Şifacılık İnisiyasyonu 3. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çalışma boyunca çok üşüdüm, hala da çok üşüyorum. Vücudumda seğirmeler ve yoğun bir enerji akışı oldu. Huzurlu bir çalışmaydı, şu anda kendimi çok hafif ve iyi hissediyorum. Sadece çok üşüyorum :)

Teşekkürler Urum, emeğine sağlık...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çalışmanın en başında sol elim alev alev yandı sanki elim ateşe aşina, ondan bir parçaymış gibi. Çok tuhaf bir histi, anlatması zor. Sonrasında normale döndü ve ellerimde, kollarımda baskı oluştu. Hatta sızlatacak kadar çoktu. Ellerim sanki benim değil, kocaman ve şişmişlerdi. Uzunca bir süre bedenimi yatağın hemen üstünde havada gibi hissettim. Çalışmanın sonlarına doğru, sağ elimin ayasında uzunca bir süre sızlama oldu. Sanki her defasında demir bir parçayı elime batırıyorlardı. Sağ elimin üstünde de aynı şey oldu. Kocaman bir iğneyi damarıma sokmuşlar gibi. Ve tabiki çok üşüdüm.. :)

Teşekkürler Urum, emeğine, enerjine, yüreğine sağlık..

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim de çok üşüdüğüm bir çalışmaydı özellikle ellerim dondu.Çalışmanın başında tepe çakramda baskı hissettim sonra bu his kayboldu.İğne batmaları ve seğirmeler yaşadım.Kopuk geçen bir sürenin ardından kendime geldim sanki herşey daha netti.Donmuş ve kulağımda hafif bir ağrı ile kalktım.
Emeğine sağlık Urum :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kendimi çok hafif, sanki bedenimden her an çıkacakmışım gibi hissettim. Yine üşüdüm,ara ara ürpermeler oldu.
Ancak en tuhafı, bir ara burnumun dibinde hoh hoh diye, sanki küçük bir çocuk iki defa nefes üfledi sandım. O kadar yakındı ki,görüntü ve seste çok gerçekçiydi.
Teşekkürler Urum,emeğine,enerjine sağlık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...