yağmur82

yağmur82

Kayıtlı Üye
Rüyamda işverenim ve onun arkadaşları ile biraradayız. Balık tutmaya gidiyoruz bisikletlerle. Bizim patron balık tutmak için balık kullanıyor. Balıklar bir kapta yüzüyor, onun balıkları. Bir kuş gelip bir tanesini kapıp gidiyor. Ben ve kardeşim olta ile uğraşıyoruz ama biz göl gibi bir yerdeyiz ayrıca. Patron temiz tarafta tutuyor, bizim olduğumuz yerde suyun yüzeyi otlu falan pis gibi görünüyor. Ben tutamadım.

Bu rüyanın anlamı nedir acaba? Yapmayı düşündüğüm bir iş var, sanırım bununla ilgili bir mesaj içeriyor gibi geldi bana ama yorum yapabilenler daha iyi bilir tabi.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Başlamak istediğiniz işte bir hayır olmadığı ve sonucun zarar olacağı işaret ediliyor. Size fayda sağlamayacağı gibi, size bağlı birine de haksızlık yapmış olacak, fakat sonradan bundan pişmanlık duyacaksınız.

Şu an beklemeli, sabırlı olmalısınız. Her hangi bir atılım için erken olduğu görülüyor. Fakat ileride, şu an düşündüğünüzden çok daha büyük bir iş fırsatıyla karşılaşacak, hiç ummadığınız insanlardan da destek göreceksiniz.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi.

rüyamda toprağın altından iki el çıkıp birleşiyormuş anlamı nedir acaba teşekkür ederim yorumların için

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın GUMUS rüyanızı yanlış klasöre yazmızşınız :))