Yardımcı Olurmusunuz?

delena

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar başımdan geçen bir olayı, sizlere anlatmak istiyorum. Ben dün gece rüyamda okul için annemden harçlık istiyordum ve annem bana bir 20 tl. bir de 10 tl. veriyordu. Sabah okula gitmek için kalktığımda, masanın üzerinde bir 20 tl. bir de 10 tl. gördüm ama bana ait değildi yani başka bir şey için bırakılmıştı. Acaba bu duru görü mü yoksa sadece bir tesadüf mü yardımcı olur musunuz?

Konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Arkadaşım tıpkı sabah rüyanda bir yerde bir müzik çalarken, sonradan bunun aslında alarm olup, rüyana girdiğini fark ettiğin gibi.. Uyurken ya da bir şeye dalmışken, bir konuşmayı duymuş ve rüyana endekslemiş de olabilirsin.

delena

Banlı Kullanıcı
Olabilir tabi. Ama para benim odamda değil, salondaydı. Yani duymam pek olası değil.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Henüz uyumadığın sıralarda, salonda otururken veya mutfaktayken duymuş olabilirsin bir önceki yazdığım gibi. Bu da çok sık olur, bazen diline bir şarkı takılır nereden takıldı dediğinde az önce çalıyordu ya derler sen de hadi ya fark etmemiştim dersin.

delena

Banlı Kullanıcı
Belki de ama yine de dediğim gibi pek sanmıyorum duyduğumu. =D

descop

Kayıtlı Üye
İş
=) Duru görü çalışmaları yapın öyleyse, sorunuzun cevaplarını yaptığınız çalışmalardan alacağınıza eminim.

Voy

Kayıtlı Üye
Duymuş da olabilirsiniz beynimiz sandığımızdan iyi çalışır siz görmediğinizi duymadığınızı sanırsınız sadece.Mesela subliminal teknikler de buna yöneliktir.Duymasanızda algılamış olabilirsiniz.Hissel olarak yani bu da rüya olarak yansımıştır.Küçük bir haberci rüya da olabilir.Seçenek çok :).

delena

Banlı Kullanıcı
Önerileriniz için teşekkür ederim. Araştırmalar yapacağım. =)=)=)