nohutla aşk duası

delena

Banlı Kullanıcı
Kırkbir tane nohudun her birinin üstüne bir İhlas duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adı tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Her şeyi terk ederek koşa koşa geldiği söylenir.

Nohutları bir kesede saklıyorsunuz daha sonra. Kişiyle soğuma hissettiğinizde tekrardan nohutları kaynatıyorsunuz.

alıntıdır...

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
merhaba , nohutları kaba koyduğumuzda içine suda koyacakmıyız. Yoksa kuru nohutu tavaya koyup ateşemi koyacağız. Ben birkere uzun yıllar önce susuz denemiştim. Nohutlar kavruldu yandı :)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Ben bu uygulamanın kara nohutla yapıldığını duymuştum.Okunan sure de ihlas değildi diye hatırlıyorum.

serfiraz

Kayıtlı Üye
nohutu pişirmek epey zaman alır amaa:Dnormalde pişirene kadar canım çıkıyo

La-edri

Kayıtlı Üye
Belki mercimektir.. Ask olunca mercimegi firina verdik sözüde burdan türemistir belki :)

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Bu konuyla ilgili bir yorum okumuştum ve gerçekten okurken çok güldüm. kafası karışan bir arkadaşın yorumundan alıntıdır . Hep stres olmasın birazda gülelim

pinkblue dan Alıntıdır.

peki.. zararsız ve en etkili şekilde gideni nasıl dondurucez...... OOOFF....başım agrıdı.. tum forumu okudum.. sevgı ask muhabbet.. dondurmeyle ılgılı.. tam bunu uygulayım dıorm.. bakıorm yok zarar gorursunuz.. soyle olur boyle olur... once metod verılıyor..ardından da zararları var baska sonuclar olabılır.. zarar gorebılırsınız denılmıs.... ee naapıcaz o zaman... vazmıgecelım naapalım.... oturup sadece sunu mu yapmak en zararsız ve saglam yol.. bılıncaltını temızle.. olumla korkuları yoket.... ırade ıstıkrar ve ımajınasyonunla karsı tarafın uzerınde etkını yap ve dondur kendıne.... majimiz imajinasyon mu olsun....... bu yeterlı olur mu.. nohutu karabiberi civi yi bi kenara bıraksak.. imajinasyonla yogun konsantasyonla bunu basarabilirmiyiz.... azametsiz duasız....
S.O.S

:)

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Nohut bildiğimiz nohut değilmi kara rengini görmedim hiç. Pişmeden önceki rengi
:) ten rengi değilmidir siyahın dan haberim yok . La-edri sen ne diyorsun bu konuda :)

Birde nohutları koyduk . söyledik ama ne kadar başında duracağız. pişmesi zaten çok uzun sürer . Belli bir süre sonra başından ayrılabilirmiyiz ocakta pişerken

origanum

Yönetici
Benim anlamadığım pişmiş nohut keseye konup saklanırsa nasıl çürümeden kalır. Buzdolabında bile bir süreden sonra bozulacaktır ki eskiden buzdolabı da yoktu.

La-edri

Kayıtlı Üye
Nohut bildiğimiz nohut değilmi kara rengini görmedim hiç. Pişmeden önceki rengi
:) ten rengi değilmidir siyahın dan haberim yok . La-edri sen ne diyorsun bu konuda :)

Birde nohutları koyduk . söyledik ama ne kadar başında duracağız. pişmesi zaten çok uzun sürer . Belli bir süre sonra başından ayrılabilirmiyiz ocakta pişerken

Ne diyeyim degerli arkadasim :)

Anadolu'da nohutu zate bitgi halinde atese atarlar o süper bir tat alir. bilmiyorumki neddir o uygulamanin adi.. Olsada yesek :D

delena

Banlı Kullanıcı
merhaba , nohutları kaba koyduğumuzda içine suda koyacakmıyız. Yoksa kuru nohutu tavaya koyup ateşemi koyacağız. Ben birkere uzun yıllar önce susuz denemiştim. Nohutlar kavruldu yandı :)

tam olarak bir bilgim yok ama sanırım içine suda koyulacak :)

delena

Banlı Kullanıcı
Ben bu uygulamanın kara nohutla yapıldığını duymuştum.Okunan sure de ihlas değildi diye hatırlıyorum.

arkadaslar sonucta bu benim kendi yöntemim değil. Ben sitede gördüm ve belki yararı olur diye paylasmak istedim. :)

rapunzel_8

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle forumdaki ilk mesajım. :) yararlı bilgiler için herkese teşekkürler
benim sorum şu ki bu dua büyüye girermi girmezmi?

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
denedim olmadı bişey iyi pişiremedim galiba nohutları

convivial

Kayıtlı Üye
Nohuıtların tava benzeri bir kapta içine hiç bir ilave yapılmadan (Susuz ve yağsız) ateş üzerinde kararana kadar kavrulması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Sonrada pişen nohutlar bir bez içinde muhafaza ediliyor. Suyla falan haşlanmadığı için bozulması da söz konusu olmuyor

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Nohut
Kırkbir tane nohudun her birinin üstüne bir İhlas duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adı tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Her şeyi terk ederek koşa koşa geldiği söylenir

Denedim çok olumlu etkiler aldım geçici bir uygulamadır ara sıra yapılmasında fayda vardır.

origanum

Yönetici
Lütfen bu yazınızı nohutla yapılan büyü başlığının altına yeniden yazın. Forumda olan konular için ayrı başlık açmayın.

hazaleylul

Kayıtlı Üye
bir şey sormak istiyorum nohutları yandıktan sonra saklamamız gerekiyor mu ?yoksa atalım mı ?

origanum

Yönetici
Arkadaşlar öncelikle forumdaki ilk mesajım. :) yararlı bilgiler için herkese teşekkürler
benim sorum şu ki bu dua büyüye girermi girmezmi?

Bu bir dua değil aslında. Büyü. Adına bakmayın dua olduğuna bazıları içini ferahlatmak için bazı uygulamalara dua diyor.