Yardım edebileceğiniz umuduyla...

dewil17

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar size bir olaylar dizisi anlatacağım ve sizin yorumunuzu isteyeceğim. Benim çok yakın arkadaşım(aynı zamanda sevdiğim kız) etrafında birşeyler olduğunu zannediyor sürekli durmadan. Başlarda acaba sadece korkudan mı kaynaklanıyor diye düşünmüştüm ama aynı şeylerin kardeşine de olduğunu kardeşinin ağzından dinledim.(Kardeşi korkmuyor, en azından ablası kadar.) Sanırım arada ki bazı perdelerin kalkması veya zayıflaması söz konusu. Bilmek istediğim eğer kötü bir durum olduğunda(ki olmasını asla istemem) ona nasıl bir faydam olabilir. Bu konularda biraz bilgim var. Babam din görevlisi(cami imamı). Benim açımdan soracak olursanız benim açımdan perdeler kapalı sanırım. Bırakın görmeyi, hissetmeyi bile pek başardığım söylenemez. Arkadaşım çok zor durumda. Muskası olmadan zor duruyor. Ve son bir soru(bu soruyu adminlere soruyorum.): İnsanlarla bedensizler arasında boyut kapıları(perdeler) olduğunu biliyorum. Eğer kötü birşey olura(ki tekrarlıyorum umarım olmaz inşAllah) onun açtığı kapıdan gidebilir miyim? Ona bir zarar gelmesini istemiyorum.

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Babanıza danışsanız bu konuyu?Din görevlisi olduğu için yardımcı olup fikir verme ihtimali çok yüksek..Bu olay sizin kız arkadaşınızı çok yorar bence.Allah isteseydi zaten bizim perdelerimizi kapamazdı..O yuzden işin ehili kişilerden yardım istemelisiniz..Belki varlıklar musallat olmuştur..Belkiden ziyade yüksek ihtimal öyle..O yuzden babanıza danışın,olmadı zaten burda ki bu konuların ustası olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

dewil17

Kayıtlı Üye
Babam bu konuları araştırmamı istemiyor. Akıl sağlığımı bozabileceğini düşünüyor. Zaten işin ehli birinden yardım almak için yazdım bunu. İlk önce tüm bu sitedeki bu konular hakkında üm yazılanları okudum. Zaten babamın kitaplarından da bu konular üzerine çok şey okumştum. Geçen yıl bu konuları araştırmayı bırakmıştım aslında. Çünkü nefsime engel olamamaya başlamıştım. Yani yapılmaması gereken şeleri yapacağımdan korkmuştum. Ama sanırım sadece bu olay için devam etmek zorunda hissediyorum kendimi. Kız arkadaşımda istemiyor herhangi birşey yapmamı. Onlarla başa çıkamayacağımdan korkuyor. Bana soracak olursanız sanırım başa çıkabilecek duruma gelmedim ama bunu onun için yapabilirim.

auk__12

Kayıtlı Üye
Bu tarz varlıklar insanı zayıf anlarında yakalar,eğer korkarsa daha çok korkuturlar,kendini Allaha yaslasın,o bütün varlıklara can verdi,bahsedilen varlıkların şerrinden Allaha sığındığını sürekli kendine tekrar etsin,Devamlı ayetel kürsi ve nas felak okusun,acaba evleriyle ilgili bir sıkıntı olabilirmi diye düşündüm,aynı şeyleri kardeşi de yaşıyor evleri yeterince temiz mi? Eğer evle ilgili değil kalıtımsal birşeyse-ki böyle bir durum söz konusu olabilir mi bilmiyorum ama- yine korkularını yenmeleri için sürekli içlerinden Allah'a güvendiklerini tekrarlasınlar,ben böyle yapıyorum,inşallah faydası olur.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhaba arkadaşım ben bunları yzdığımda halen devam ediyormu olaylar bilemiyorum.Yazdıklarından çıkardığım sonuç arkadaşınızın kızkardeşinde yanlış giden bir şeylerin olduğudur.bu yaşananların onunla bağlantılı olabileceği kanaatindeyim ben.