Tüm Adminler,Modlar,Koordinatörler Uzmanlık Alanlarını Yazabilirmi ?

Sennin

Kayıtlı Üye
Başlıktada belirttiğim gibi tüm yöneticiler,elit üyeler uzmanlık alanlarını yazsa,bizde herhangi bir sorun olduğunda uzmanına danışsak,diğer yöneticileri meşgul etmesek olmazmı ? Lütfen tüm yöneticilerimiz buraya uzmanlık alanlarını yazabilirlermi ?

origanum

Yönetici
Zaten her mod uzmanlık alanında görevlidir. Mesajlarınızı da konu ile ilgili bölüm moderatörlerine yazmanız gerekmektedir. Kendi alanı ile yakınlık gösterdiği halde bilgisi olmayanlar da ilgili moda zaten bildirim yapmakta, yönlendirmektedir.
Elit modlara ise bildirim yapmayın onlar görevlerinden ayrılmış eski modlardır sadece siz gibi birer üyedir, eğer isterlerse istedikleri zaman siteye giriş yapıp bilgileri okuyabilirler, isterlerse hiçbir zaman girmezler ki çoğu böyle, herhangi bir işlem yapmakla yükümlü değillerdir.

Sennin

Kayıtlı Üye
sitede konularda yazıyor biliyorum.ancak burada her mod admin fln uzmanlık alanını yazarlarsa üyeler daha çabuk adminlere ulaşabilirler.sizin uzmanlık alanlarınızla ilgili buraya yazdıklarınızdan yola çıkarak yeni bir konu açıcam her modun adminin uzmanlık alanlarını isimleriyle vericem.kısaca bi yardım sayfası gibi bişey olacak ve kullanıcılar konu hakkında direk uzmanından bilgi alacaklar.
elit üyelere gelince,onlarda eski modlar ve hepside şu anki modlar gibi bi konuda uzman.modları çok fazla meşgul etmemek adına eski modlarada ulaşıp onlardanda yardım alabilelim diye onlarınkinide istedim.
bide siz "Kendi alanı ile yakınlık gösterdiği halde bilgisi olmayanlar da ilgili moda zaten bildirim yapmakta, yönlendirmektedir." demişsiniz.benim amacım kullanıcıların modları bu kadar meşgul etmesini önlemek.ayrıca bu yönlendirmeler sırasında oluşan zaman kaybını önlemek.örnek olarak;şu an muhtemelen bi sorunu olan ya urumhamatayile,ya yuleye vs. mesaj atıyorlar.buda admin ve modları zor durumda bırakıyor,site ile ilgili diğer önemli işlerle uğraşamıyorlar.bu konuyu açmaktaki amacım bunlardı.umarım yazımda bi hata yapmamış ve yanlış bi üslup kullanmamışımdır.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Eğer üye sorununu doğru bölümde açmışsa, zaten öncelikle o bölümle ilgili moderatörler cevaplamakta.Aynı zamanda yetkili olmadığımız ancak bilgimiz dahilinde ki diğer konularda da yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Üyeler özel mesaj yerine, şikayetleriyle ilgili konu açtıklarında mutlaka cevap alacaktır.Sonuçta bütün modlar görüyor olacak.
Elit üyeler siteye girdiklerinde, eğer isterlerse zaten cevap yazarlar.
Siz merak etmeyin bizim için problem olmuyor.Asıl problem üyelerin imla hatalarını düzeltirken kaybettiğimiz zaman.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İyi niyetinizi anlıyorum. Fakat reklam yapar gibi bir konu olacak. Hadi o da önemli değil diyelim. Nasıl olsa bu konu top 20 den düşecek ve yine okunmayacak. Mabet yönetimi olarak biz kendi aramızda anlaşıyoruz bir aksilik çıkmıyor. Nasıl olsa işleyiş değişmeyecek. Forum kurallarının bile 100 kere hatırlatmak zorunda kalıyoruz sonuçta. Siz bizim için endişelenmeyin.

Sennin

Kayıtlı Üye
sizin için sorun yoksa konu kapanabilir.ben yardımcı olacağını düşündüğüm için açmıştım.ancak sizin için sorun olmadığına göre konu gereksiz :)