiyorum göndermiş olduğum bu sevgilerin bana katlanarak geri döndüğünü düşünüyorum.
-Kainata evrene içimdeki iyilikleri gönderiyorum evrenin ve tabiatın beni koruduğunu ve iyiliklerini sunduğunu görüyorum.