Sevgilinizin Geri Dönmesini İstiyorsanız...

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
Sevgilinizin Geri Dönmesini İstiyorsanız...
arkadaşlar s.a ...

çok derine inmek istemiyorum ama ben zamanında bunu yaptım.dönmesi imkansız derken inanın daha süre dolmadan, duayı bitirmeden sevgilim geri döndü... o yüzden size de yazmak istedim.

63 gün boyunca 63 günün her günü 21 tane fatiha okuyorsunuz. niyet çok önemli. ne olursa olsun her türlü isteğinize de okuyabilirsiniz. temiz ve güzel niyetle rabbim kabul eder inşallah. eğer bu dilek hakkınızda hayırlı değilse bir şekilde duayı okumayı unutuyorsunuz. ben denedim gördüm oldu çok şükür. Allah yardımcınız olsun

handetolga

Kayıtlı Üye
63 gün sabretmek çok zor ama :( Allah yardımcımız olsun.

zuhre

Kayıtlı Üye
guzel paylasım bende baslım o zaman:) gelısme olursa yazarım...benım durumda ımkansız otesı hatta

GANİ

Kayıtlı Üye
Yahu bu sevgili döndürme işine aklim hiç almiyor yahu allahtan bir haram için müracatta bulunuyor coğu farkinda değil yahu sevgili dediğin nedir manasi açik islam akdine göre nikah olmaksizin bir bayanla yan yana oturmak gülüşmek el ele tutuşmak daha açiği öpüşmek koklaşmak zevk yapmak hangi kitaba göre helaldir bazisi işte sevgilim geri geldi daha bitirmeden demiş yani allahtan biz nikahsiz gezmeye tozmaya oynamaya ve yukarda yazdiğim şeylere devam etmek için niyazda bulundum oda kabul etti diyenler var aklinizi başiniza almanizi tavsiye ederim nikah olmaksizin yukarda saydiğim şeylerin tamami haram dairesindedir bunun için kaçan sevgili veya kizan sevgiliyi geri getirmek için bunu yamak demek yarabbi biz harama devam edecez ne olur bizi tekrardan buluştur demektir evli olur eşine büyü yaparlar veya bir takim meseleler olur aile içi geri getirmek için olurda yahu nikah yok sizi birbirinize bağlayan bişey yokken bu allah ve rasulü katinda haram olan şey için nasil ayetler okunur kafam almiyor alan anlatsin

vorden

Kayıtlı Üye
zahmetli bisey degil aslında büyüde degil suana kadar gördügüm en aklıma yatan bu sevgili dönmesi icin güzelmiş

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Gittiyse zaten hayır gelmez o sevgiliden. Uğraşmayın indirin gitsin! :D
Neyse şakaydı bu..

Ben bu uygulamayı daha önce yapmıştım ama ufak bir hareketliliğin dışında herhangi bir sonuç alamadım. 63 gün boşa beklemiş oldum. Ama umarım siz daha iyi neticeler alırsınız.

Lemann

Kayıtlı Üye
Yahu bu sevgili döndürme işine aklim hiç almiyor yahu allahtan bir haram için müracatta bulunuyor coğu farkinda değil yahu sevgili dediğin nedir manasi açik islam akdine göre nikah olmaksizin bir bayanla yan yana oturmak gülüşmek el ele tutuşmak daha açiği öpüşmek koklaşmak zevk yapmak hangi kitaba göre helaldir bazisi işte sevgilim geri geldi daha bitirmeden demiş yani allahtan biz nikahsiz gezmeye tozmaya oynamaya ve yukarda yazdiğim şeylere devam etmek için niyazda bulundum oda kabul etti diyenler var aklinizi başiniza almanizi tavsiye ederim nikah olmaksizin yukarda saydiğim şeylerin tamami haram dairesindedir bunun için kaçan sevgili veya kizan sevgiliyi geri getirmek için bunu yamak demek yarabbi biz harama devam edecez ne olur bizi tekrardan buluştur demektir evli olur eşine büyü yaparlar veya bir takim meseleler olur aile içi geri getirmek için olurda yahu nikah yok sizi birbirinize bağlayan bişey yokken bu allah ve rasulü katinda haram olan şey için nasil ayetler okunur kafam almiyor alan anlatsin
okuduğum en aklı başında yorumdu..

OneRepublic

Kayıtlı Üye

Yan yana oturmak, gülüsmek mi? Kusura bakmayin ama o kadarida degildir herhalde. Hic görmeyelim birbirimizi daha iyi. Böyle bir sacmalik görmedim. Yinede fikrinize saygi duymaya calisacagim.