Tarot Kartlarıyla Büyü

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba.

Altı sene önce Tarot ile ilgilenmeye başladım. Daha doğrusu baktırdığım bir fal üzerine bir şey beni dürttü ya da hatırlamıyorum bir şey hissettim ve bir deste edindim, fal bakmaya başladım. Açıkçası başladığımdan bu yana öyle her şeyini araştırmış değildim tarotun, kartların içime doğanları açıklamamda sadece yol gösterici olduklarını düşündüğümden üzerinde durmamıştım.

Burada yeniyim ve her şey hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum, ama üye olduğumdan bu yana ilk kez tarotla ilgili bölüme girdim ve "Tarota Nasıl Bakılır Tarotla Nasıl Büyü Yapılır?" bölümünü görünce merak ettim ve okudum. Yalnız tam olarak nasıl olduğunu hala anlayabilmiş değilim. Sanırım "tehlikeliler" sınıfına giriyor ve bu nedenle net bir bilgi vermiyorsunuz.

Yalnız bir deneyimimi paylaşmak istiyorum, aslında deneyimlerimden birini. Bir seneyi biraz aşan bir süre önce gerçekten sevdiğim biri vardı. Tam her şey harika derken kendi adıma başka birini bana tercih etti. Biliyorum çocukça ama inanılmaz öfkelenmiştim ve tabii ki kartlarımla geçirdiğim geceler arttı, neden diye sormaktan kendimi alamıyor ve o kadar yoğun bir öfkeyle cevap da alamıyordum. Sürekli olarak "benim yerimde olanın yerinden edilmesini" düşünüp duruyordum. Bir gece tam olarak nasıl olduğunu hiç hatırlamıyorum çünkü bazen gerçekten fena halde odaklanıyorum, bir tarih yazdım ve not düştüm: Bu tarihte ayrılacaklar.

Aradan zaman geçti, her insanda olduğu gibi benim de acım dindi (ama tabii ki onun beni bu duruma getirmesini unutmadım) ve bir gün notlarımı karıştırırken yazdığım tarihi buldum. Tahmini günün gelmesine bir hafta kalmıştı.

Üç gün sonra öğrendim ki ayrılmışlar hem de bir başka kız yüzünden. (Şimdi diyeceksiniz o oğlanda hayır yokmuş :) ) Yazdığım tarih sadece birkaç gün şaştı.

Kartlarla nasıl büyü yapıldığını bilmiyorum. Bilmeden bir çeşit büyü yapmış olabilir miyim? Öfke anlarımda gerçekten kontrolsüz bir enerji gönderdiğimi kendime uzunca bir süre önce kanıtladım ve bunun da öyle bir enerji olduğunu düşünmüştüm fakat tarot kartlarıyla büyü yapılabildiğini duyunca düşüncelerim değişti.

Aydınlatırsanız sevinirim.

Kimsenin bilgisi yok mu bu konuda?

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ee olumsuz enerji evet olabilir ancak insanın evrene gönderdiği mesajların sadece kendisini ilgilendirdiği bir başkası üzerinde etkili olamayacağını da okumuştum. Sen insanları etkilemeyi başarmışsın ilginç bir yetenek.. Büyü değil bence insanlar üzerindeki etkileyici bir yetenek diyebiliriz sanırım.

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilemiyorum ama buradaki yazı dizisinde kartlarla büyü yapmanın mümkün olduğunu görünce "acaba? demeden edemedim.

Yetenek, belki de.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Tarotla ilgili çok fazla bilgim yok ancak bir ritüel ya da ne bileyim bir yöntemi olmadan nasıl büyü yapılabilir ki? Yalnızca kartları açarak büyü yapmak çok mantıklı gelmiyor öyle olsaydı büyü yapmak çok kolay olurdu..

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biraz anlatıyor burada, belli kartlarla yapıldığından bahsediyor kartları belli bitkilerle yapıştırmadan vs.den de bahsetmiş ama o kadar.

Tarot kartlarını tanıma, onlarla iletişim ve hisler tarotta çok önemlidir. Bir etkileşim olmuş olma olasılığı yüksek gibi geliyordu bana.

Ama hala büyü olayını merak ediyorum :)

Biraz anlatıyor burada, belli kartlarla yapıldığından bahsediyor kartları belli bitkilerle yapıştırmadan vs.den de bahsetmiş ama o kadar.

Tarot kartlarını tanıma, onlarla iletişim ve hisler tarotta çok önemlidir. Bir etkileşim olmuş olma olasılığı yüksek gibi geliyordu bana.

Ama hala büyü olayını merak ediyorum :)

patrick

Kayıtlı Üye
Tarot kartıyla yapılan büyüler için öncelikle gerçek bir desteye ihtiyacınız var. Yani bir kitapçıdan değilde kendinizin yaptığı olabilir veya eski eşyalar satan bir yerden aldığınız bir deste olmalıdır. Çünkü kırtasiye işi tarotlar birbirinin aynısıdır yani basma kalıp halbuki eski yerlerden zamanında yapılmış el işi tarotlar bulmak mümkün. Zaten eğer böyle birşeye rastlarsanız farkı hemen anlarsınız.
Bu arada eski sevgiliniz yeni çıktığı insanla olan ayrılık tarihini yazdığınızı söylemişsiniz. Evet bu gerçekten mümkün hatta büyü mü? diye sormuşsunuz. Evet benim görüşüme göre bir büyü. Ve büyünün en saf hali yani inanmak. Bütün büyük büyüler bile yapan kişiden yaptığı işe inanmasını ister.Sizden anlaşılan bundan bolca varmış yüksek derecede negatif yük ve birşeye çok fazla bağlanmak.

Osiris

Kayıtlı Üye
Tarot sembolleri majik anahtarlardır.Neden olmasın?Sizinde o enerjinizle herşey olur.

darkkanqel

Kayıtlı Üye
Tarot kartıyla yapılan büyüler için öncelikle gerçek bir desteye ihtiyacınız var. Yani bir kitapçıdan değilde kendinizin yaptığı olabilir veya eski eşyalar satan bir yerden aldığınız bir deste olmalıdır. Çünkü kırtasiye işi tarotlar birbirinin aynısıdır yani basma kalıp halbuki eski yerlerden zamanında yapılmış el işi tarotlar bulmak mümkün. Zaten eğer böyle birşeye rastlarsanız farkı hemen anlarsınız.
Bu arada eski sevgiliniz yeni çıktığı insanla olan ayrılık tarihini yazdığınızı söylemişsiniz. Evet bu gerçekten mümkün hatta büyü mü? diye sormuşsunuz. Evet benim görüşüme göre bir büyü. Ve büyünün en saf hali yani inanmak. Bütün büyük büyüler bile yapan kişiden yaptığı işe inanmasını ister.Sizden anlaşılan bundan bolca varmış yüksek derecede negatif yük ve birşeye çok fazla bağlanmak.

eski eşya satan bir dükkandan tarot kartı bulmayı önermişsiniz daha önce başkasının baktığı desteyle bakamnın zararlı olduğunu duydum bir çok kaynaktan bi sorun oluşturmazmı sizce?

Osiris

Kayıtlı Üye
eski eşya satan bir dükkandan tarot kartı bulmayı önermişsiniz daha önce başkasının baktığı desteyle bakamnın zararlı olduğunu duydum bir çok kaynaktan bi sorun oluşturmazmı sizce?

Arındırıp,kutsarsanız sorun olmaz.

perilous

Kayıtlı Üye
bu konuya ulaştım ve sormak istediğim şey gerçekten kendi tarotumuzu kendimiz çizebilir miyiz? Ben henüz tarot falına bakmadım. Hiç te bilmem bakmayı ama beni müthiş bir merak sardı tarot konusunda. Tarot kartı almak istemiyorum. Kendim çizebilir miyim?

ekirek24

Kayıtlı Üye
tarot bakmadım ama bunu çok duydum başkasının tarot kartıyla bakılmaz felaket getirir yeni almak daha doğru enerji geçmeyen kağıt önemli bende tarot büyüsü yapmak istiyorum ama yeterli bilgim yok nasıl oluyor bilen uygulayan varmı?

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Merhaba okurmusun bilmiyorum ama seninki büyü değil sadece o anki öfkenle yazdiğin tarih negatif enerjinle yerini bulmuş.