laserjetx

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
Bugün gördüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum sizlere. Samimi bir arkadaşım var aynı zamnada ev arkadaşım. Rüyamda onunla beraber bir eğlence merkezine gidiyoruz. Dönme dolap falan var. Biz, su kayağı var ona binmek istiyoruz, biniyoruz. Adamların çalıştırmasını beklerken adamın biri çalıştırmak için bindiğimiz kayığa (küçük kayık) bir şey atıyor ve batıyor. Arkadaşım bana sesleniyor, bir şeyler diyor tam hatırlamıyorum. Ben yüzerek çıkıyorum o boğuluyor.

Ben olayı çözmeye çalışıyorum, şikayet edeceğim falan diyorum çalışanları. Onlar arkadaşıma yardım ediyorlar ilk yardım yapıyorlar ben birinden doktor numarası istiyorum. Doktora diyorum: "Hocam ben buraların yabancısıyım sizi tanımıyorum ama bana yardım edin, bende sağlık çalışanıyım, bu merkezi şikayet etmem lazım arkadaşımın boğulmasına sebep oldular." diyorum. Arkadaşıma bakıyorum, kurtuluyor. Ben de doktorla biraz daha sohbet edip rüyamda duşa giriyorum. Köpek falan gelmeye çalışıyor duşa. Beni izlemeye çalışan insanlar var duştayken. Duşu alıp çıkıyorum hemen oradan.

İlk defa bu kadar net hatırladığım bir rüyaydı. Sevgilerle. Yorumlarınızı bekliyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kazancınızın çoğalacağı büyük bir haberle sevineceğiniz işaret ediliyor. Bir seyahate çıkacak ve yeni yerler gezecek, yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Pişmanlıklarınızla ilgili geçmişe sünger çekecek, ileriye bakacaksınız.

Arkadaşınızın çevresinde onun işlerini kösteklemek isteyen kişiler var ve siz bu kişileri tespit edip, arkadaşınızı uyaracaksınız. Dikkatli olması sağlam adımlar atması gerekiyor. Ona iyi ve doğruyu anlatıp yanlışlarından döndürecek, huzura kavuşmasına yardım edeceksiniz.

Sizin de çevreniz fesat kimselerle dolu ancak size zarar verebilecek durumda değiller.

Birinden mesleki tavsiyeler alıp işinizde yükselmeniz veya yeni bir atılımda bulunmanız olası.

Sevgiler…