Cinler ile Evlilik

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Cinler ile evlilik varmı diyenlere cevabım evet var

bu iki şekilde gerçekleşiyor

1) Bayan cin için yazıyorum sizi beyenebilir kendi gelir
2) Bu işin daveti var davet yapılır bazı şartlar öne sürülür karşı taraf kabul ederse ilk bağlantı gerçekleşir

Bayan cin bir büyüğü mesela babası ile gelir insan suretiyle görürsünüz baba çok kırık bir türkçe ile konuşur kendini tanıtır işte bizim yapımız bu bu benim kızım şeklinde kız sürekli konuşur ama çok karmaşık kelimelerle anlayamazsınız yazmaya çalışacağım ( Bicicibicibici ) gibi çok keskin bir dille
elinde tepsisiyle bekler yaklasın üç yürüme adımı tepsisinde hediyesi vardır üzerinize doğru gelmeye başlar temas olursa evlilik gerçekleşir

Burada önemli olan davet sırasındaki anlaşmanızdır taraflar buna uyar

Müntehabb

Kayıtlı Üye
Arkadaşım komşusunun cinden çocuğu bile olmuş. Yani doğrumu yalan mı bilmiyorum ama kadının problemleri varmış. Ve çocuk dediğimde normal çocuk değil zaten, bebek arabasının içine çocuğu koyup gezdiriyormuş ama çocuk yok ortalıkta. ruh gibi birşey yani. Belkide deli olduğu için böyle yapıyor.

Cem

Kayıtlı Üye
Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Esrarengiz, peki bu kadar gerçeklerse ve varlarsa teknolojinin o kadar gelişmesine rağmen neden hala büyük bir sır gibiler? Tamam ben inanıyorum varlıklarına ancak bu kadar sır dolu olmalarına bir anlam veremiyorum.

Cem

Kayıtlı Üye
O durumu bende hocama sordum hocamın bilgi aldığı kanal bağlantıya geçtiğinde çölde bir yer dedi orada bir yerleri varmış sunu iyi biliyorum Ademoğlundan 3000 sene ilerideler ama bu konu hakkında detaylı bilgi isterim öğrenirsem paylaşırım

wblackw

Kayıtlı Üye
Sayın Cem yazıya nerden ulaştığını kaynağını yazarsan sevinirim.Zira bu sitede kaynaksız paylaşımlar pek rağbet görmüyor.Ayrıca cinlerle bizlerin boyutları farklıdır.Bir cinin seni beğenme yada beğenip gelme gibi bir olayı söz konusu olamaz.Biz çağırmadığımz sürece bizim boyutumuza kendi keyifleri üzerine giremezler.Tabi bunun yanı sıra bilmeden çağırdığımız zamanlarda olmaktadır.Ama bir cinle bir insanın evlilik konusu pek inandırıcı gelmiyo.Cinlerin ömürleri 500ila 800yıl arasında değiştiği soylenirken insan ömrü 65ila100 yıl kadardır.Bu konuya katılmıyorum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Sayın Cem yazıya nerden ulaştığını kaynağını yazarsan sevinirim.Zira bu sitede kaynaksız paylaşımlar pek rağbet görmüyor.Ayrıca cinlerle bizlerin boyutları farklıdır.Bir cinin seni beğenme yada beğenip gelme gibi bir olayı söz konusu olamaz.Biz çağırmadığımz sürece bizim boyutumuza kendi keyifleri üzerine giremezler.Tabi bunun yanı sıra bilmeden çağırdığımız zamanlarda olmaktadır.Ama bir cinle bir insanın evlilik konusu pek inandırıcı gelmiyo.Cinlerin ömürleri 500ila 800yıl arasında değiştiği soylenirken insan ömrü 65ila100 yıl kadardır.Bu konuya katılmıyorum.
Katiliyorum..Aradaki boyut farkini göz önünde tutarak meydana gelecek cocuk nasil birsey oluyor onuda anlamak zor...

Cem

Kayıtlı Üye
Ben hocamdan duyduğum ve yaşadığım bir durumu forumda paylaştım ben bu durumu yaşadım yanlış anlaşılmasın davetide yazmadım ki bir çok insanın canı yanabilir eğer istersen anne ismi veya kendi ismini vermene gerek yok forum ile ilgili niyetlenir yazıma cevap veren kişi sende bilirsin şu an forum hakkında düşünüyorsun kısaca bu kanal açıldı senin için niyetlenir daveti yaparım ama sorumluluk kabul etmem bazı şeyler umduğun gibi olmazsa günaha girmek istemem bana yarın cevabını yaz yardımcı olurum

whitedemon

Kayıtlı Üye
Ben hocamdan duyduğum ve yaşadığım bir durumu forumda paylaştım ben bu durumu yaşadım yanlış anlaşılmasın davetide yazmadım ki bir çok insanın canı yanabilir eğer istersen anne ismi veya kendi ismini vermene gerek yok forum ile ilgili niyetlenir yazıma cevap veren kişi sende bilirsin şu an forum hakkında düşünüyorsun kısaca bu kanal açıldı senin için niyetlenir daveti yaparım ama sorumluluk kabul etmem bazı şeyler umduğun gibi olmazsa günaha girmek istemem bana yarın cevabını yaz yardımcı olurum
Düşününce geliyorlar mı?Kanal açıldı demişsiniz gelebilirlermi yani?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Esrarengiz, peki bu kadar gerçeklerse ve varlarsa teknolojinin o kadar gelişmesine rağmen neden hala büyük bir sır gibiler? Tamam ben inanıyorum varlıklarına ancak bu kadar sır dolu olmalarına bir anlam veremiyorum.

İzah edeyim , görmediginiz ve inanmadıgınız bir şey hakkında bilgi sahibi olmanzı zordur dolayısı ile kendinizi koruyamaz hale gelmeniz soz konusu olur. Yani bu bir bakıma "Şer" dediğimiz olayada tabii olur ;) mesela size Cinlerin insanlardan düşük oldugunu , onlara akrsı iyi bir savunmamızın oldugu bilgisinin tam zıttı verilse zaten psikolojikman bi tedirginli kolusur bu da sizi kolay hedef haline getirebilir. :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Teşekkürler cevabınız için ancak çok fazla inanın anlayamadım anladığım kadarıyla yalnızca insanların güvenliği ve korkmaması için mi görünmüyorlar ya da sır gibi kalıyorlar?

La-edri

Kayıtlı Üye
Korkmak ile alakasi yok,netice itibariyle örümcekten korkan birisi onunla yuzgöz ola ola korkusunu yitirecektir...
Cinlerin görünmüyor olmasi onlarin elindemi ? Göremiyor olmamiz bizim elimizdemi? Önce bunu bir cözmek lazim.. Muhakkak vardir bir hikmeti.

Cem

Kayıtlı Üye
Şöyle izah edelim ben bu forum ile ilgili şu an bu konuyu düşünüyorum sende bu konu hakkında düşünüyorsun yani bana bir soru sordun cevap bekliyorsun beyin dalgaları ve varlıklar adres şaşırmaz düşünmüş olmak o kanalı ikimiz arasında açar durum bu kardeşim işyönlendirmeye bakar durum bu mesala bir kitap elime geçti çok eski peygamber efendimize bazı cinler saldırmaya kalkmış elinde ateş topu olan bir tanesi varmış efendimz hazretlerinin yüzünü yakmak için o an Yaratan melek gönderip bu dua yı oku demiş okuduğu anda o cinin elindeki ateş sönmüş dua yı yazmıyorum ben bunu okurken hemen rütbeli bir gayrimüslüm kitabın üzerine geldi onu gördüm genelde ışık olarak gelirler biliyorsun anlatmaya çalıştım anladın umarım

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Çok teşekkürler La-edri ve Cem. Şaşırtıcı gerçekten rütbeli bir gayrimüslüm.. Sanırım sen bu konularla oldukça yakından ilgileniyorsun Cem, bir şeyi merak ettim ama gerçekten bir şeyi merak ettiğim için soruyorum hiç bir cini gerçek görüntüsüyle gördün mü? Gördüysen neye benzediğini yazabilir misin çok merak ediyorum. Bu konuda bilgiliysen lütfen bu merakımı giderebilir misin teşekkürler.

Cem

Kayıtlı Üye
Evet gördüm norma insan gibi farkı yok ama rüyamda gerçekte değil ama uyanıklık halinde rütbesine göre siyah parlament mavisi kırmızı ve fotoğraf makinasının flaş patlamış gibi olduğunu düşün büyüklük bir zeytin tanesini geçmez ama rütbelileri parlement dediğim 2 avuç büyüklüğünde olarak görünüyor

Tak

Banlı Kullanıcı
Cem kardeşim peki siz bu görme yetisini nasıl kazandınız ? Bİde bir ara zikir yüzüğü müydü neydi tam olarak hatırlamıyorum ama buna benzer bir konu açmıştınız bu konudada ilgili bilgi verebilirmisiniz.

kuheylan

Kayıtlı Üye
bence cin ile evlilik imkansız birinin özü toprak birinin ki ateş olmaazzzzz

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Ben olabilir diyorum lakin Hz.Adem Hz.Havva ile evlenmişse ben de bir dişi ile evlenmeyi tercih ederim...