Evlenmek için vefk

seras_victor

Kayıtlı Üye
Erkek arkadaşımla güzel bir ilişkim var fakat bazı nedenlerden dolayı ailesinin yanına dönmek zorunda kaldı ayrı şehirlerdeyiz şuan 2 aydır onu göremiyorum ve buna dayanamadığım için evlenmek istiyorum fakat bunu onun istemesini istiyorum bu nedenle vefk konusunda tecrübeli birilerinin yardımına ihtiyacım var internet üzerinde genelde para istiyorlar ben ise güvenemediğim için önce vefk istiyorum sonra gerçekleşirse eğer zaten istedikleri miktarın fazlasını veririm lütfen bu konuda yardım edin bana.(özeldende mesaj atabilirsiniz)

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bence bu konularda vefk kullanmamak lazım. Çünkü karşılıklı sevgi gerekiyor. Bu konularda vefk kullanırsanız, sevgi zorlanmış oluyor... Yani bu işlerin vefk ile halledilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Yorum size kalmış...

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili Seras ben derim ki ,nasıl buraya açıkça yazmışsan duygularını,aynen öyle sevdiğin kişiye de açıkla.Ondan ayrı kalamadığını ,onun için de kendisiyle evlenmek istediğini söyle.Bu seni küçültmez ki.Tam tersine sevginin derecesini gösterir.De ki açıldın ve istemedi,Allahtan en uygun zamanı ve kişiyi dile.Bu konuda ALlah ''Bakara suresi 45. ayette "Sabır ve namaz ile Allah'tan yardım isteyin" Sen gayret et,Allah verecektir ..Sevgiyle kal...

Müntehabb

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katılıyorum.. Sen duygularını söyledikten sonra onda da aynı duygu varsa zaten sana teklifte bulunacaktır.. Allah'tan dualarını esirgeme.. O olsun diye değilde eğer o benim için hayırlıysa diye dua et..

Hakkında hayırlısının olması dileğiyle..
Selametle.