yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

türkü gözlüm

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aranızda yeniyim, sıkıntıma çare aramak için dolaşırken sayfanızı buldum ve bir danışmak istedim. Benim bi sorunum var inşallah yardımcı olabilecek bilgiler bulurum, sorunum sevgilimin annesinin beni kabul etmemesi, benim yerime köylerinde bir akraba kızı var onu istiyor, biz sevgilimle birbirimize çok bağlıyız ancak benim yüzümden annesiyle sürekli tartışıyor ve evde huzursuzluk yaşıyor, birbirimizden kopamıyoruz da. Acaba benim o kadının beni kabul etmesi için yapabileceğim bir dua ya da bildiğiniz bir yöntem var mı ne yaparsam kabul ettiririm kendımı :(

levitasyon

Kayıtlı Üye
Hayal edeksin öyle bir hayal edeceksinki gerçek olduğuna inanıcaksın sevgilinle mutlu olduğunu ve annesininde seni kabul ettiğini hayal edeceksin hatta bu mutluluk tablosu karşısında şükredeceksin hen şeyin güzel olucağına inanıcaksın ayetel kürsüyü fısat buldukca okuyacaksın herşeyin güzel olucağına inanıcaksı.kendini üzmeyeceksin ALLHIN izniyle sorunlarından kurtulacaksın dua etmekte sabılı olucaksın

origanum

Yönetici
Arkadaslar aranızda yeniyim, sıkıntıma çare aramak için dolaşırken sayfanızı buldum ve bir danışmak istedim. Benim bi sorunum var inşallah yardımcı olabilecek bilgiler bulurum, sorunum sevgilimin annesinin beni kabul etmemesi, benim yerime köylerinde bir akraba kızı var onu istiyor, biz sevgilimle birbirimize çok bağlıyız ancak benim yüzümden annesiyle sürekli tartışıyor ve evde huzursuzluk yaşıyor, birbirimizden kopamıyoruz da. Acaba benim o kadının beni kabul etmesi için yapabileceğim bir dua ya da bildiğiniz bir yöntem var mı ne yaparsam kabul ettiririm kendımı :(

Sayın üyemiz, konuyu doğru yere açmamışsınız, sorularla ilgili kısma taşıdım, yazı yazma şekliniz korkunç, ilk okulu bitiremediğinizi düşünüyor insan okudukça. Eğer o Türkçeyi kötü kullanmayı marifet sayan gençlerden değilseniz tabi. Havas bölümünü tercih ettiğinize göre islami bir büyü istiyorsunuz demektir. Sorununuz için çözüm elbette var, ama sizin yapacağınız nitelikte değil. Büyü yapmasını bilmediğiniz veya bu yolda bir öğrenci olmadığınız açıkça belli. Eğer öyle biri olsa idiniz buradan bir yöntem sormanız gayet doğal olurdu tabi ama hiç bilmeyen birinin bilmediği işi yapmaya kalkması fiyasko olacaktır şüphesiz. İsteğinizin yapılabilmesi için kesenin ağzını açıp profesyonel birisine gitmeniz gerekecek. Hayatınız için bu denli önem verdiğiniz bir konu ise işlerin yanlış ve acemice uygulamalar yaparak sarpa sarmasını ve hayatınızın kararmasını istemezsiniz değil mi?
Eğer büyü istemem, çekinirim derseniz burası bir büyü sitesi, yanlış gelmişsinizdir. İçten bir dua etmek sizin bileceğiniz iş, bunun için hiç kimseye sormaya ihtiyacınız yok, Allahla sizin aranızda olan birşey, içinizden istersiniz kendi düşünceniz ve sözlerinizle, ya da içinizden gelen duayı okursunuz, kabul edip etmemek ona kalmış, sabırla bekleyip takdirine razı olmak da size. Ancak sitemizde bulunan belirli duaların belirli zamanlarda belirli adetlerde okunması ile yapılan büyüleri kullanmak isterseniz gene de bir başkasına yaptırmanızı tavsiye ederim çünkü bunların gerektirdiği enerji seviyesine ulaşmadan okursanız aynı etkiyi sağlayamazsınız, bir de o okumaların yapılabilmesi için yaşam stili de normalden farklı olmalıdır. Tabi ki insanın kendi okuması başkadır, ancak usulünce okuyamazsanız işiniz hem olmaz hem de ters tepebilir, riski göze alabilir misiniz bir düşünün. Bunun dışında büyü olmayan uygulamalar da mevcut sitemizde. Ama yapabilmek için küçük bir alt yapıya sahip olmak gerekir. Çekim yasası nedir bir okuyun ve uygulamaya çalışın. Niyetin gücünü keşfedin.
Başarılar diliyorum.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Acaba benim o kadının beni kabul etmesi için yapabileceğim bir dua

Sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanın annesine 'o kadın' diye hitap etmemeye başlarsanız sorunun %90'ını halletmiş olursunuz bence. Çok saygısız bir hitap şekli çünkü. Ve hiç bir anne bu şekilde bir hitabı haketmiyor ki sevgilim dediğiniz kişinin annesi asla haketmiyor.

darksense

Kayıtlı Üye
Bu tür olayların yada durumların gelişmesinde hiç kimse tek taraflı haklı yada haksız değildir.

İğnenin diğer tarafini birazda olsa kendimize dokundurmak lazım, sevdiğiniz kişinin annesi sizi neden istemiyor bunu kendinize bir sorun, sorun diyecem ama siz birbirinizi sevmenizin annesi tarafından kabul edilebilecek ölçüde kriterler olduğunu düşünüyorsunuzdur.

Anneler bilir herşeyin iyisini kıyamazlar yavrularına kaç yaşında olurlarsa olsunlar, sizde hoşlanmadığı bir durum var belliki. Ayrıca sevdiğiniz kişi sizden vazgeçemeyecek kadar çok seviyor ise, annesinin başka birini isteyip istememesinin önemi yoktur.

Kolay gele.
Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...