dualarınıza ihtiyacım var

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili arkadaşlar son 5 aydır inanın çok zor günler yaşıyorum.sitede bulunan herkesin samimiyetine güvendiğimden bu gece sizlerden bir ricam var.saat tam 12 de bu gece benim için birer dua okumanızı rica ediyorum.inanın buna çok ihtiyacım var.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Tabii ki seve seve..Daha güzel bir şey istenemezdi heralde.Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle..

raksvale

Kayıtlı Üye
siizin için Ayetel kürs-i okudum inşallah duanız kabul olup muradınıza erersiniz .Yüce Allah hepimizin dualarını kabul etsin .

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Allah hepinizden razı olsun.çok minnettar kaldım

mercan82

Kayıtlı Üye
Arkadaşım msj ını daha yeni gördüm.Saatini kaçırmış olabilirim ama senin için dua ettim.Allah kabul eder İnşallah

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben de mesajını şimdi gördüm Sevgili Matahari.Allah'ım herşeyin en hayırlısını en güzelini sunsun sana ve cümle inanmışlara..Dilerim en tez zamanda selamete çıkarsın ..

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Bu yazını görmeden dün sıkıntını hissetmiştim. Şimdi yazını göünce içim burkuldu. Bu gece senin dua edeceğim ve iki, iki buçuk aya kadar sorunun çözülecek. Böyle hissediyorum ve umarım hissimde yanılmam.

özözöz

Kayıtlı Üye
Mesajı yeni gördüm fakat bu gece senin için dua edeceğim umarım dermanın en kısa zamanda vücut bulur. Allah yardımcın olsun.