Zina Yapan Erkeği Bağlamak

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
Zina Yapan Erkeği Bağlamak

Zina eden bir erkeğin erkekliğini bağlamak istersen: Bir ip alıp, bu ipi sirke ve zaferana batır. Daha sonra bu ipe yetmişbeş (75) adet düğüm at. Her düğümü bağlarken şu isimleri bir defa oku.
Her düğümde bir defa okunacak isimler budur:

كَيْكَمُوشٍ 3 اَيُوشٍ 3 طَايْمُوشٍ 3 عَيْلَهُوشٍ 3 طَاشٍ 3 اَرْدُونِى 3 اَمْكَيَاخٍ 3 يَخْرُجُ مِنْ بَيْنَ الصُّلْبِ وَالتَّرَائِبِ عَقَدْتُ ذَكَرَكَ يَافُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ عَنْ سَائِرِ النِّسَاءَ كَافَّةَ

Keykemuşin 3 Eyuşin 3 Taymuşin 3 Aylehüşin 3 Taşin 3 Erdüni 3 Emkeyahin 3 yahrücü min beynes sulbi vet teraib. Akadtü zekereke Ya fülan ibni fülanete an sairin nisae kaffeh.

Ondan sonra bu ipi tabanı kurşundan olan bir şişenin içine koy. Şişenin ağzınıda Ud parçası ile kapat. Şişeyi bir suyun içerisine koy. Eğer bağladığın kişinin bağının hiç çözülmemesini istiyorsan bi ipi denize at.

Kaynak: Uuyunül hakayık

_evr_

Banlı Kullanıcı
Aklıma bir şey takıldı.Eğer kişi zina yapmamışsa, bu uygulama tutar mı?

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Keykemuşin 3 Eyuşin 3 Taymuşin 3 Aylehüşin 3 Taşin 3 Erdüni 3 Emkeyahin 3 yahrücü min beynes sulbi vet teraib. Akadtü zekereke Ya fülan ibni fülanete an sairin nisae kaffeh....bunu anlıyamadım ne oldugunu biliyormusun sevgili güneşinkızı.....Ne oldugunu bılmedıgınız denemedıgınız şeyleri lütfen yazmayın.

Denemeye kalkacak arkadaşlar lütfen dikkat edin..

Arkadaşlar saglam kaynak olmadan netten herşeyi kopyalayıp yapıştırmayın lütfen kendinizide yapacak olanlarıda riske atıyorsunuz. Herşey öyle basit degil ki el insaf yani.

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
Denemeye kalkacak arkadaşlar lütfen dikkar edin..

burada herkez paylaşım yapıyor ve çoguda denemıyor burası bır paylaşım platformu ve denemek zorundada değiliz bır konu ilgimizi çeker beğenırız ve paylaşırız tabikide insanlara illada uygulayın demıyoruz yapmak isteyen ve ilgilenenler modlarımızdan daha net bılgı alabilirler lütfen paylaşıma emege saygı duyalım

repece

Kayıtlı Üye
Kişiye özel hazırlanmış bir terkip gibi geldi bana.

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Benim bildiğim erkeklik kendinden başka bütün kadınlara bağlanır,ama bu illa zina için bağlanır diye ilk defa duydum açıkçası.Birde burada kimi bağlayacağımızı nerede belirtiyoruz? İsmi ,anne adını okumada göremedim.

vivalavida

Kayıtlı Üye
burada herkez paylaşım yapıyor ve çoguda denemıyor burası bır paylaşım platformu ve denemek zorundada değiliz bır konu ilgimizi çeker beğenırız ve paylaşırız tabikide insanlara illada uygulayın demıyoruz yapmak isteyen ve ilgilenenler modlarımızdan daha net bılgı alabilirler lütfen paylaşıma emege saygı duyalım
Lütfen, zannediyor musunuz ki bu uygulamaları yapanlar, yapmaya kalkanlar bu kadar bilinçli davranıyor? Samimi olun lütfen. Gerçekten bilinçli insanlar da var ama benim gözlemim, sormadan etmeden, balıklama atlayanların çoğunlukta olduğu yönünde. Sadece bu konu için değil genel konuşuyorum.

Burası ciddi bir yer, her beğendiğimizi kopyalayabilecek kadar rahat olunacak bir yer değil. Hele ki böyle bir uygulama için bir değil on kere düşünseniz azdır bence.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Yani kendi halinde evli olmayan bir insana yapılamaz ancak gerçekten kötülük yapıp insanların canını yakan, çirkin insanlara yapılması gerekir. Yaa bu konu hadımlaştırma konusuna döndüü.. Tecavüzcülere uygulanmalı bence :)

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
kopyala yapıştırın ne emegi olabilir lütfen asıl siz saygılı olun...onu bulup üreten insanlara emeklerine saygınız olsun...hiç birşey yaşamadan bilgi edinmeden herşeye balıklama atlıyorsunuz...el insaf..

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Kiş ve anne ismi nerde söyleniyor ve niyet ederken benden gayrılarına bağladım mı? deniliyor.
Ayrıca yapma konusunda bende birşey söyleyecem hakkedene yapılır.Bir söz vardır Babamın dediği benim anam ağlayana kadar onun anası ağlasın diye.