Telekineziye açılma(kendi yontemim)

mega_boy

Kayıtlı Üye
Telekineziye açılma(kendi yontemim)

Merhabalar arkadaşlar ben bu yöntemle psı whell'de bayağı bir gelişme kaydettim.

Gerekenler;

Sadece 1 kez psı whell'i diğer teknikle çevirmiş olmak.

2 adet el

1 adet mıklatıs.

---------
Şimdi hepimizin bildiği gibi telekinezi manyetizm ile olur. İnsan vücudundaki elektrik oranı belirli metodlarla arttırılsa(şimdiki anlatacağım+çakralar+meditasyon) psı whell-kaşık bükme gibi şeylere yardımcı olacaktır.

Medotlara geçelim.

Bir tatil günü

Her 20 dakikada bir ellerinizi birbirlerine 300-500 defa sürtün veya sürtebildiğiniz kadar.

Her sürttükten sonra ellerinize, parmak aralarına yani ellerinizin her ama her yerine mıknatısı sürüyorsunuz.

Bunu 1 gun boyunca yapın.

-----------

2. Gün

Kendinize bir totem belirleyin.(benim totemim http://img.cimri.com/pictures/wm/300...58_300-300.jpg )

Daha sonra mıknatısı 2. gün elinizden düşürmeyin. Ellerinize, toteminize sürtün. Akşamına direk psı whell başına oturun gelişmeyi göreceksiniz.

Ben sadece yarım gün uyguladım ve gerçekten çok yararını gördüm. Ama siz bunu anlattığım gibi yapın!

Saygılarımla Mega

impasse

Kayıtlı Üye
İş
İşe almıyorlar
Bilgilerin için teşekkür ederim mega_boy, daha yeni başlayacağım için bu uygun mu yoksa belirli bir seviyede mi olmak lazım.. Bir de totemini çok merak ettim ama resim açılmıyor, rica etsem buraya koyma şansınız var mı? Teşekkürler.

mega_boy

Kayıtlı Üye
4393.jpg

Benim totemim bu

mikaelchan

Kayıtlı Üye
İş
Fizik
Avuç içlerimde bir his beliriyor; uzaklaştırdığımda çekiliyormuş gibi, yakınlaştırdığımda ise itiliyormuş gibi ne olduğunu tam olarak bilmiyorum araştırırken bu yazıya denk geldim ve sormak istedim. Ne olabilir? Bu konu hakkında bilgin var çünkü...