bu bir astral seyahat başlangıcımıdır

kapliyagos

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese selamlar.....

arkadaşlar yakın zamanda başımdan geçen olay aynen şöyle:

her gece ayetel-kürsi yi 7 kere okuyup öyle yatardım. o gece aşırı yorgun olduğumdan okumayı unutmuşum uyuyakalmışım. gece yarısı gözlerimin aniden açıldığını hissettim. ama hareket edemiyordum. önce tavanı gördüm tavana yaklaşık yarım metre vardı ve havadaydım. sonra ileri doğru baktığımda yorganın dümdüz biçimde (muntazam düzlükte) olduğunu farkettim sadece ayaklarımın olduğu kısımda ayaklarımdan dolayı çıkıntı vardı. ben bunları görünce büyük bir korkuyla ayet el kürsi yi okumaya çalışıyorum ama korkudan kekemeliyorum o sırada ben okurken yavaş yavaş yatağa indim. duayı bitiremeden uyumuşum. ikinci seferde yine gözlerim aniden açıldı bu sefer odanın yarısına kadar havada olduğumu gördüm ve yine okumaya başladım kekeleyerek. tekrar indim yine duayı bitirememiştim uyuyakaldığımdan. üçüncü seferde yine aynı şeyler bu sefer yataktan yarım metre kadar havadaydım ve duayı okuyup bitirdim. birdaha olmadı aynı şey

ben bunun cinler tarafından kaçırılma olduğunu düşünüyordum taki bu astral seyahat konusunu öğrenene kadar şimdi ikilemdeyim yardımcı olurmusunuz?

sevgiyle kalın.......

_evr_

Banlı Kullanıcı
Şöyle bir şey var astral seyahatte korktuğunuz an bedeninize dönersiniz.Ama sizde öyle olmamış.Bunun için net bir yorum getiremeyeceğim..

La-edri

Kayıtlı Üye
Cinlerle kesinlikle alakasi yok, uyku halinde zaten ruhun "cikar" .
Sizin yapmis oldugunuz sey maneviyatiniz ile "cesedinizi "görmüsolmaniz..
Ayet el Kürsiyi okudugunuza göre Müslümansiniz..
Size Ayetler ile durumu izah etmeye calisayim, Allah uyudugumuzda ruhumuzu yanina aldigini bildiriyor..
Demekki insan uyudugunda ruhu bedeni terk ediyor.. Sizde bunu yasarken görmüssünüz.Banada oldu bir kac kere.Cinlerle alakasi yok.Ben Size olayi "kabaca" izah etmeye calistim.

syg..

kapliyagos

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim açıklamalarınız için. cinler tarafından kaçırılan ve birdaha dönemeyenler olduğunu duymuştum. açıkçası öyle zannettim. sonra astral seyahatle ilgili burada bilgi edindim biraz astral seyahatle alakalı olabilir dedim.. elhamdülillah müslümanım.

sevgiyle kalın.