salemesed

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu rüyayı ben görmedim.En yakın arkadasım görmüş. Rüyası benim evimde geçtiği için merak ettim anlamını. Yorumlarsanız sevinirim.

Arkadasım rüyasında benim evimde oluyormuş. Annem, babam falan varmış. Ama annemle babam yaşlıymış (halbuki yaşlı değiller ama rüyada yaşlı oluyorlar). Evimizin ortasında büyük bir kafes varmış. Kafesin içinde de beyaz fare varmış. Sonra o minicik fare kanatlarını açınca kocaman oluyormuş ve uçuyormuş. Arkadasıma saldırıyormuş. Arkadasım da kurtulmaya calısıyormuş.

La-edri

Kayıtlı Üye
Arkadasinizin ruyasi oldugu icin cevab gelmemis olabilir, birde belirli bir mesaj ve paylasim lazim galiba, o da sebeb olabilir...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkadaşınız;

İstenmeyen bir skandalla karşı karşıya kalabilir. Bu bir mal veya ev satın almak veya bir sözleşme kanalıyla da gerçekleşebilir. Resmi mercilere taşınabilecek bir anlaşmazlık nedeniyle sıkıntı yaşayıp, üzülebilir. Mal veya para kaybı gündeme gelebilir ki, dikkatli olmasında fayda var.

Ayrıca içi de dışı da çirkin bir bayan nedeniyle sorun yaşayabilir. Bir yakını erkek evlatlarının sebep olacağı bir sorun nedeniyle üzüntü yaşayıp arkadaşınıza dert yanabilir.

Kendisinin rakip ve düşmanı fazla. Kendisini her yönden sıkıştırmak istemekteler. Çevresinde dost düşman ayrımı hususunda dikkatli olmasında yarar var.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
39
Görüntüleme
3K
Cevaplar
2
Görüntüleme
735