Şifacılık İnisiyasyonu 2. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir çalışmaydı. Ellerimde ve kollarımda enerji çok yoğundu. Bacaklarım bir çok kereler seğirdi, hatta çalışmanın başındaki seğirme çok kuvvetliydi, beni ürküttü. Farklı şeyler gördüm şu anda net olarak yeşil taşlı bir yüzük hatırlıyorum. Güzel bir yüzüktü. Bir ara alnımda hafif bir baskı oldu. Hatırladıklarım bunlar.
Teşekkürler Urum, enerjine sağlık.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Kollarımdaki baskı inanılmazdı. En son artık omuzlarıma kadar çıktı, sanki biri bastırıyormuş gibi. Ellerim ısındı, karıncalandı ve iğne batması hissettim. Ve çalışma boyunca çok üşüdüm.

Teşekkürler Urum, emeğine enerjine sağlık..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Benimde genel çalışmalarda olduğu gibi ellerim ve ayaklarımda ağır bir baskı vardı.
Ellerimi hissetmiyordum,başkasının eli gibiydi.Bir ara parmaklarım açık mı kapalı mı diye oynattım.Sağ elimin yüzük parmak ucunda soğuk bir cama dokunmuşum gibi bir his oluştu.
Kulaklarım yine çok çınladı ve tıkandı, dayanamadım bir ara parmağımı kulağıma sokup tıkanıklığı açmaya çalıştım ama nafile kulak zarım patlayacak gibi oldu, belli bir süre sonra şiddeti azaldı.Sonrada nefes sesi duydum,acaba kendimin nefesi mi diye dikkat ettim ama değildi.
Çok teşekkürler Urum, emeğine, enerjine sağlık.
Sevgi ve ışıkla kal:)

berksu07

Kayıtlı Üye
Ellerimde aşırı ısınma, iğne batması gibi seğirmeler oldu. Kulaklarım çınladı sanki tıkanmıştı, sol kulağımda biraz sonra daha tiz şekilde çınlama oldu, iki kulağımda da farklı sesler vardı. Kollarımda ve üst bedenimde enerji akışını çok net hissettim. Bir ara alnımda ortadan sol tarafa birkaç kez kayan basınç oldu. Teşekkürler Urum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...