glsn19

glsn19

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu siteye girip inceleyince çok önceden görmüş olduğum ve beni etkisi altına alan bir rüyamı paylaşmak istedim :) Yorumlarsanız sevinirim. Rüyamda bir savaşın ortasındayım. Ne savaşı olduğunu dahi bilmiyorum fakat bütün sevdiğim insanlar orada. Ve ben yaralanıyorum. Sonra biri beni taşıyarak başka bir yere götürüyor. Ve bir kadına teslim ediyor. O sırada her şeyi unutuyorum. Ve anne dediğim, kardeşim dediğim insanlarla yemek yiyorum. Sonra bir markete giriyoruz, annem dediğim insan da yanımda. Bir şeyler alırken bir anda her şeyi hatırlamaya başlıyorum. Bu kısmı çok üzücüydü. Sanki herkesi kaybetmişim gibi bir duyguya kapıldım ve ağlamaya başladım. Annem dediğim insan ne olduğunu soruyor fakat ben cevap vermiyorum. Tek sorabildiğim şey o anda kaç yılında olduğumuzdu ve "Şaka mı yapıyorsun?" diyerek bir süre cevap vermek istemediler. Sonra markette çalışan görevli 2052 yılındayız tabiki de dedi. Ve hastalandığımı düşünerek beni sakinleştirmeye çalıştılar. O sırada uyandım. Uyandığımda hala ağlıyordum.